Мъж Телец -17

  • 19 381
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
В моя екс телец, докато бяхме заедно наблюдавах, че колкото повече му се отказваше нещо, толкова повече го искаше. И когато го получи се отдръпва и се държи сякаш си му даденост и си му досадна.
Виждала съм същата трансформация за по-малко от 8ч. Ляга един човек, събужда се друг човек Trollface

И наглостта им е огромна, когато започнат да те търсят, когато с друга не им се получи и усетят, че вече не са ти от такава важност.
Така е. Когато бившият разбра за настоящия (имало е и други мъже след Телеца, но не е получавал инфо за тях) - изведнъж стана много активен в комуникациите с мен. Разпитва за връзката ми. Разбира се не ми спести негативните си мнения, опити да намери проблеми във връзката, в новия мъж, да го изкара недостоен в собствените си очи и в моите. Опита се и мен да смачка със старите и изтъркани похвати. А като разбра, че съм щастлива и ми дреме на *** за глупостите му - издивя и стана още по-гадно нападателен. Получи каквото си заслужи точно в рамките на 1 мое изречение...и изчезна. Сега го играе обиден. Демек се дръпна и аз трябва да тичам след него. Мдааа, ей сега Trollface

# 466
  • Мнения: X
Комплексарчета.. Ще ги съсипем Grinning Trollface


blair, представи се, ти коя зодия си, колко дълго време си била с Телец?

# 467
  • Мнения: 360
Хайде и аз да скокна в темата. Прочетох ви и ви следя с интерес.

Досега не съм имала щастието (явно съмнително щастие) да опозная мъж Телец. Но, за сметка на това сестра ми е въпросната зодия и някои черти ги припознавам. В момента наблюдавам недоверчиво отношението и подхода на едно Телче към мен. За сега го изучавам, дали наистина е способен да даде това, което показва и дали е искрен. По това, което чета са леко амбивалентни. Дано не е така в моя случай. Въпреки, че сме много различни в някои отношения, като на два полюса, имаме и допирни точки. Засега забелязвам, че тихо мълком винаги получава това, което иска с упоритост, което ми харесва, стига да не го прилага към мен. Защото, и моята луна в телец, също не отстъпва по инат. На пук няма да направя нещо, колкото и силно да го желая, само защото виждам, че някой се опитва да ме манипулира/убеждава да го направя. 😄 Забелязвам, че май наистина бият скорпионите по отмъстителност, за злопаметност - все още не знам. Ако ме наранят, аз по - скоро мога да щипна с щипки, но в много редки случаи ще извадя жило. По - скоро ще подмина с игнор, ще лиша човека от своето присъствие в живота му, и ще чакам търпеливо моя момент, който ще дойде anyway. А, Телчето си крои пъклени планове. Иначе, във всяко друго отношение ми харесва, откъм качества и ценности, които представя. Дано не е само представление. Ако, наистина ги притежава бих преглътнала леко скучната му, от гледна точка на страст към живота природа. Ще видим Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 13:02 от ParanoiaMD

# 468
  • Мнения: X
Ако го оцениш на време, всичко ще е ОК.


При мен аз допуснах грешката, да не го оценя навреме и се бяхме разделили. Всячески се опита да ме върне, или поне това е моята трактовка - той отрича. Събрахме се по моя инициатива и вече не е същото. Просто първия път като бяхме заедно не бях готова, бях объркана, събирах се в лоша компания, излизах от лоша връзка. Имах си причини, но те не ме оправдават, де.

Цялата работа с телеца е да го уважаваш и да го оцениш навреме, защото са много честолюбиви.

Сега, тук си споделям доста откровено, допуснала съм грешки в отношението към Телето, но не е като да не съм се извинила. И него не го оправдавам като се държи като гъз, защото те имат такива черти, на гъзове.

Но при началните срещи - просто оценявай това, което прави за теб, това ще го провокира да е още по-топъл. За негативите е ясно. То кой ли мъж няма негативи. Отношенията между хората нали именно за това са трудни, защото всеки има някакви особености,  и по правило всеки иска ти да се съобразяваш с него, вместо обратното, та така.

Малко лирическо отклонение...

# 469
  • Мнения: 1 538
Няма да изпадам в подробности, но имам въпрос. Кога приключват наистина с отношенията (не е имало нищо, защото аз дълго се дърпах, накрая склоних, а той ме отряза), след като са сложили край, защо продължават да напомнят за себе си ?

# 470
  • Мнения: X
За да си вдигат егото и защото колкото и да ти изглеждат уверени, са едни комплексари.


Отношенията приключват когато той категорично го реши, или пък ти, зависи кой е по-големия инат.

Не си заслужава да се поставят картите на масата и да го питаш "Абе ти какво точно искаш?" - шансът да изкопчиш искрен отговор е почти минимален, blair вече го е написала, те мразят разправии.

Постави си някакви условия за себе си и ги спазвай, ако толкова те иска, ще дотича и ще ги спази.

# 471
  • Мнения: 1 538
За жалост няма как да ги приключим - служебно се виждаме, като той категорично може и да го избегне, след няколкомесечната игра на котка и мишка, но не го прави. Няма го за известно време и после пак идва да ми мъти водите. Психарско ми идва малко. Много интелигентен, изобщо мъж мечта е, а аз наистина не разбирам какво още иска от мен.

# 472
  • Мнения: 646
Хайде и аз да скокна в темата. Прочетох ви и ви следя с интерес.

Скрит текст:
Досега не съм имала щастието (явно съмнително щастие) да опозная мъж Телец. Но, за сметка на това сестра ми е въпросната зодия и някои черти ги припознавам. В момента наблюдавам недоверчиво отношението и подхода на едно Телче към мен. За сега го изучавам, дали наистина е способен да даде това, което показва и дали е искрен. По това, което чета са леко амбивалентни. Дано не е така в моя случай. Въпреки, че сме много различни в някои отношения, като на два полюса, имаме и допирни точки. Засега забелязвам, че тихо мълком винаги получава това, което иска с упоритост, което ми харесва, стига да не го прилага към мен. Защото, и моята луна в телец, също не отстъпва по инат. На пук няма да направя нещо, колкото и силно да го желая, само защото виждам, че някой се опитва да ме манипулира/убеждава да го направя. 😄 Забелязвам, че май наистина бият скорпионите по отмъстителност, за злопаметност - все още не знам. Ако ме наранят, аз по - скоро мога да щипна с щипки, но в много редки случаи ще извадя жило. По - скоро ще подмина с игнор, ще лиша човека от своето присъствие в живота му, и ще чакам търпеливо моя момент, който ще дойде anyway. А, Телчето си крои пъклени планове. Иначе, във всяко друго отношение ми харесва, откъм качества и ценности, които представя. Дано не е само представление. Ако, наистина ги притежава бих преглътнала леко скучната му, от гледна точка на страст към живота природа. Ще видим Simple Smile
[/spoiler]

Ако, доколкото разбрах от написаното, си Скорпион, по-добре хич не се захващай. Grinning
Ти ще се захванеш, де, защото Скорпионите така правим, а и привличането е много сериозно, но нещата просто не се получават.
Колкото и да е приказно в началото, всичко бързо деградира, понякога много грозно.

# 473
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ако го оцениш на време, всичко ще е ОК.


При мен аз допуснах грешката, да не го оценя навреме и се бяхме разделили. Всячески се опита да ме върне, или поне това е моята трактовка - той отрича. Събрахме се по моя инициатива и вече не е същото. Просто първия път като бяхме заедно не бях готова, бях объркана, събирах се в лоша компания, излизах от лоша връзка. Имах си причини, но те не ме оправдават, де.

Цялата работа с телеца е да го уважаваш и да го оцениш навреме, защото са много честолюбиви.

Сега, тук си споделям доста откровено, допуснала съм грешки в отношението към Телето, но не е като да не съм се извинила. И него не го оправдавам като се държи като гъз, защото те имат такива черти, на гъзове.

Но при началните срещи - просто оценявай това, което прави за теб, това ще го провокира да е още по-топъл. За негативите е ясно. То кой ли мъж няма негативи. Отношенията между хората нали именно за това са трудни, защото всеки има някакви особености,  и по правило всеки иска ти да се съобразяваш с него, вместо обратното, та така.

Малко лирическо отклонение...
Ей това важи за почти всички мъже. И не е като да се открие Америка. Всички мъже имат едно общо нещо - когато усилията, които полагат за една жена, се оценяват отсреща, те са стимулирани да се раздават още и още. Когато в един момент това спре, съответно мъжът започва да губи интерес и в един момент прости си тръгва.
Преди няколко поста се коментира нещо за пренебрежително и грубо отношение. Никой мъж на място няма да търпи такова и ще си вдигне чукалата в момента, в който му бъде демонстрирано подобно отношение. Той нито ще се разсърди, нито ще се скара или нещо такова, просто ще си тръгне, без да каже нищо. Не знам къде сте ги виждали такива мазохисти...

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 17:51 от Phoenix Wright

# 474
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Това май важи и за жените Bowtie

И особено важно е когато човек полага усилия - да се замисля това да се хареса на другия. А не самог@зно да си прави каквото си знае, да го прилага копи/пейст на всички. А после да се чуди защо не се оценява.

# 475
  • Мнения: 360
Абсолютно съм съгласна с теб, Джулая.

Когато истински харесваш някого, не е толкова трудно да обръщаш внимание на детайлите, за да го направиш щастлив.

# 476
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Комуникация, Параноя, комуникация... Тия неща не стават с четене на мисли.
Ама има хора, които твърде не обичат да се обясняват, че е по-лесно така, не изисква никакво усилие... Пък още по-лесно е да кръстосаш ръце и да се нацупиш. После винаги някой друг е виновен, че са останали неразбрани.
Нещо ти харесва - казваш!
Нещо НЕ ти харесва - пак казваш!

# 477
  • here and now
  • Мнения: 4 230
Казваш, ако има кой да те чуе. Някои имат ухо само за определени неща.

# 478
  • Мнения: 360
Щом аз мога да разбера какво на кого и как ще се хареса, значи всеки може. Не става с четене на мисли, а с наблюдаване и внимателно вслушване из между редовете. Така е, когато наистина искаш да изненадаш някого. Ласкателство е хората да умеят да обръщат внимание. А, не да ги питаш например ,,Абе, ти кво искаш да ти взема за рожденния ден”. ..Ами, ако наистина си искал да направиш мил жест до сега щеше да си разбрал.. Давам прост пример.

# 479
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Нищо изненадващо в мисленето на мъжете Телци Joy Всичко трябва да се сервира сдъвкано и просто. Да не се налага напъване в мисловен план. Е, миии...добичета Joy По-тъжното е, че се премятат едни теоретични азбучни истини, с които уж всички са съгласни - диалог, споделяне, обсъждане. Но на практика се получава...греда!

Сега какво се излиза?! Телците хем не обичат дуднещи и изискващи жени, хем искат да им се казва и обяснява всичко...и хубавото, и лошото. Как ще стане този фокус - бедна ми е фантазията Joy Но в цирка всичко е възможно Joy На инатлива зодия да кажеш, че нещо не ти харесва и трябва да се промени...има да си чаааакаш. Егото не допуска, че Величето може да греши...а всеки малък жест се представя сякаш Божията благодат ти се е изсипала отгоре Joy

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 00:33 от Джулая

Общи условия

Активация на акаунт