Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 369
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 10 580
Джаста, изключи го.

# 511
  • Мнения: 15 313
Изключих го, ама нещо не правя като хората. Включва се. Хубавей е. Пък и му свикнах. Това е като да спориш със себе си. 😄 Понякога ме е яд, понякога ми харесва, ама се оплаквам от кумова срама. 😄

# 512
  • София
  • Мнения: 10 580
Влез през клавиатурата в настройките и от там го изключи.

# 513
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ти си с мен, Холд, да не мислиш, че ще те пусна само защото ще водиш церемонията по сключването. 🤗
Е там на хорото,
Той ще е на края на хорото. Като ония дечица, дето искат да се включат във веселбата, но не знаят как Trollface

# 514
  • Мнения: 17 616
ахахаахах move on baby

# 515
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ела ми на гости в Пловдив Bowtie
Ааааа, кога? Ако ще идва, не може ли по отпускарско време, м?  Така де, може да се събере компания Grinning Или визитата ще е тет-а-тет Wink.

# 516
  • Мнения: 9 817
Аз трябва да си сменя телефона, защото не ми работи една трета от екрана, но не искам. Има най-яката 23мр камера.

# 517
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ааааа, кога? Ако ще идва, не може ли по отпускарско време, м?  Така де, може да се събере компания Grinning Или визитата ще е тет-а-тет Wink.
Ма не налитайте така, де. Нека аз първо да му покажа гостоприемството на града и неговите трудови и нетрудови хора. Bowtie

# 518
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Аааа, ма така кажи, де... Аз иначе щях да приготвя едно тортЕ. Ма и така бива, га дойде, хвани го и го омай Wink.

# 519
  • Мнения: 15 313
Хора, вчера купих гриловани зелени маслини, огромни и смачкани без костилка, с много малко риган, чесън, зехтин и лимон. Уникални са, мнооо вкусни. И едни дребчовци киснати в сок от цвекло. Стига, бе. Сок от цвекло. Вкусниии, дребни, но вкусниии. Нацелих идеалните маслинковци. Пу за мене.

# 520
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Тези, грилованите, отдавна ги бройкам и все не смея да си взема. Че предния път едни зелени с билки завършиха в боклука...

# 521
  • Мнения: 17 616
маслините са качествени само ако са различен цвят

# 522
  • Мнения: 15 313
Тия грилованите са супер. Ама искай една за опит. На мен ми дават, даже и без да искам. Добра съм. 🤪😄
Почвам да се суетя, ма тези, ма онези, ма искам да купя, ма не смея. 🤪😄
И си се наяждам, от опитване. 🤣

# 523
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Ега ти родителската среща. Повече от два часа. Аз мислех, че само ще хвърлим едни пари, а то толкоз неща обсъждахме... Добре, че си записвах.

Сядам да ям. Тая риба ме съсипа. Как да си отмириша после ръцете бе?!?

# 524

Общи условия

Активация на акаунт