Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (90) - септември 2019

  • 113 175
  • 2 006
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670




Темата във форума: Конкурси, игри с награди и ексклузивни промоции за потребители на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ?:








Моля, използвайте бутона вместо да пускате постове от типа „запис“!

Извадка от Правилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma






# 1
  • София
  • Мнения: 14 638
Честит септември и късметлийска нова тема!
Вчера в магазинче на познати - кофа с капачки 😆 , изровихме 12 КК, снимах ги и ще чакам, дано да има пак период за даване, че още 40 лв. ни трябват.

# 2
  • Мнения: 389
Честит септември и късметлийска нова тема!
Вчера в магазинче на познати - кофа с капачки 😆 , изровихме 12 КК, снимах ги и ще чакам, дано да има пак период за даване, че още 40 лв. ни трябват.
трябвало е да вземете капачките щом веднага няма да ги рефистрирате, защото някой може да ви изпревари Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 14 638
Боже, въобще не ми мина през ума😂 под ръка ни е магазина, ще се поправим.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 196
Късметлийски месец ви пожелавам. Туко що спечелих слушалки от морени.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Благодаря за новата тема!
Чашите на швепс изглеждат страхотно!!!

# 6
  • Мнения: 1 348
В Спаркса регистрирах 3 капачки сега, но не спечелих. Пропуснала съм валежите, а не пия много кола.

# 7
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Честита нова тема!

https://www.metro.bg/metro-offers/moreni -
Играта е до 4 септември.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 604
Усмихната тема на всички!
Засега задържам рег на кодове на КК, нещо пострадаха,,,

# 9
  • Мнения: 1 012
Благодаря за новата тема ...
Чашите на швепс са много хубави ...
Харесах и промоцията на метро дано са с кодове вафлите

# 10
  • Мнения: 982
Късметлийка тема!
Играта на Лидъл не трябваше ли да е активна и днес? Дава ми "121 дни до началото на следващата игра".

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Честит нов месец дано е късметлийски Simple Smile
Чудя се да пробвам ли с няколко кода, направо ме сърбят ръцете.
Вчера ми пристигнаха маратонките на риибоок доволна съм. Сега чакаме на мъжо.

# 12
  • Мнения: 4 841
Късметлийски септември Hug

Швепс е единственото безалкохолно, което купувам понякога. Обаче го вземам от Лидл, че там го има и основно от там пазарувам. Там скреч няма Cry

Реших да се включа в Мура, но незнайно защо съм купила Троя Joy Чак като седнах да вкарвам бележката видях, а играта май е до днес.

# 13
  • Мнения: 2 135
Чашите на Швепс ми харесаха. Може да се пробвам за някоя. На снимката участващите продукти не се виждат добре. Газираната вода дали участва, че от нея пием много.

# 14
  • Мнения: 36 428
Благодаря за новата тема Simple Smile

Чакам си наградата от Спорт Депо и слушалки от Морени.
Освен това чакам резултати от Баунти и играта с бурканите на Милка - не помня до кога бяха?

За момента мисля да участвам само в Прингълс, така и не се записах в Мура. Ако излезе нова игра с много награди, ще се пробвам и в нея. Чудя се дали да се опитам да спечеля от мешките на Милка - имам мешки от други игри, които не са използвани никога...

Общи условия

Активация на акаунт