ДЕКЕМВРИйски мами се вълнуват, започват за бебчо да пазаруват! Тема 7

  • 24 317
  • 766
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 882
Добро утро и от мен .... Иви било е мното страшно бързо да се оправяш ти и се радвам , че бебчо е добре така трябва  и да бъде   . Най добре е колана да минава през горната част аз поне така се возя само , понеже от долу ми е не приятно та корема , но понякога и аз не слагам . По пътя си е страшно все някой не внимава !!!..  Марти стискам ти палци за днес . Честит първи учебен ден на всички които имате ученици с пожелание за щастлива и успешна година. 🤗. Тази седмица ще пуснат мокрите кърпи на памперса в кауфланд на промоция ако някоя е решила да си купува такива . Ще почваме пак леко по леко да пазаруваме .

# 451
  • Мнения: 286
Иви, въпреки неприятното преживяване, се радвам, че сте добре с бебчо и всичко е наред. Сега бързо се възстановявай и си се прибирайте в къщи.
Беърче, знам колко изнервящи могат да са понякога отношенията със свекървите, но наистина не си заслужава да се ядосваме и да хабим нерви за тях. Ако можеш направо се изключвай като ти говори и излизай от стаята.
Марти, чакам да пишеш добрата новина за успешната защита.
И накрая една молба да си слагате коланите. Ако не сте купували специално за бременни, може да слагате само горната част на колана, която минава през гърдите, без долната ( мисля, че сме го коментирали преди как става). Така няма как да ви пречи на корема, а може да предотврати огромни проблеми.

# 452
  • Мнения: X
Иви, бъди спокойна сега,  системата ще успокои контракциите, ще полежиш и после ще си се прибереш вкъщи. Бързо възстановяване и мисли положително! И аз съм вкъщи след 4 дневен престой в болницата. Тази сутрин имах болки като преди цикъл по няколко пъти за кратко... Не знам вече, не съм си представяла нещата така. То вярно, че не може без болки, все пак сме живи хора, но все се тревожа дали е нормално..Преди си мислех, че бебето се обръща или свива на топка, после ми казаха че това са контракции. Като ми е за първи път и всичко ми е непознато и не знам какво да очаквам. И така..

# 453
  • Мнения: 3 789
Слънце, защо си била в болница? Може да си казвала, ама бебешки мозък, извинявай. Дано вече отминат тези притеснения.

Иве, важното е, че са те стабилизирали! Бързо оздравяване и недей да рискуваш без колан другия път. ❤️

Алекс, от амазон ли е колана? Трябва да потърся нещо и аз, че не издържам.

Да се похваля набързо, че се прибрахме успешно от моренцето, починахме добре и явно малката маймунка ще си пада домошарка. Вкъщи си се мята стабилно, не е като там 😁😁 голямо скачане пада днес, целият ми корем се разтърсва от скокове и ритници. 😁❤️

Беърче, честит първи учебен ден на Елеонора! Да ви е здрава и да носи мнооого шестици вкъщи! 💗

Честит първи учебен ден и на другите дечица, започващи детска или училище! 😊❤️

# 454
  • Мнения: 347
Благодаря на всички за милите думи. Честит празник на всички мами с деца ученици! Успех на Марти днес❤!
Слънце, защо си била в болница? Дано да не  есериозно, пий магнерот и но шпа и лежи❤🙏😊

# 455
  • Мнения: 1 670
Марти, чакаме хубави новини Hug

Иви, ужасно нещо сте преживели, радвам се, че сте добре Hug

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 13:22 от JLo

# 456
  • Мнения: 230
Иви, пращам ти и аз позитивни мисли! Вярвам, че всичко ще е наред! HeartKiss

# 457
  • Мнения: 5 328
Привееееет! Мина защитата, не съм много доволна от себе си, забравих почти всичко, което трябваше да кажа, имах стягания, малката се мяташе вътре, абеее.. НО! 5 и 50. Мина. Магистър съм вече. Sunglasses
Иви, ужасно нещо сте преживяли. Пази леглото, важното е, че сте добре.
Честът първи учебен ден на всички, които имат ученичета! Да са ви живи и здрави и много успешна учебна година!

# 458
  • Мнения: 4 660
Винаги се возя с колан  не съм слагала веднъж или два около 9 месец. Бебето също си седи на столчето вързано, имаме две коли и на двете сме купили столче за нея.
За мен безопасността е на първо място просто трябва колана малко да се отпусне и това е.
Иви бързо възстановяване Hug

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Здравейте,мили дами Flowers Cherry Blossom
Записвам се за темата,много ви моля да ме извините,ако ви задавам въпроси на които е отговаряно в предишни теми. Simple Smile
Ще се опитам да изчета и предишните теми,но докато изчета всичко детето може и в детската градина да е отишло 😂
Хубав и усмихнат ден на всички мами! 💐 Simple Smile

# 460
  • Мнения: 113
Браво, Марти, справила си се отлично ! Честито дипломиране и само успехи занапред ! ☺🤗😘

Лолипоп, добре дошла при нас ! 🙃

# 461
  • Мнения: X
Браво, Марти! Една грижа по-малко 😊
Бях в болницата, заради кървене, оскъдно но все пак. Нямаше отлепване на плацентата, видимо нищо. Бях на системи магнезий. Сега си пия магнерот и повече лежа.

# 462
  • Мнения: 697
Здравейте, сладурки!❤

Марти, честито отличничке! Браво за страхотното представяне!❤

Аз нещо доста се преуморих днес, понеже доста дълго време стоях права, докато мине откриването. После имаше и нещо като мини-родителска среща в класната стая на децата, но само ММ влезна с детето, защото и там щеше да трябва да стоя на крак. Отделно и много място заемам, стаята е мъничка и аз не исках да се бутаме с 20 деца и 30 родителя. Ядосах се след това, защото пък са казали някакви важни неща, а той едно разбрал, едно не разбрал... Въобще напоследък много се изнервям май, лесно се уморявам... ииии просто както уж много бързо ми минаха тия 6 месеца, сега си мисля, че последния триместър ще ми е най-тегав! 😁 Но важното е дето се вика да сме живи и здрави както досега! Simple Smile

Иначе относно покупките за бебчо, ние доста сме напред. Остават ни малко неща, но едно по едно имаме време да ги набавим. ☺

# 463
  • Гърция
  • Мнения: 201
Иви бързо Въстановяване .Господ да е с вас и от тук нататък всичко да е наред.🤗
Лолипоп добре дошла ⚘

# 464
  • Мнения: 354
Привет и от мен Simple Smile Честито на всички днес с пожелание за спорна година 🌺
Иви, стискам палци бързо да се отърсиш от негативното преживяване!
Поздравления , Марти 🙃
Ние се върнахме от почивката и се залавям с учене, приключих с работата.
Каката от утре ще ходи на градина и ми е доста притеснено Sad казва, че не иска да ходи, реве, тръшка се, а е и на ново място и на мен ми е ужасно криво,че ще я пускам, а аз ще си седя вкъщи...
започнах доста да се уморявам, имам желание да върша разни неща, но определено не ми се отдава- изморявам се лесно, стяга се коремът. Днес бяхме на разходка с каката и по едно време щях да припадна Sad не мога да кажа, че ми тежи коремът, но просто съм бавна и мн лесно се изморявам. Някаква идея как да стана по- дейна?

Общи условия

Активация на акаунт