Звездни компромати - септември'19

  • 236 257
  • 2 537
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 3 609
Трите вещици трябва да се казва тяхната рубрика..брррр

# 1 441
  • Мнения: 1 925
Не изглежда на 31 г, изключително състарена е вече.
Да си правят сметката всички млади девойки, тръгнали по нейния път..

# 1 442
  • Мнения: 39 558
Божеййй, тия трите са просто нетърпими. Тъпотии на кило.

# 1 443
  • Варна
  • Мнения: 1 207
На мен Николета ми прилича на Глория

# 1 444
  • Sofia
  • Мнения: 9 762
Какво по дяволите е направила Нило с устата си? Ужасно.
Антония WTF? Защо някой си причинява това, не разбирам?? Очи и уста - кошмар!
Жени изглежда свежа и млада, браво!

# 1 445
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
И аз идвам с въпроса "Какво си е направила Николета?" Изглежда потресаващо и, въпреки че изглежда стара, на акъл се е подмладила яко. Явно опитва да е по-обрана, но изобщо не й се получава.

# 1 446
  • Мнения: 4 606
Николета тъпото - всяка втора дума й е "нали". Гениален изказ!

# 1 447
  • Мнения: 2 072
Аз сигурно съм единствената фенка на Николета, без да се превъзнасям по нея, де Grinning В крайна сметка ми хареса как се представи, изключвам присъщата й лигня. Просто не ми допада, че така си чисти имиджа и се държи като самосъздала се "икона", напълно издържаща се сама и си личи колко е самовлюбена. Иначе си има и добри страни. За устата й аз не се учудвам, понеже я бях забелязала отдавна по снимките, но аз я харесвам Grinning Не знам дали съм единствена, но има хора, които хем не ги харесвам, хем ги харесвам и винаги им гледам интервютата. Тя е българската Ким Кардашиян. Харесва ми, че се старае за изказа си, дори да звучи леко наизустено. Перфекционист си е жената, Ванко 1 така я определи навремето.
Харесва ми, че поне привидно е оставила злобата към Алисия, с която в миналото ми беше много противна.

# 1 448
  • Мнения: 3 365
Пак ли се върна модата на тъмен молив и по - светло червило? И в България търси талант Славена така я бяха нарисували.

# 1 449
  • Мнения: 10 724
Ужасни устни и вежди! Само косата май е нейна! На мен пък ми прилича на Мария отпреди няколко години.

# 1 450
  • Мнения: X
Роналдовата булка и тя май дупара си е монтирала. Не беше такава гъзеста.
Скрит текст:

# 1 451
  • Мнения: X
Луна с нейния в Папараци. Възлюбеният май е ром...

# 1 452
  • Мнения: 3 743
Къде да подам сигнал, че Луна държи като заложник това момче от Папараци? 🤨 Имам чувството, че му е вързала краката с белезници за стола и му подава ток да си казва правилно репликите. 😂 Горкият изглежда измъчен.

# 1 453
  • Мнения: 5 300
Оф, чак ми е неудобно да я гледам.

# 1 454
  • Мнения: 988
Любимият на Луна, ,,невероятен,, изказ. Горкия как го е заставила, измъчи си човекът... ,,Президентката,, е минала на нов етап - сама си задава въпроси и си отговаря.

Общи условия

Активация на акаунт