Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 462
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 11 338
Аааа Луне, не, че ме питаш ама да си качила 10 кг и да не ти пука за още 10 кг хич не одобрявам. Не е здравословно Stuck Out Tongue Winking Eye

Пък аз се върнах преди малко от плажа Wear Bikini и ще правя 3 тави пица и пилешки дробчета на тиган. Нямам търпение за птицата. Гледам рядко да си я позволявам Simple Smile

# 1 561
  • Мнения: 15 619
Само ако не се чувствам здрава, подлагам тялото си на инквизиции и освежаващи хранителни бомбардировки, Реа. Laughing
Скрит текст:
В моя случай, още десет ще ме направят приятно кръгла женица.Grin Височина си имам, а сега и мръвка.
Почвам и аз да готвя. Исках и да боядисам тук там, ама нямам желание. Laughing

Прилагам и едно фото на сглобената маса без всичките налични столове... Ся ще мъдря какво да слагам по стените.
Съвети и подсещанки приемам, че вече съм изтощена от моите собствени.

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 05:17 от luna

# 1 562
  • Мнения: 11 338
Луне, добре. Така съм съгласна Kissing Heart
Много хубава маса.
На моите стени имам гоблени в къщата. Шила съм ги сама. Вече не шия. Ето единия който ми е любим на известен художник направен на гоблен и ушит от мен.

# 1 563
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Аз имам пъзели из цялата къща, показвала съм ги.

# 1 564
  • Мнения: 10 704
Луне, турни някоя тематична картина - "Ловец с хрътки лови пъдпъдъци" или "Бурлаки на Волге"  Wink

# 1 565
  • Мнения: 13 082
Аз не съм виждала 😱 Възхищавам се на хора, които имат нерви да редят пъзели. Аз не съм наредила и един през живота си, нямам това търпение.

Луне, имам изкусен декоратор вкъщи. Само един флумастер му трябва 😁

# 1 566
  • Мнения: 11 338
В кухня/дневна по протокол се слага натюрморти. Така четах преди време.

# 1 567
  • Мнения: 15 619
Арче, и аз имах, ама ги напусна талантът с времето. И с червило, и с химикал, дето не се маха, а се шкури направо...
И ми даваш чудена идея, да знаеш. Ще връча на дребния да ми нарисува картини...
Той е идеен.Satisfied
Ей това съм го запазила от него...

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 05:17 от luna

# 1 568
  • Мнения: 13 082
Ми супер рисува детето! Купи му едни хубави бои и сте готови. И да покажеш после 😘

# 1 569
  • Мнения: 15 619
Колаж е това, но ще ми нарисува, да, освен ако не искат да гледат на майка си шедьоврите на двете леви.
И сега какво!?
Някой гол мъж!?

# 1 570
  • Мнения: 35 968
не!
само моят самотен езерно-телефонен алкохолизъм ъген'ен'ъген!

# 1 571
  • Мнения: 10 704
Мен нещо ме е хванала парфюмната вълна ....

# 1 572
  • Мнения: 35 968
подробности, моля Grinning

# 1 573
  • Мнения: 11 338
Лан и какво намери?
Аз също търся ама женски Simple Smile

# 1 574
  • Мнения: 10 704
Търся нещо есенно.Ходих по магазините, нюхах, спорих с продавачките, но това което искам не го откривам......
Обаче днес разчиствах стари мои неща и попаднах на някакъв Old Spice . Но не автършейф, а тоалетна вода.В същото млечно бяло стъклено шише, но с пулверизатор. По спомени съм го купил някъде - 95/96 от фришоп в чужбина. Някаква серия, но не с яхтата а със клипера. Учудващо защо не съм го ползвал ?!?!?!? Има повече от 2/3 във шишенцето.Пробвах го - ми същото си е, няма проблеми. Баси, какви съм ги вършил тогава се чудя ...

Общи условия

Активация на акаунт