Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 398
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 11 338
Аз искам на среща, но няма да дода, многУ далеч, многУ. Вече и в командировка до Сф не ходя.....

Оф, хапнах порядъчно, сега ми е тежичко........

# 1 816
  • Мнения: 35 961
варненци сте почти колкото нас, организирайте се Wink

# 1 817
  • Мнения: 18 298
Любопитно ми е при такива сбирки как се познавате кой кой е? Simple Smile Табелки, описания, снимки? Stuck Out Tongue

# 1 818
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Олепих етикети на тетрадките на дребната и приготвих раницата за утре. Ще го отработя няколко дни, после сама ще си я приготвя, а аз само ще надзиравам. Мих чинии, сега ще я натиря в банята и ще отнасяме плувката. Нещо се почувствах скапана.

Не знам, аз на такива срещи не съм ходила. Само с 1-2 съфорумки/съфорумци съм се виждала и все е било на 4 очи. Последно като пихме кафе с една съфорумка се уговорихме за конкретно барче и аз понеже бях с мотора й казах да се озърта за маса с каска на нея, така че тя ме намери.

# 1 819
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ааа, разпознаваме се Simple Smile. С когото съм се уговорила, не сме се разминали, срещнали сме се. Sunglasses

# 1 820
  • Мнения: 17 616
Любопитно ми е при такива сбирки как се познавате кой кой е? Simple Smile Табелки, описания, снимки? Stuck Out Tongue

конкретно аз като бях мога много да разказвам ахахаххах

# 1 821
  • Мнения: 35 961
Любопитно ми е при такива сбирки как се познавате кой кой е? Simple Smile Табелки, описания, снимки? Stuck Out Tongue

конкретно аз като бях мога много да разказвам ахахаххах

ей при тоз момък холдъна ме заведе сервитьорката, щото вече беше седнал на резервираната маса
опитахме се да се запознаем по обичайния начин с ръкостискане и казване на никове и имена
оказа, че и двамата сме полуглухи и първите няколко минути си разменяхме опулени погледи и възклицания "кво, кво"
последваха малко обяснения в любов,а накрая дойде иса и злите езици твърдят, че съм я прегръщала като спасител

# 1 822
  • Мнения: 9 819
Да си кажа честно и аз бих дошла и точно това ме притеснява. Мразя да се озъртам като муха без глава и ми е много неудобно Grinning

# 1 823
  • Мнения: 11 338
Норче, ти па! Кви мухи, кви глави! Като си решила да одиш по срещи - влизаш и дирекшън.... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 824
  • Мнения: 17 616
недейте така. хората са много мили. никва агресия

# 1 825
  • Мнения: 9 819
Дирекшън на къде?? Паника съм аз

# 1 826
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Мен пък Джу ме "улови" дори на съседната улица, не в заведението, където беше срещата Grinning.

недейте така. хората са много мили. никва агресия
Ааа, Холдъне, на другия ден след срещата друго рече Wink.  Обаче хората, по-точно спамърите, са наистина добра компания Simple Smile.

# 1 827
  • Мнения: 11 338
Е, що паника, кво толкова? Среща с непознати Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 828
  • Мнения: 17 616
Мен пък Джу ме "улови" дори на съседната улица, не в заведението, където беше срещата Grinning.

недейте така. хората са много мили. никва агресия
Ааа, Холдъне, на другия ден след срещата друго рече Wink.  Обаче хората, по-точно спамърите, са наистина добра компания Simple Smile.

да. съ. и това казвам. само че /почти/ няма да се връщам назад

# 1 829
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Мен пък Джу ме "улови" дори на съседната улица, не в заведението, където беше срещата Grinning.
Вярно е. Джу не изтърва...две очи, третото око, две уши, един нос и антената към Кораба-Майка....всичко се върти и прихваща сигнали Joy

Общи условия

Активация на акаунт