Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 723
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 990
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Пепко го посетихме онзи ден, във вихъра на пазаруването. Клиновете ги оправих, сега опитвам да поръчам едни блузки, които ги нямаше налични в магазина на Уайкики, но на сайта им ги има. Абе, малко остана.

# 991
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Тей кат стани Simple Smile

# 992
  • Мнения: 10 758
Някак си оцеляхме понеделник на работа.
Време е за похапване и студена биричка !
Поздравления за художничката, личи си че има талант ! Да пусне още снимки на неща които е рисувала.

# 993
  • Мнения: 9 867
Добър вечер! Бях на зъболекар, искам да умра, а вас никакви ви няма.
Лан, няма други, това са ми първи и единствени опити

# 994
  • Мнения: 11 412
Добра вечер, другарки и другари! Ко пр?

Аз чакам да стане 23ч. ще да ходя да прибирам една момчешка компания от МОЛ-а.

# 995
  • Мнения: 15 619
На другарката Пена днес й се разказа играта и ся гледа тъпо и продължително. Даже не ми се спи.   

# 996
  • Мнения: 11 412
Луне, Пена ти ли си?

# 997
  • Мнения: 11 505
Луне, днес нв ти ли е събота? Аз бях машина... не съм си дигнала главата цял ден и на фитнес ходих. хитлер ме вижда и с една такава садистична усмивчица ми разказа играта Laughing ся реанимирам

# 998
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Днес в банката едно последствие от спукан капут, бъдещ мъж и навярно баща...напсува всички на опашката, защото не го пуснаха да ги пререди. Милият искаше да измести 3 жени, майка с бебе на ръце и пенсионер. Като го  емнахме - измуча тихо "Аз само ще питам" и офейка с 200, казвайки "майната ви на всички". Това го чухме, но ако бяхме чули и предното с подходяща интонация - може би всички щяха да го пуснат за 10 сек, На вид нямаше 18г или просто беше с излъчване на детски г@з.
Скрит текст:

# 999
  • Мнения: 15 619
Аз съм, Реа, аз. Laughing
Кико, събота ми е, обаче и по-работният от нас е в отпуска. Laughing Доста работа посвършихме.
Тая седмица ми предстои и едно вечерно упражнение за бицепси и крака с железен задник. Ще ни докарат пелетите. Късметлиите сме само двама.
Джу, трябваше да го попиташ в кой месец е,  момиче или момче ще ражда и да го придържаш до първата служителка, даже стола да му дръпнеш...Grin

# 1 000
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Джу, трябваше да го попиташ в кой месец е,  момиче или момче ще ражда и да го придържаш до първата служителка, даже стола да му дръпнеш...Grin
Той офейка по мъжки. Ако беше останал на място - щях да му скоча. Но и нямаше да посмее да напсува. Напоследък все ми се случва да попадам в ситуации с псуващи мъже, които са в грешка. Най-малкото, което чуват е "А, бе, я не псувай!" и "Ти кой псуваш на майка?" Joy Другите разправии да не ги описвам как излизам от колата и голямата уста зейва Joy

# 1 001
  • Мнения: 11 505
Ма така кат свършиш много работа после те обхваща едно удовлетворение
Mr. Green

# 1 002
  • Мнения: 15 619
Ма така кат свършиш много работа после те обхваща едно удовлетворение
Mr. Green

Влязла съм в някакъв отвратителен цикъл на работа и трусове. Искам да заспя и да се събудя принцеска. Време ми е, мисля. Joy
И доволна съм, ама повече каталясала.

# 1 003
  • Мнения: 17 640
кой псуваш на майка ве питка майна

# 1 004
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 432
Телепортирахме се. Не спряхме и за минута, златни деца имаме, много търпеливи. Дори когато милиционерите ни отклониха на цариградско и стояхме час в задръстване, а това след десет дена в нециливилизацията си беше изпитание, си комуникираха на бебешко-детски и се кикотеха Heart
Вчера времето беше ужасно, а днес като затръгвахме беше картинка, ама догодина пак. Много ми беше мъчно тръгването Cry

Общи условия

Активация на акаунт