Дискриминация в БГ-Мамма!

  • 6 073
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ама разбира се, че има дискриминация, не знам защо си си помислила друго.  newsm78 Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 5 960
Аз например гледам не броя мнения, а броя лайкове, ако потребителя има повече лайкове от броя мнения, които е написал във форума, тогава му чета мнението... инак по диагонал..... Grinning  и не съм съгласна с него Joy
Това сериозно.... Ill

# 32
  • Мнения: 42
Авторката съвсем избирателно благодари на двама трима, на други избра да не отговори, като например кое точно отношение смята за дискриминация. Оплаква се от едно, а тя прави същото.
Ами точно това подозрително отношение , което забелязах в предни мои теми.. Подхожда се с недоверие, а аз го изтълкувах като пренебрежение...

# 33
  • Мнения: X
И каква е логиката да смяташ, че ако някой от нас, по-старите потребители, се е чувствал в началото дискриминиран от останалите, би останал тук?

# 34
  • Мнения: 42
И каква е логиката да смяташ, че ако някой от нас, по-старите потребители, се е чувствал в началото дискриминиран от останалите, би останал тук?
Ами аз вече казах: " Смятам, защо да не смятам.. Така или иначе и 90 процента дискриминация и предубеждение да има, все ще се намерят някакви 10, които биха ти помогнали! (Примерно говоря) "

# 35
  • Мнения: 11 547
Цяла тема за тръшкане и хленчене, че на някой не са му обърнали внимание?

# 36
  • Мнения: 117
Само да вметна....


Това, че някой не те взима насериозно или не ти обръща внимание, не е дискриминация, а пренебрежение.

# 37
  • Мнения: X
Честно казано, ако за някой "Смятам, защо да не смятам" е аргумент, ниющо чудно този някой да се почувства дискриминиран. Не за друго, а защото прескачането на мненията му е най-доброто, което можеш да направиш за него, вместо да се хабиш за тоя дето клати гората.

# 38
  • Мнения: 2 516
За пореден път - Последователните постове не се толерират.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Винаги ме напушва смях, когато някой отговаря на критика към него с лустросано-агресивен пост, а накрая слага "благодаря" или "приятен ден". Със сигурност не изпитва благодарност, нито искрено желае критикуващият го да има приятен ден. По-скоро вътрешно беснее и му нарежда сочни пикантерии.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
За пореден път - Последователните постове не се толерират.

Няма смисъл...

# 41
  • Мнения: 42
Винаги ме напушва смях, когато някой отговаря на критика към него с лустросано-агресивен пост, а накрая слага "благодаря" или "приятен ден". Със сигурност не изпитва благодарност, нито искрено желае критикуващият го да има приятен ден. По-скоро вътрешно беснее и му нарежда сочни пикантерии.
 

Идеята беше да засмея някого, радвам се че успях! ❤🤗😊

# 42
  • Мнения: 117
Дискриминация има тогава, когато е налице официално или неофициално разделяне на индивидите в отделни групи по някакъв техен общ признак, при което им се дават или отнемат дадени права, задължения и възможности, според групата към която принадлежат. Отношението към индивидите от различни групи трябва да е различно, неравноправно и нерационално.

Дискриминация на база "новостта" ти ще има когато някой реши да заключи дадена тема за да бъде ползвана само от "стари" потребители. Тогава се отнема правото ти на отговор по общ признак. Това че никой не те взима на сериозно или не ти отговаря на всичко, което напишеш - о, това е личен избор.

# 43
  • Мнения: 42
Дискриминация има тогава, когато е налице официално или неофициално разделяне на индивидите в отделни групи по някакъв техен общ признак, при което им се дават или отнемат дадени права, задължения и възможности, според групата към която принадлежат. Отношението към индивидите от различни групи трябва да е различно, неравноправно и нерационално.

Дискриминация на база "новостта" ти ще има когато някой реши да заключи дадена тема за да бъде ползвана само от "стари" потребители. Тогава се отнема правото ти на отговор по общ признак. Това че никой не те взима на сериозно или не ти отговаря на всичко, което напишеш - о, това е личен избор.
Да де, да..  Аз вече благодарих за изяснението и мисля, че няма нужда от допълнителни описания, но отново Ви благодаря! 

# 44
  • Мнения: 2 749
Аз пък в момента си нямам работа и ще докладвам всички поредни постове.
Виж ми първия отговор в темата!

Общи условия

Активация на акаунт