Есенен ритуал за красота от "Българска роза Карлово"

  • 5 097
  • 235
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 328
Използвам хидратиращ крем сутрин и вечер. От продуктите на Българска роза Карлово не съм ползвала, но ще се радвам да ги пробвам

# 136
  • София
  • Мнения: 778
Подхранвам и се грижа за кожата на лицето, тялото и ръцете с подходящи продукти ежедневно.
Вечер почиствам лицето с тоалетно мляко и тоник. Не използвам нощен крем, смятам, че е по-добре кожата да"диша" през нощта. Сутрин преди излизане използвам крем за лице според сезона-през лятото хидратиращ и със слъцезащитен фактор най-малко 15, а зимата-по-мазен. Вечер задължително преди лягане мажа ръцете с крем. Веднъж седмично глезя лицето с маска.

# 137
  • Мнения: 1 090
Кожата на тялото си подхранвам след баня с крем, а на лицето мажа сутрин и вечер.
Използвала съм розова вода и останах доволна

# 138
  • Мнения: 1 090
Кожата на тялото си подхранвам след баня с крем, а на лицето мажа сутрин и вечер.
Използвала съм розова вода и останах доволна

# 139
  • Мнения: 1 486
Използвам тоник за суха и чувствителна кожа.
Не съм използвала продуктите на Българска роза, но бих се радвала да ги изпробвам.

# 140
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 261
Използвам подходящ дневен крем....
Лятото овлажняващ, а студените месеци подхранващ.
Използвам основно българска козметика.

# 141
  • София
  • Мнения: 258
Използвам от няколко години продукти на Българска роза и съм много доволна, използвам серията Signature SPA, околоочен крем, регенериращ и серум околоочи Rose Berry Nature. Ефекта е невероятен, кожата ми е подхранена и гладка.

# 142
  • София
  • Мнения: 184
Използвам хидратиращ крем сутрин и подхранващ крем вечер, от вашите продукти винаги имам розова вода

# 143
  • Мнения: 486
Използвам хидратиращ крем сутрин и вечер. От продуктите на Българска роза Карлово не съм ползвала.

# 144
  • Мнения: 2 979
Използвам розова вода, хидратиращ крем  и маски. От продуктите на Българска роза Карлово  съм ползвала розова вода и маска за лице.

# 145
  • Мнения: 1 005
Не съм използвала продукти на Българска роза, но с удоволствие бих ги пробвала.

# 146
  • Мнения: 599
Подхранвам кожата си крем за лице, лосион за тяло и крем за ръце. От продуктите Ви използвам също розово масло, боди лосион и душ гел.

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Есента кожата ми леко изсъхва и си нанасям крем за лице, за ръце и лосион за тяло. На бг роза съм ползвала.доста неща - почистващи лицето, кремчета за ръце и т.н

# 148
  • Мнения: 2 185
Сутрин използвам хидратиращи кремове, както и почистваща лицето козметика, обещаваща хидратация на кожата.
Не съм използвала продуктите на Българска Роза, но бих ги пробвала.

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 12:57 от Меmento

# 149
  • Мнения: 1 271
През есента включвам в рутината си продукти с повече хидратиращи и подхранващи съставки. Ползвала съм няколко продукти от серията ROSE BERRY NATURE и останах приятно изненадана.

Общи условия

Активация на акаунт