Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 871
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 17 643
черното е моя цвят. не кради

# 976
  • Мнения: 6 424
...
Иначе, ура, дойдоха почивните дни. Мислим да забием някъде из драките. Всичко хубаво, ама това стягане на багаажжж.. пф. Ама щом е за почивка, ще се стегна, де ще ходя. Grinning
...
Откак ходим често-често някъде за 2-3 нощувки съм спец с багажа. Лекарствата ми стоят в 1 торба вече сигурно 3-та година. Grinning (Е, и шкаф с лек-ва имам, отделно в чантата имам също).
И ДУ! Бешихми за почивните на морето. Петък и събота добре изкарахме. Е, кат за септември нормално - имаше си по-хладен вятър и под чадъра  не ти се стои много-много, та чак се и пекох. В събота и почервенях вече. Йощ съм си червена. Joy Фчера таман викаме към 10 да ходим пак на плаж, ама взе да ръси. Спря бързо, обаче после пак и пак ... после докат се изтеглим - плътна колона. Е, щом следобеда вече плюскахме диня дома, бива, бива. Ми щот ни сме от Софията. Joy
И казвайти сига - ко станало тука, ко изтървах? Че имам над 300 поста да чета. Grinning

# 977
  • Мнения: 36 127
инче, нищо ново под слънцето - лан-ън се крие, джу се разкандърдисва за брак

арче, чудно те е галнало слънцето

нора, харесват ми картините ти

добро утро!
днес понеделникът не ми пречи Simple Smile

# 978
  • Мнения: 17 643
Агента разклаща неразклащащи се маси. noragami може да рисува.

на мен ми пречи понеделника. с малката ми икеа масичка от десет леа и детските рисунки два загубени дуела. лошу. и на море не отидох

# 979
  • Мнения: 9 902
Добро утро и благодаря на всички Simple Smile
Тръгна ми много криво тая сутрин, дано се оправи..
К'во им е на икейските масички, а? Дълго карахме с такава за холна и стаята изглеждаше много по-голяма Grinning Ако нямах толкова вещи бих живяла само с едно легло и една библиотека, всички други мебели ме дразнят.

# 980
  • Варна
  • Мнения: 36 799
Оф, сайта на Уайкики е пословично бавен, гаден и непрекъснато забива. Искам да им дам пари бе! Те що не искат да ги вземат?! От час се боря с една поръчка, да му се не види!

# 981
  • Мнения: 36 127
хайче, хиксът горе в дясно
тези дрехи не са "твоите"

# 982
  • Мнения: 17 643
Дълго карахме с такава за холна и стаята изглеждаше много по-голяма Grinning

хитро. ръцете ми изведнъж станаха по-големи

# 983
  • Варна
  • Мнения: 36 799
Не са бе! Ама са на дъщерята Simple Smile Идеални, бюджетни, баш за нея, дето къса по клин на седмица. Пак се започва, нали знаеш Simple Smile

# 984
  • Мнения: 36 127
холдъне, стига си гледа ръцете

хай, знам Simple Smile

# 985
  • Мнения: 9 902
Хай, в рерсо имаше детски клинове по 3 лева и бяха много сладки, колежка зарежда дъщеря си от там.

# 986
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
Тва с големите ръчички си има наименование Trollface
Синдром на „Алиса в страната на чудесата“

# 987
  • Мнения: 17 643
петнайсе годин по-късно още не знам кво е манга

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 01:54 от Holden

# 988
  • Мнения: 9 902
Е как, ти даже корейска манга си рисувал Grinning

# 989
  • Мнения: 17 643
никва идеа кво е манга. още повече корейска

Общи условия

Активация на акаунт