Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 653
  • 843
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 11 477
Да споделиш после Flowers Hibiscus
Че съм към привършване на този:



В началото не го харесах нещо, че ми дойде гъст и твърд след един серум на Виши, но да ви кажа - свикнах. Има видим изглаждащ ефект. За торбичките - от време на време пак си имам, но като че ли не толкова големи.
Как пък не направих снимки преди и след.

# 526
  • Мнения: 8 511

Колко е доставката до България от този сайт ?

# 527
  • Мнения: 3 630
Над 25 евро е безплатна, под 25 - 5 евро, ако не греша.

# 528
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте дами, следя темата с интерес, преди дни попаднах на тази серия за лице която ме заинтригува, дали някоя от вас може да сподели мнение:  https://www.google.bg/search?source=hp&ei=XG2LXaWmLbSHk74PvY … spf=1569418591821 , благодаря предварително
Преди време съм чувала добри отзиви за нея (козметиката с роза дамасцена), но не съм ползвала (бях забравила). Заинтрихувахте ме, ще проверя от къде може да се купи и ще споделя мнение!

Здравейте, само да отчета че вчера си взех крема с роза дамасцена. Като начало не съм особено впечатлена, тъй като ми се искаше да малко по-мазен, тъй като съм със суха кожа. Ще споделя как ми влияе във времето.
Био Крем за Лице против стареене Bio Damascena

# 529
  • Мнения: 22 785
Свърших си околоочния крем, а съм доста зле с финансите. И днес открих това
https://www.aroma.bg/catalog/okoloochen-krem-aroma-collagenomega-3-15-ml-353/
Купих си, да видим. Често бг козметиката се оказва доста добра.
Не е лошо кремчето, но аз нямам обективни проблеми в тази зона. Бях чела добри отзиви за продукта преди да го купя.
Ползвала съм кремове за лице на марката и ми се отразяваха добре също.

# 530
  • Varna
  • Мнения: 417
Здравейте,
Препоръчайте ми дневен, нощен и околоочен за 38+ възраст.
Среден клас козметика. Сега привършвам този :
 Nuxellence® detox/дневен и нощен /
https://www.nuxe.com/en/nuxellence-en-339/nuxellence-detox-detox … ction-bottle-50ml
Отразяват ми се много добре, но ми се иска да сменя.
Клоня към lierac. От коя тяхна серия сте доволни?
Това, което търся е нощно подхранване и стягане/иска ми се този път да взема и серум/,крем за намаляване на торбичките и тъмните петна под очите и той да е със стягащ ефект, а дневната грижа може да е по-лека.
До сега Lierac не съм ползвала, не мога де се ориентирам със сериите, коя за каква възраст е. Не държа задължително да е Lierac, може и нещо друго. Кожата ми е смесена, леко лъсвам в Т зоната в края на дена, а зимата направо се лющя по бузите.
Предварително благодаря

# 531
  • Мнения: 718
Здравейте, записвам се и аз. На 41 съм и ползвам в момента серията на Lierac тези на хормонална основа за жени в менопауза, но не съм още в менопауза, а съм доста бременна. И забелязах че ми действат доста добре в момента. Преди да забременея lierac ми беше доста силна някак тежка козметика за мен. Иначе имам нормална кожа. Но и аз след 40 започнах да забелязвам леки следи от времето.

# 532
  • Мнения: 949
За Лиерак не знам, но много ми хареса -  "но не съм още в менопауза, а съм доста бременна". Simple Smile Честито и лека бременност!

# 533
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
За Лиерак не знам, но много ми хареса -  "но не съм още в менопауза, а съм доста бременна". Simple Smile Честито и лека бременност!

И на мен ми хареса много! Лека бременност ти пожелавам!
Лифтисим и магнифисън ги спряха, но на тяхно място има нови серии.

Здравейте,
Препоръчайте ми дневен, нощен и околоочен за 38+ възраст.
Среден клас козметика. Сега привършвам този :
 Nuxellence® detox/дневен и нощен /
https://www.nuxe.com/en/nuxellence-en-339/nuxellence-detox-detox … ction-bottle-50ml


Аз много харесвам Нуксулиансите на Нукс, но може да погледнеш Лифт интеграл на Лиерак, Физиолифтите на Авен и Офисето на Галеник. Мисля, че ще ти допаднат Simple Smile Като Галеник в момента имат много хубава промоция крем+подарък околоочен Simple Smile

# 534
  • BG
  • Мнения: 2 217
........... но не съм още в менопауза, а съм доста бременна.......

Честито и от мен и леко бременеене! Много ме радват такива постове! Flowers Four Leaf CloverFlowers Bouquet

# 535
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз много се радвам на всички бременни на нашите години ! Лека и безпроблемна !

# 536
  • Мнения: 718
За Лиерак не знам, но много ми хареса -  "но не съм още в менопауза, а съм доста бременна". Simple Smile Честито и лека бременност!
Много благодаря.

# 537
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Честито и от мен! И аз родих на 41.
Ех, че хубаво!
Аз да кажа, че засега съм доволна от околоочния на Арома. Ще пиша по-нататък.

# 538
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
От известно време във Фейсбук постоянно ми излиза реклама на козметика, разработена от БАН. Някой пробвал ли е?
https://novasvetlina.com/kozmetika-ot-ban-124

# 539
  • София
  • Мнения: 38 431
Аз. Два пъти си купувах гел с охлюв. Момичета тук си бяха купували "сълзи" - т.е.концентриран серум и много го хвалеха.
От Sea star серията съм си взимала поморийска луга и крем за ръце.
С две думи - има високо съдържание на активни вещества и действа.

Общи условия

Активация на акаунт