Фермата 5 - 06/09/2019

  • 101 268
  • 2 814
  •   1
Отговори
# 2 760
  • София
  • Мнения: 20 180
Niya, аз пък останах с точно обратното впечатление - че и Сашо е измежду повечето, които не могат да доят.  Laughing

Според мен щеше да спечели Росица миналата година, но се представи зле на дуелите на финала. Явно не всичко зависи от зрителя..... трябва и те да се понапънат качествено в битките.
Да, зрителският вот беше само част от точките, останалите идваха от игрите и от вота на фермерите и наставниците. Комплексно беше. Peace

# 2 761
  • ново
  • Мнения: 6 015


Жените гонят пуйките, той хърка сладко-сладко.Smile
Ох, прочетох жените готвят пуйките 😂

# 2 762
  • Варна
  • Мнения: 10 655
Дали е на запис фермата? Сега прочетох, че са видяли един от участниците, не уточнявам мъж или жена?

# 2 763
  • INFJ
  • Мнения: 9 431
На запис е. Около месец назад са.

# 2 764
  • Мнения: 14 837


Жените гонят пуйките, той хърка сладко-сладко.Smile
Ох, прочетох жените готвят пуйките 😂
Това можеше да е причина Ивайло да прескочи оградата, да знаеш.
От любов...

# 2 765
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
На запис е. Може снимките и да са приключили и да остава само финала.

# 2 766
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Ще си сменят  местата ли днес?

# 2 767
  • Мнения: 2 821
Той пък Дидо за много смислено ги дал,купил си домашно студио.


Какво студио? Ако става дума за звукозаписно, все пак е музикант - това си е инвестиция.

# 2 768
  • Мнения: 6 251
Нали го смятахме,Орлин Горанов има рд на 08.08.,а го празнува с тях към средата на септември.Значи месец и малко е разликата.
Редактирам се.Да,някакво интервю мярнах с него,че си направил домашно студио с наградата.Не знам какво е обещавал, че ще направи с нея,тук се спряга че щял да ги даде за благото на народа, каквото и да означавало това.

# 2 769
  • Мнения: 11 555
Не си спомням Дидо да е обещавал нещо за парите, още повече пък за благото на народа. Още като спечели, каза че не знае какво ще прави с тях, и че ще реши заедно с жена си. Ако наистина си е направил студио, мога само да го поздравя за това. Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 16:56 от precious*

# 2 770
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
С около 40 дни сме назад, малко по-малко от 40 да.

Дидо си спечели заслужено, просто нямаше как другите, които бяха с него. Добро му беше представянето във Фермата

Роман няма как да го забравя и държанието му към повечето, обидите и т.н.

Яни, Сълзата,  Бентлито, Вила, Владо бяха в 3-ти сезон.



Аз се замислих, че все ги делят. Само за сезон 1 не се сещам.

2- бяха на мъже и жени и се биеха кой да спи на по-хубавото.
3-ти бяха също разделени, но не се сещам на какъв принцип.
4-ти бяха на тукашни и емигранти. Тук имаха две къщи, по-добра и много зле.
5-ти на бедни и богати.

# 2 771
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 127
Дали е на запис фермата? Сега прочетох, че са видяли един от участниците, не уточнявам мъж или жена?
Можеш ли да го сложиш в скрит текст този участник?

Аз бях за Симеон от предната Ферма, но той даже не беше сред финалистите. За мен никой не е  длъжен да се обяснява какво ще си прави спечелените пари. Ако ще и за глупости да ги дава, те са си негови в край на сметка. Такива разпити, ама сега какво ще ги правиш, пък ако не ги дадеш за благотворителност си не знам си какъв, хич не ми се нравят и са ми неприятни. Георги например за това не го харесвах хич предната година - постоянно натякваше на Нури, та май чак и някакъв лист му даде измислен да се подпишел. Що за наглост?

# 2 772
  • Мнения: 14 837
Нали го смятахме,Орлин Горанов има рд на 08.08.,а го празнува с тях към средата на септември.Значи месец и малко е разликата.
Редактирам се.Да,някакво интервю мярнах с него,че си направил домашно студио с наградата.Не знам какво е обещавал, че ще направи с нея,тук се спряга че щял да ги даде за благото на народа, каквото и да означавало това.
Дидо, казваше че може  да даде малко за благотворителност Никога не е твърдял че ще ги даде всичко. А и като музикант е съвсем логично да си купи нещо което му е нужно и е свързано с кариерата му. Нали не сте очаквали да си купи стадо овце.

# 2 773
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Хич не се сещам кой беше Георги, но се сещам за листа.

Не са приключили снимките, приключват края на октомври, нач. на ноември.

# 2 774
  • Мнения: 231
Дали е на запис фермата? Сега прочетох, че са видяли един от участниците, не уточнявам мъж или жена?

На запис са някъде към края на Октомври свършват снимките.И на мен би ми било интересно да споделите в скрит текст Wink

Общи условия

Активация на акаунт