Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 745
  • 843
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,
Мислите ли че мога да използвам Lactic acid 10 %+HA на The Ordinary всяка вечер или трябва да е по-рядко? Благодаряяя... 😊

# 616
  • Мнения: 18 542
По принцип може. Дали ти можеш, е друг въпрос, зависи си от кожата.

# 617
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте момичета,
Мислите ли че мога да използвам Lactic acid 10 %+HA на The Ordinary всяка вечер или трябва да е по-рядко? Благодаряяя... 😊
Аз боря пигментни петна по бузите и скулите и от 3,4 дни го ползвам всяка вечер, да видим дали ще подейства. Засега нямам никакви оплаквания.

# 618
  • Мнения: 478
Здравейте!

Ще се радваме да отделите няколко минути, за да попълните нашата кратка анкета.
Тя цели да ни ориентира доколко са полезни за Вас консултативните теми и дали искате да виждате повече подобно съдържание във форума.

Можете да попълните анкетата на този линк - https://forms.gle/D2ZLciUKhFkRkMgx9.

Благодарим Ви предварително за отделеното време,
Екипът на BG-Mamma

# 619
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,
Да споделя..... от една седмица използвам Lactic acid 10%+HA и не усещам кожата ми да се бели, зачервява или нещо подобно.... започнах да си мисля, че нещо бъркам в употребата 🙄...
Днес получих серум вит. С Mabox (от Али експрес), какво е мнението ви за него.... дали мога да го използвам сутрин, докато вечер слагам киселината.... Вие сте надеждата ми за адекватна информация... (по-добро от опита няма ☺️) и ви благодаря предварително...

# 620
  • Мнения: 3 632
Млечната киселина не трябва да дразни и да зачервява кожата.

# 621
  • Мнения: 24 331
Скрит текст:
Да, би било хубаво, ако ги има във физически магазин/аптека. Ще ги имам предвид, явно ги бива.
Потърсете ги, в различни градове си имат дистрибутори
http://www.seastars-solilug.com

# 622
  • София
  • Мнения: 11 489
Имам това нещо от не знам колко време и реших да го пробвам:



Пяната е някак рехава, не плътна и доста изсушава кожата. Понеже аз съм с мазна кожа като че ли ми е ок. Измивам се с пяната и не нанасям крем веднага. Тя кожата скоро от суха си става нормална и мека. Та не е лошо за тези, които са с мазна кожа.

# 623
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Момичета, не знам къде е най-добре да попитам - тук, в темата за естетичните корекции или в тази за i-herb...Последно реших тук - какви хранителни добавки приемате за хубав вид на лицето? От кои сте имали някакъв видим ефект? Правите ли комбинации, за да подсилите ефекта?
Преди време пиех бирена мая, евтино е и смятам, че ми се отразяваше добре. Сега обаче искам някаква комбинация - може би хиалуронова киселина + още нещо....Съвети?

# 624
  • Мнения: 3 769
Хиалуронова пих, на Инджув, хвалена и прехвалена във форума, доста скъпа, седем-осем опаковки. Файда абсолютно никаква, според мен не си давай парите. Обаче пък от хиалуронова киселина инжектирана в назолабиалните видях моментален ефект, който държи вече 4 години.

Пия вечерна иглика, биотин, магнезий и комбинирани женски витамини. На хапчета май много не вярвам аз, предпочитам да дам по-голяма сума, но за нещо от което реално ще видя резултат.

# 625
  • Мнения: 1 765
Не пия добавки.
 Купих си ваучер за безиглена мезотерапия, но се чудя дали първо да не направя диамантено микродермабразио, а след седмица - мезотерапията. Има ли някакъв ред в процедурите?(предполагам, че има)

# 626
  • Мнения: 24 331
първо да не направя диамантено микродермабразио, а след седмица - мезотерапията.
Аз ги направих в този ред и продължавам с мезотерапия. След месец пак диамантено

# 627
  • Мнения: X
Към дамите с опит в мезотерапията, какво мислите за фракционната мезо, по-добре ли е да се прави такава?
Замислям се дали да не си направя и ми хареса това, че процедурите са през 30 дни. По-честите процедури ще ме затруднят, поради липса на време за ходене всяка седмица.

# 628
  • София
  • Мнения: 11 489
Обаче пък от хиалуронова киселина инжектирана в назолабиалните видях моментален ефект, който държи вече 4 години.

Боли ли процедурата и колко струва, ако може да споделите Hug

# 629
  • Мнения: 22 878
Обаче пък от хиалуронова киселина инжектирана в назолабиалните видях моментален ефект, който държи вече 4 години.

Боли ли процедурата и колко струва, ако може да споделите Hug
Не боли, струва според зависи от вида на филъра и клиниката, в която се прави..Ако не е. в промо цените са от 400лв. нагоре.

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 14:16 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт