Кога точно се смята първият ден от Менструалния цикъл?

  • 4 540
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 732
Дженифър, за Кандиса Албиканс ли говориш? Опитвала ли си зелените превръзки от Лидл, тяхната марка, зелени, с пеперуди на плика? Това са моите.

Причината за гъбички е слаб имунитет, да разбереш кое ги причинява при теб, какво и как да правиш.

Аз мислех, че ги хващам от въздуха. Смених десетина гинеколога. С метода проба - грешка се оказа, че ако нямам прекалено много стрес, използвам подходящи интимни препарати (само вода), не ям сладко, два пъти годишно ползвам глобили за профилактика, мажа се всеки ден с Клотримазол крем - гадните гъбички изчезват.


При мен тръгва кафяво хечение и на другия ден избива ярко червено. Броя втория за първи.

# 16
  • Мнения: 462
Jennifer, точно така е. Ако прогестерона е в по-ниски стойности е напълно възможно да прави такива смущения на МЦ. Не случайно при закъсняващ цикъл без да има бременност, изписват точно прогестеронов препарат за да предизвикат цикъла

# 17
  • Мнения: 3 157
Клотримазола е противогъбичен препарат,щом се маже всеки ден(!!!!!)логично е да няма гъбички.Но това в никакъв случай не е профилактика.

# 18
  • Мнения: 5 820
Дженифър, за Кандиса Албиканс ли говориш? Опитвала ли си зелените превръзки от Лидл, тяхната марка, зелени, с пеперуди на плика? Това са моите.

Причината за гъбички е слаб имунитет, да разбереш кое ги причинява при теб, какво и как да правиш.

Аз мислех, че ги хващам от въздуха. Смених десетина гинеколога. С метода проба - грешка се оказа, че ако нямам прекалено много стрес, използвам подходящи интимни препарати (само вода), не ям сладко, два пъти годишно ползвам глобили за профилактика, мажа се всеки ден с Клотримазол крем - гадните гъбички изчезват.


При мен тръгва кафяво хечение и на другия ден избива ярко червено. Броя втория за първи.

    Не съм писала никъде, че имам гъбички. Този сърбеж минава след от 3 до 5 дни от махането на превръзката. Написах, че се страхувам да не получа гъбички от дългото носене на превръзки. Благодаря все пак за информацията относно гъбичките.

# 19
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Менструална чашка пробвали ли сте? Blush

По темата : и аз мисля, че зацапването не се брои за първи ден от цикъла.

# 20
  • Мнения: 375
Това което знам от инвитро клиниката :
1. Ако днес ти дойде цикъла преди 12 на обяд - днешния ден се брои за първи;
2. Ако ти дойде след 12 на обяд - следващия ден се брои за 1!

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте...
Настъпи ин витро процедурата
Преписаха ми инфекции
Казаха ми да почна да си ги бия от 2ден на цикъла
Но не ми е ясно кога се брои 1 ден на листчето пише 14:00 часа ...

# 22
  • Мнения: 462
Пример: На 14.11 започва кървенето, на 15.11 е втория ден

Общи условия

Активация на акаунт