Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 219 848
  • 4 489
  •   1
Отговори
# 2 820
  • Мнения: X
Те двете със Сиена май са с еднакви/подобни рокли. Поне така ми се стори в едно стори. LaughingLaughingLaughing

# 2 821
  • Мнения: 239
Филип и Пепа заедно в разглеждане на подаръците

# 2 822
  • Мнения: 24
От чисто любопитство, колко струва въпросната чанта на Диор?



долкото виждам от двете които гледа, избра клъча вариация на dior saddle bag, това е една от най-известните им чанти, модела е от 1999 (май) и в момента пак са луднали по формата, аз преди няколко месеца открих една Dior leopard print pony hair saddle bag
 в един антиквариант около докторската градина за 50 лева, но да се върна на въпроса тази  чантата която тя гледа е  около 2000 лева

# 2 823
# 2 824
  • Мнения: 6 876
Тая saddle bag пък да ми е толкова грозна. И тази, която Гергана си избра също. Диор имат къде-къде по-хубави чанти. Ама какво ли разбирам аз?! Joy
Това ли било страхотната гледка от прозореца - витрината на Гучи и Армани.
Между другото, никога не бих отишла на коктейн, парти или официална вечеря с преметнат през рамо фотоапарат освен ако не съм там като фотограф. Много жалко ми изглежда.
И самото парти хич не ми изглеждаше престижно.

# 2 825
  • Мнения: 4 383
Гледам, че Сиена я слагат в проходилка. Някой да каже на Пепелджийска, че тези проходилки възпрепятстват нормалното двигателно развитие на детето. С една дума вредни са.

# 2 826
  • Мнения: 1 695
Как 2000лв, поне двойно беше

Да, 2000 ама паунда, това е от сайта на Диор:

Скрит текст:

# 2 827
  • Мнения: X
Силно се съмнявам, че Гергана е способна да си позволи оригинала.

# 2 828
  • Мнения: 1 941
Само че тя си купи тази чанта
https://www.dior.com/en_us/products/couture-S5620CTZQ_M928-dior- … que-saddle-clutch
Даже май в крайна сметка си взе това, което се води портмоне
https://www.dior.com/en_us/products/couture-S5614CTZQ_M928-dior- … que-saddle-wallet

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 21:10 от Meraviglia

# 2 829
  • София
  • Мнения: 17 775
Това е половин чанта. А нормалните са по 3500. Смятам, че само човек с около 10к заплата е адекватно да си я вземе. Другото е липса на акъл. Да, всичко е субективно и всеки харчи, както реши, но си има едни основни положения. Като например, чантата ти да не е по- скъпа от заплатата ти. Не че не можеш да я "изгладуваш", ама е тъпо. Ако я хване наистина рак на гърдата ли, къде беше, ще разбере, че големите пари се харчат за здраве, собственост и образование, не за чанти и обувки.

# 2 830
  • Мнения: X
Кой знае каква имитация е купила тази. Не я следя и не ми е интересна. На снимки и видео няма как да се разбере дали е оригинал. Може да се снима с всякакви измислени бижута. Не ѝ се връзвайте изобщо.
Пепа не мисля че е облякла това грозно яке само заради коментарите тук. Трябва да си много зле, все пак това е празника на децата ти.

# 2 831
  • Мнения: 878
И аз не мисля, че го е облякла заради коментарите. Тя съвсем искрено си вярва, че има стил и се облича супер, та съм сигурна, че и с днешния си аутфит си мисли, че е ут'епала рибата.

# 2 832
  • Мнения: 9 485
Тя даже и за снимките е била с него 😃



Фичката е... евала прическа 🙊

# 2 833
  • Мнения: X
Това ме разсмя Joy ! Държи да отбележи, че не искат да й предложат за бг-мама.

# 2 834
  • Мнения: 239
Хора, абсолютно нормално дънково яке с паднали ръкави, които се намират в момента във всеки магазин. Не виждам проблема с това яке, наистина.

Аз не бих си купила такъв модел, защото не ми харесва лично на мен, но пък и не виждам нищо неподходящо или скандално в него.

Общи условия

Активация на акаунт