Фермата 5 - 06/09/2019

  • 101 324
  • 2 814
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Мнения: 3 048
Мисля, че е твърде рано да се говори за победител и зрителски вот - какво виждаме ние - твърде малко неща, за да имаме по-пълна представа за личностите. Трябва ли да запомня Красимира с историята с лъжицата? Може да е показателна за характера й, може да е реакция на нещо си от преди това, но не го знаем. Не че това ми хареса, но все още не бързам да правя заключения. Беше много добра на двубоя, както и други могат да бъдат, но само физическата подготовка и понякога малко късмет достатъчни ли са за предпочитанията ни? Това го пиша като пример - за всекиго може да се приложи, има още почти 2 месеца.

А защо трябва да се дава наградата на беден и ако се спечели от богат, това означава че вота ще бъде нагласен? Такова разсъждение, според мен, обезсмисля цялата игра - дуели, личностни характеристики, живота във фермата...

# 2 746
  • Мнения: 968
Цитат
mamamia  ]
Съгласна съм, той сам си ги надроби такива и отнесе голям хейт тогава. Роска също не беше цвете.
Да си дойдем на думата Stuck Out Tongue Winking Eye Роман си го хейтих с кеф, Росица беше фалшив герой, Дидо го подозирах в прикритост и до сега мисля,че само защото е известен не го изпращаха на дуели дъъълго време. Аз си харесах Нури, въпреки патриотарския хейт, но беше тип Райно, Мустафа ... абе човек на който фермата най-му приляга. Дори заради скандалните му думи , че " нахлуващите османци са дошли при свои" се заинтересувах от гоненията срещу богомилите, дългогодишните набези на територията на това, което сега наричаме България, абе зачетох се в историята.
Сегашната Ферма е с нова концепция, още не мога да я схвана, нещо по-модерна е. Но виждам как правилата пазят Шопски от ратайство. Много искам да харесам Станислав, има много качества, които ценя и за сега не се е издънил. Иван се подигра на мъжете обсъждащи жените и разделението при бедните, но Станислав беше прав. Лагерите при жените оказват влияние на общия живот, а алфа- смотаняка Венци не беше добър фермер. Ще ми е много интересно какви съюзи ще се оформят след сливането, отборите вече няма да са важни, почва индивидуалното присъединяване към групички и оценка на личните качества. Красимира не ми е любимка и няма да бъде и заради историята с лъжицата и заради "шибаняк" извикан дори на шега. Но е най-тренирана и няма съперничка. От мъжете Сами физически е най-добре подготвен, харесва ми и като характер, приема добрите практики , сдържа се когато Пао му крещеше в лицето. Тя пък как го е намразила, не е истина . Най-вероятно защото не се поддава на чара и ... малка отмъстителна шавливка Mask Обаче показа спортна злоба, така, че да не я отписваме. Чакам с нетърпение да видя какво точно е намислил сценариста с постното чувство за хумор.

# 2 747
  • ново
  • Мнения: 6 040
Хайде да залагаме коя ще е първата жертва на Шопски 😃, която ще привлече под крило, за да хейтят Митко. Макар че, мисля и те го разбраха колко е жалък.

# 2 748
  • Варна
  • Мнения: 10 699
Малка отмъстителна шавливка.
😂😂😂😂😂😂

# 2 749
  • Мнения: 6 496
Хахах, Tary Smile

"алфа- смотаняка Венци " - да си го сложи в рамка над леглото! Smiley

# 2 750
  • Мнения: 2 560
Аз пък бях за Роман😁😈
Иво Тъпото ще се сдуши с Венци, на когото ще  приглася  колко са долни жените, подли и двулични, ще му каже, че и Митака според него е такъв и оня, понеже не е много умен, ще клъвне😝

# 2 751
  • Варна
  • Мнения: 10 699
Трябва да се зе запаметят тези лафчета. 😁😁

# 2 752
  • Мнения: 968
Тишо имаше изказване за Шопски в което го наричаше точно интригант, но колко от останалите го споделят? Дано Станислав не се хване, че ми се вижда доста праволинеен, а като офицер е патриотични податлив Mask  Сашко и да се опитват да го забъркат в интрига, само ще се уморят. Тоя е непоклатимо мързелив и вече си е дружка с Красимир.
"алфа- смотаняка Венци " 
Ами той непрекъснато е в спомени за алфа-миналото си, а досега не се е показал добър в нищо друго освен в мрънкане, непохватност и недосетливост.

# 2 753
  • Мнения: 6 496
Дадада, напълно съгласна за Венци, бате Wink

От сега ме напушва смях като се сетя как мърморят за мързела на Митко 2, а представете си Шопски - ще му поникне косата със Сашовите полягвания и дремки. Smile

Жените гонят пуйките, той хърка сладко-сладко.Smile

# 2 754
  • Мнения: X
Венци и Алфа са две коренно различни неща. Тоя е такова разплуто шкембе, срам за бг мъж отвсякъде. Веселка да реже с трион по-бързо от него....

# 2 755
  • London
  • Мнения: 6 732
Според мен щеше да спечели Росица миналата година, но се представи зле на дуелите на финала. Явно не всичко зависи от зрителя..... трябва и те да се понапънат качествено в битките.


И аз мисля, че е рано да говорим за финалисти, сега ще ги видим богатите на бедно как живеят, бедните на богато. Ще се покажат нови черти в характерите и нови ситуации за размисъл.  Като цяло обаче и на мен ми се ще 100 000 да не ги даваме на някой сит и презадоволен, а на човек нуждаещ се, но в същото време не и на човек ленив, мързелив и такъв който ще ги инвестира лошо. Например Венци някак не го виждам като човек който ще ги инвестира добре, ще е мацки и простотия сякаш. Ще видим натам как ще е де не искам да го заклеймявам, има още много време, но досега ми прави подобно впечатление. На Красимир също не бих ги дала по обективни причини, вижда ми се развей горо и отделно Паулинка ще му ги изцоцка….. няма смисъл.

# 2 756
  • Мнения: 39
Сашо е там за смеха, на него не му се работи ... Но като гледам и другите как лежат по обяд и спинкат ... се чудя във Фермата ли са или на почивка Grinning

# 2 757
  • София
  • Мнения: 11 708
Обаче по разговора със Станислав и Венци, останах с впечатление, че Сашо е един от малкото, които може да дои и го прави. Ще видим по-натам дали е вярно.

# 2 758
  • London
  • Мнения: 6 732
Абе те от немай къде май го коалираха Сашо.... не че иначе не съм ги чувала да го обсъждат как мързелува здраво.

# 2 759
  • Мнения: 6 276
Той пък Дидо за много смислено ги дал,купил си домашно студио.
Аз харесвах Нури и Симеон,но и хванах от средата някъде сезона.Дидо просто ми беше неприятен.
Точно това имах в предвид,че едва ли някой би гласувал за някого,който вече си има пари и е влезнал за слава и да се покаже,колко му е добра стратегията.Тука визирам Митко.А Сами дали ще спечели не смятам, кой ще гласува за него като не знае елементарни неща по история. Аз лично никога не бих.Сам си каза,че не бил слушал в час ли,не му бил любим предмет нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт