Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 730
  • 843
  •   2
Отговори
# 735
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз също не съм привърженик на ботокси и филъри, вредите според мен не оправдават ползите, а и  е една спирала без край.

# 736
  • Мнения: 4
Момичета, аз от десетина дни всяка сутрин се събуждам подута. Не мога да си мръдна пръстените на ръката. Не мога да разбера от какво е, защото ям както преди, движа се, нищо не съм променяла в режима. Времето навън се променя, но това никога не ми е влияло. Има ли няккаъв бърз "лек" за леко подпухнали очи? Като препила съм сутрин.
Лек за подпухнали очи е дебело обелена кора на картоф. С нея налагате очите и след 3-4 минути отокът минава.

# 737
  • София
  • Мнения: 5 883
Паднал клепач да се коригира разбирам, ако е възрастово изменение. Ако е като на Шифър и Кидман, не ми се струва добра идея. Сещам се за Рене Зелуегър, която се обезобрази и обезличи тотално с такава корекция. Потърсете снимки в Гугъл.

Мен ме е страх от интервенции, включително от ботокси и филъри. Ако стана много зле, ще го мисля. 
Как пък не познавам ни една с ботокс, явно не съм в такива среди или пък не ми е известно и не си личи...

Само зная, че филърите в устните са ужасни и толкова не им личи, че все са като патици или след мач с Кличко.

# 738
  • Мнения: 10 257
ЕЕЕ чакай малко, те патиците са търсили такъв ефект, не че нещо грешно се е случило.

# 739
  • Мнения: 22 865
Паднал клепач да се коригира разбирам, ако е възрастово изменение. Ако е като на Шифър и Кидман, не ми се струва добра идея. Сещам се за Рене Зелуегър, която се обезобрази и обезличи тотално с такава корекция. Потърсете снимки в Гугъл.

Мен ме е страх от интервенции, включително от ботокси и филъри. Ако стана много зле, ще го мисля. 
Как пък не познавам ни една с ботокс, явно не съм в такива среди или пък не ми е известно и не си личи...

Само зная, че филърите в устните са ужасни и толкова не им личи, че все са като патици или след мач с Кличко.
Идеята е да не личи, другото е търсено от потребителите или е лоша табота на лекаря.
Не мен нищо не ми личи:)Както и на мои приятелки.

По темата: откакто спрях да третирам мазната ми кожа с козметика за този тип, а минах на такава за чувствителна кожа, лицето ми е в пъти по-добре.
Ползвам по няколко вида серуми и богати кремове.
При последното си посещение при дерматолог(за филър:)), тя се изказа, че
имам чудесна кожа за възрастта ми.
Ползвам и третиноин от 1,5г.

# 740
  • София
  • Мнения: 5 883
Специално на устни категорично не съм виждала да не си личи.
Даже на рекламни снимки преди и след, които трябва да рекламират невероятния ефект, винаги виждам съсипани устни.

# 741
  • Мнения: 950
А не забелязвате ли, че който е прибегнал до скалпела вече не прилича на себе си? В смисъл че не само се променя структурата на лицето, а и самите черти. Да не говорим че някои се обезобразяват. Сещам се за Донатела Версаче. Бях шокирана, че е само на 60 и малко. Изглежда все едно е над 80 с множеството корекции.
Аз се надявам да мога да изкарам само на филъри и ботокс до дълбоки старини Simple Smile

# 742
  • Мнения: 2 156
Рене Зелуегър действително е неузнаваема, никаква следа от Бриджет Джоунс. Не бих казала, че са я обезобразили, но е много променена.

# 743
  • Мнения: 22 865
Специално на устни категорично не съм виждала да не си личи.
Даже на рекламни снимки преди и след, които трябва да рекламират невероятния ефект, винаги виждам съсипани устни.
Разгледайте особено руски сайтове.В Бг са на мода големи напомпани устни, а и много хора се доверяват на некадърници за поставяне не филъри.
Имам няколко примера на мои близки за устни, които няма да познаете, че са пипани.

# 744
  • Мнения: 18 542
Специално на устни категорично не съм виждала да не си личи.

И аз на устните не съм виждала да не личи. Винаги личи там. Виж ботокса може и да не личи, някои филъри по лицето също, но в устните винаги.

# 745
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Личи си в устните, според мен!
Най-малко виждам корекции на носовете, т.е. аз не ги виждам!

А много често ме питат при кой и с какво съм си правила устните аз. Комичното в случая е, че моето лице е девствено откъм ботокс/филъри и всякакви интервенции. Също така е истина, че не остана много от това, което беше на 20 и 30 (когато се притеснявах да сложа ярко червило, защото ефектът беше направо вулгарен)

# 746
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз съм голямоуста и трудно бих сложила ярко чврвило. То даже никакво не слагам от години, само балсам.

# 747
  • ново
  • Мнения: 5 961
Момичета, някоя от вас успяла ли е да се справи с тъмните кръгове под очите и с какво? Не стига, че съм бледа, ами и с добавка тъмни кръгове изглеждам тежко болна. Естествено прикривам с грим, но понякога не ми се гримира.

# 748
  • Мнения: 1 611
Ина много жени с хиалурон в устните, за които никой не знае. Просто те бе го тръбят и са направени качествено и красиво, с цел прикриване на недостатък. В рамките на една седмица разбрах за две такива, а не е да не са ми приятелки. Просто го смятат за част от грижата за себе си.

# 749
  • Мнения: 1 765
А не забелязвате ли, че който е прибегнал до скалпела вече не прилича на себе си?
Така е. Simple Smile
 На мен вчера козметичката ми е скъсила веждите повече от необходимото и дори  толкова дребна промяна за мен е странна. Мисля си,ч е дори и да израстат косми, вече няма да са същите. Вероятно ще стърчат и пак ще трябва да се скубят.

Общи условия

Активация на акаунт