Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 773
  • 843
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 8 530
Аз си  поръчах този серум :

# 556
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз си  поръчах този серум :

 Честито! Ще съм благодарна да споделиш отзиви! Flowers Blossom

# 557
  • Мнения: 8 530
Аз си  поръчах този серум :

 Честито! Ще съм благодарна да споделиш отзиви! Flowers Blossom

Още не съм го ползвала. Задължително ще пиша в темата след седмица впечатления!

# 558
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз го гледах, но четох, че ретонола или трябва да е в тъмно стъкло, или тотално непрозрачно и не посмях да поръчам. Запитах Дъглас за ретинола на The Ordinary и ми отговориха, че всеки момент очакват доставка, та ще си изчакам тях.

# 559
  • Мнения: 1 765
Благодаря за идеите, момичета! Много ми хареса идеята за маска от кокосово масло. Едната ми приятелка, помня си слагаше такова масло в кафето. Така че, защо не - хем за ядене, хем за мазане, хехе. Simple Smile
Косата според мен е скапана от боите на Шварцкопф Palette. Косата ми е по принцип с плътен косъм и черна, по тая причина някои бои просто не хващат. А Палет имат хубави червени нюанси. Обаче в последно време няма от тяхната безамонячна, а само от амонячните. Те са по-агресивни.
Иначе ползвам и ампули с плацента, те не са скъпи - 12 лева за 12 ампули.

# 560
  • Мнения: 951
В този линк видях че има и хининова вода, и се сетих, че преди време някой ми я беше препоръчал за укрепване на косата, но така и не опитах. Може би сега ще пробвам.

# 561
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Благодаря за идеите, момичета! Много ми хареса идеята за маска от кокосово масло. Едната ми приятелка, помня си слагаше такова масло в кафето. Така че, защо не - хем за ядене, хем за мазане, хехе. Simple Smile
Косата според мен е скапана от боите на Шварцкопф Palette. Косата ми е по принцип с плътен косъм и черна, по тая причина някои бои просто не хващат. А Палет имат хубави червени нюанси. Обаче в последно време няма от тяхната безамонячна, а само от амонячните. Те са по-агресивни.
Иначе ползвам и ампули с плацента, те не са скъпи - 12 лева за 12 ампули.
Да не би кокосово мляко да е слагала? Че масло в кафето ми звучи странно, а за косата е масло. Можеш да готвиш с него - заменя мазнината за готвене.

# 562
  • Мнения: 8 530
Слагат краве масло или кокосово за отслабване. Нарича се - бронирано кафе.

# 563
  • Мнения: 18 542
Аз си слагам кокосово и краве масло в кафето. Не за отслабване, просто ми харесва. Отказах захарта, а не мога да пия чисто кафе. За да не изплува мазнината на повърхността, врътвам сместа с блендер. Става разкошнотия.

# 564
  • Мнения: 2 156
За първи път чувам масла да се добавят към кафето. А като изстине, как го пиете?

# 565
  • Мнения: X
Пием го горещо. Аз пък си слагам какаово масло в кафето и е още по-хубаво.
Някои хора го пият с мед, маскарпоне, най-различни варианти има.
И за да не съм спам, за ретиноловите продукти да кажа, че действително трябва да са в непрозрачна опаковка. Аз ползвам ретинол на Neostrata, но само есен-зима.
Ще си поръчам и Ordinary, защото е по-бюджетен, дано да ми допадне.

# 566
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Жива да не бях с туй масло в кафето, но аз не съм критерий, пия го чисто, бе захар, мляко и т.н.  Laughing

# 567
  • Мнения: 1 545
За първи път чувам масла да се добавят към кафето. А като изстине, как го пиете?

В нашия фитнес клуб много жени пият бронирано кафе. Това им е закуската, твърдят, че до обяд въобще не огладняват. Тази практика е много разпространена сред почитателите на нисковъглехидратното високомазнинно хранене.
Не е нещо ново по принцип - взаимствана е от Тибет, където от векове пият чай с масло или дори мас от як. Така се пазят от студа, а и могат да работят по-дълго време без нужда от друга храна.
Лично на мен идеята за кафе с мазнотийка никак не ми допада и се придържам към доброто старо еспресо ристретто Blush

# 568
  • София
  • Мнения: 4 878
Аз пия кафе с кокосово масло.

# 569
  • Мнения: 8 530
И как е на вкус?
Мисля да пробвам🙂

Общи условия

Активация на акаунт