Фермата 5 - 06/09/2019

  • 101 267
  • 2 814
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 6 493
Първият спойлер, който аз коментирам е верен, роднинско инфо 🤐
Интересно от кой е бил победен въпросният участник.

От втория спойлер Smile не се сдържах, извинявайте Smiley

# 2 791
  • Мнения: 14 837
Първият спойлер, който аз коментирам е верен, роднинско инфо 🤐
Интересно от кой е бил победен въпросният участник.

От втория спойлер Smile не се сдържах, извинявайте Smiley
Ама то не се знае кой спойлер е излязъл пръв. Виждането им навън може да не е веднага след излизането.

# 2 792
  • ново
  • Мнения: 6 015
Нали знаете, че са подписали договор и си мълчат, дори на роднините не споделят 🙂

# 2 793
  • Мнения: 6 493
djoleva , така е, пошегувах се. Hug

Аз и промото за довечара чак сега изгледах. Каква паника настана Laughing  

# 2 794
  • Мнения: 141
Не мога да си избера фаворит тази година и не мога да спра да мисля:защо Митко IT реши да предложи брак точно сега?Не са заедно от скоро,загубили са бебе,купили са къща .....сега ли разбра,че тя може да иска брак

# 2 795
  • София
  • Мнения: 11 670
Не мога да си избера фаворит тази година и не мога да спра да мисля:защо Митко IT реши да предложи брак точно сега?Не са заедно от скоро,загубили са бебе,купили са къща .....сега ли разбра,че тя може да иска брак
Не знам дали е с цел да го харесат отвън, но ако е с тази цел, е тъп ход, защото зрителите отдавна не се впечатляват от такива неща. Ако не е с цел да го харесат, си мисля, че вътре е осъзнал наистина колко му липсва, премислил е някои ситуации и е осъзнал, че тя му е подсказвала, че иска, а той си е затварял очите. Както и да е, надявам се да не й предлага брак вътре, писнало ни е вече от такива истории.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 16:09 от Niya-

# 2 796
  • ново
  • Мнения: 6 015
Аз пък не разбирам какво ви вади очите това, че е споменал, че ще предложи брак? Коментира си с Елизабет и толкоз, дори мисля, че тя повече подхваща темата. Може би като е далеч от приятелката си да е преосмислил връзката си. Варианти много. Аз лично взех съдбовно решение на супер необичайно място и в необичайна компания.

# 2 797
  • София
  • Мнения: 20 180
Не ми пречи и не ме дразни, че Митко е решил да предложи брак, стига да не е във формата, а останах с впечатление, че ще го направи, когато излезе.

# 2 798
  • Мнения: 141
На мен също не ми пречи и не ме дразни.Дано само не е във формата

# 2 799
  • Мнения: 487
Спойлер
Скрит текст:
Лошо, двете най-силни жени са излезли. За другите много малко хора ще гласуват.

Пак мъж ще спечели формата, и никой от тях няма идея как се работи по къща, двор, градина, животни... тоя сезон е провал като Фермата отвсякъде.
Един ББ си е това.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 16:47 от Tahiti

# 2 800
  • ново
  • Мнения: 6 015
Що бе, може и Веселка да спечели!?

# 2 801
  • USA
  • Мнения: 7 341
Свиренето на китара и идеята за брак ми се струват точно подбрани за предаването,за да трупа адмирации сред зрителите.Митко ми е много приятен и както вече казах,искам да го видя сред финалистите,но ако отсеем празните приказки на Шопски,има някакъв резон,че Митко иска да се харесва на публиката и затова тези екстри около неговия образ.

Иначе за спойлера - развали ми се настроението.Не желая префърцунени лигли тип Елизабет или агресивни турбо диваци като Владислава да продължават за сметка на по-стойностни хора.

# 2 802
  • ново
  • Мнения: 6 015
И аз мисля, че предстои да видим Митко и в друга светлина. Симпатичен ми е иначе. Дали няма пък той да е изборът на Кристияна за фермер?

# 2 803
  • INFJ
  • Мнения: 9 431
Моля ви, ако правите коментари по спойлерите, крийте ги, няма значение, че не споменавате имена. Някои сме по-умни и се досещаме за кой става въпрос. Grinning

# 2 804
  • Мнения: 141
Има още нещо за което мисля често:Бе хора само аз ли съм толкова нетолерантна🙄🙄,че изобщо не мога да търпя лигавщините на Красимир и Паулина

Общи условия

Активация на акаунт