Звездни компромати - септември'19

  • 236 340
  • 2 537
  •   1
Отговори
# 2 490
  • Мнения: 39 664
Сигридов е много чешит, но истината е че е причина безперспективни бремености да завършат успешно. Наркоман или не,   като доктор е уникален. Затова и часове при него няма месеци напред.
Дай боже никоя от вас да не и се налага да ползва услугите му, за да го заклеймява с толкова лека ръка.

# 2 491
  • Мнения: 2 360
Никога не съм го посещавала, но е обществена тайна, че повечето лекари (особено хирурзи) шмъркат кокаин. Просто него са го хванали, лош късмет. И да, повечето гинеколози неглижират контракциите, ако нямаш предишни загуби, което е тъжно. Монетата винаги има две страни.

# 2 492
  • Мнения: 3 439
Какви времена настъпиха, а едно време само пиеха...

# 2 493
  • Мнения: 35 189
Аз тази обществена тайна я чувам за първи път. Колко съм захлюпена

# 2 494
# 2 495
  • Мнения: 31 389
Много бодена.

# 2 496
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не знам дали е бодена, ама това не е снимка, а чиста фотоманипулация. Дори веждите и миглите са от приложение.😂

# 2 497
  • Мнения: 1 925
Нещо й е мръднала ръката, докато си фотошопва устата Grinning

# 2 498
  • Мнения: 18 698
Какви са тези “blАssings”, за които е благодарно старото коте в неделя?

# 2 499
  • Мнения: 5 653

Това не е реклама на Гучи, а сесия за септемврийския брой на  Ролинг стоунс.
Със сигурност мога да чета,пише го на всяка снимка WinkГоворим от  известно време насам,рекламата на Гучи,Мет Гала и т.н. не конкретно за тези снимки.А пък за тези паравани като се заговори!Една девойка за параван,втора ,пък трета ..и вече не ми звучи сериозно!Хари е такъв свободен дух и малко ексцентрик,дали не би го обявил(ако е гей)ще се занимава с паравани Simple Smile
Свободен дух под железен договор обаче. При тази логика Гучи му налагат андрогинен стил на този свободен дух, въпреки че не му идва отвътре. И костюмите тип Либерачи от последното турне, и фламбойантното поведение и те са по договор. Само не параваните, тъй е свободен дух.
Ето пример за причина да се крие: https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubopitno/kristen-stjuart-se-o … ualnostta-si.html

# 2 500
  • София
  • Мнения: 12 582
Кристина Агилера
Скрит текст:
Ева Лонгория
Скрит текст:
Приянка Чопра
Скрит текст:
Риана
Скрит текст:
Джеси Джей явно не се е разделила с Чанинг Тейтъм, защото той е бил на нейния концерт в Бразилия.
Скрит текст:
Анджелина Джоли, Мишел Пфайфър и Ел Фанинг
Скрит текст:
Лео
Скрит текст:
Ема Робъртс
Скрит текст:
Лиа Мишел
Скрит текст:
Идрис Елба
Скрит текст:
Синди и съпруг
Скрит текст:
Бен Афлек
Скрит текст:
Ким с децата
Скрит текст:

# 2 501
# 2 502
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Стрина
Скрит текст:

Гълъбчета
Скрит текст:

# 2 503
  • Мнения: 3 576
Ауу,този Идрис Елба как започнах да го харесвам след последния филм Бързи и яростни 💕
А преди това ви се чудех какво толкова му припадате тук  Crazy

Между другото по някаква причина си мислех, че е известен футболист, има ли някой с когото да си прилича?

# 2 504
  • Мнения: 5 435
Стрина е хубава в тяло!

Общи условия

Активация на акаунт