Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (90) - септември 2019

  • 113 260
  • 2 006
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 2 683
Честито, Боби! Тя съдбата си знае работата! Приятно изкарване и на двете почивки!

Аз в момента чакам само Баунти, отдавна нищо не съм печелила. Започнах и нова работа и най-вероятно съвсем ще им изгубя следата на игрите. 😅

# 991
  • Мнения: 96
https://milka-promo.bg/
Нова игра на Милка и лидл Simple Smile

# 992
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Боби, супер много се радвам за вас🤗 Съдбата си знае работата! Да си изкарате хубаво, да се отпуснете, току виж и другото се нареди! Пожелавам ти го от сърце ❤

# 993
  • Мнения: 2 485
Боби, супер много се радвам за вас🤗 Съдбата си знае работата! Да си изкарате хубаво, да се отпуснете, току виж и другото се нареди! Пожелавам ти го от сърце ❤
И аз това си помислих Simple Smile Честито, Боби!

Имам въпрос към спечелилите одеало от Марети - какъв размер е, дали става да се постила върху единично легло 80/190? Аз го спечелих, но не искам да го отворя, а да се окаже, че не ми върши работа.

# 994
  • Мнения: 1 673
Отвори го и виж, нищо няма да му стане, пак ще си го прибереш. Не разбирам за какво си пазите наградите или точките като в другия случай с май спаркс.

# 995
  • Мнения: 2 485
Е, може да имам нещо предвид Simple Smile Това,  че не разбираш защо не го отварям,  не мисля, че има някакво значение. Както и да е.

# 996
  • Мнения: 36 527
Аз не си харча кредитите в Май Спаркс, защото не харесвам наградите. Взех 2 билета за Озон, но смятам, че шансовете са малки. Раници не ми трябват(освен на Канкен - чакам игра с такива награди!), ваучерите за храна и кино също.

# 997
  • Мнения: 3 791
Боби честита награда/дано и в  другото за което се борите да успеете то и там си е жива лотария а явно имаш късмет Simple Smile/!
Днес пак от десетина капачки нищо да свършва тази игра че на луди станахме с тия капачки Simple Smile.

# 998
  • Мнения: 1 331
Кой обекти участват в играта на швепс?
Кауфланд дали участва?

# 999
  • Мнения: 7 289
Честито  Боби, дано все така да имаш късмет и в други големи желания!
Към 15-16 ч. от регнати 7 капачки, 3 по 5, сега-от 3- една 5.Бях се отказала с 25, но днес успях до 45...

# 1 000
  • Мнения: 639
От 7 капачки едно 5 лева 😔

# 1 001
  • Мнения: 1 330

Нищо не ми казаха на касата, едва не го изхвърлих, дадоха ми го със сметката.

# 1 002
  • Мнения: 6 041
Току що видях, че имам имейл от Розали, че печеля книга. Blush И понеже съм в отпуска се чудя кой адрес да дам. Обикновено давам служебния, но на него ще съм от 24.09. Някои от вас знам, че са печелили книга от Розали. Бързо ли ги изпращат?
Благодаря на всички за пожеланията. HugМного се радвам като печеля нещо, но понякога си мисля, че Господ ми дава тези награди за компенсация на неуспехите в голямата ми борба за детенце. Дано не съм права. Blush

# 1 003
  • Мнения: 1 379
Във всички магазини Inmedio ли трябва да има играта на кока кола, в която може да се спечели раница? В магазина им в Ринг мол ми казаха, че не знаят за такава игра.

# 1 004
  • Мнения: 1 673
Да, Боби, като дадеш адрес след 2-3 дена ще си я получиш с булпост.

Общи условия

Активация на акаунт