Отговори
  • Мнения: 507
Здравейте, мами,

Имам нужда от вас.
Предполага се, че съм в 3 гестационна седмица.
Бихте ли ми препоръчили лекар\гинеколог, който да ми следи бременността и да поеме раждането в гр. София.
Не искам да попадна на некадърен лекар, защото заради лекарска грешка съм с увреден слух и ползвам слухови апарати. По тази причина съм недоверчива...  Ще избера VIP стая с избран екип, този лекар да е в екипа.
Благодаря за обърнатото внимание.

Поздрави.

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 18:59 от AnMary

# 1
  • Мнения: 39 317
Е как ще си в трета седмица? Значи вчера си забременяла.

# 2
  • Мнения: 507
Е как ще си в трета седмица? Значи вчера си забременяла.

# 3
  • Мнения: 39 317
Пета седмица си. Бремеността се брои от първия ден на последната менструация.

# 4
  • Мнения: 507
Благодаря Ви. Кой ще ми препоръчите?

# 5
  • Мнения: 39 317
Ами не знам. Аз съм била много рискова  затова родих в майчин дом.

# 6
  • Мнения: 4 572
С такива страхове и искане лекарят, който следи, също и да изражда, и аз бих се насочила към Майчин дом. Родих в Шейново и съм доволна, но не знам как е за проследяване. В Майчин дом съм била на изследвания и впечатленията ми са много добри. Някои от лекарите там си имат отделна практика в други болници.

А дали си ВИП - стая или не, няма връзка с кадърността на екипа Simple Smile Само да знаеш. Ииии, честно казано, аз съм много доволна, че не бях сама в стая. Така че си прецени добре, имаш време да решаваш.

# 7
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Др. Константин Ташков, уникален лекар, има частен кабинет, работи в б-ца Сердика със здравната каса, работи в б-ца Надежда и там води раждания. Във Фейсбук има група където може да се включите и да получавате актуална информация кога и къде преглежда. Прочетете и малко мнения за него в интернет 😉 Той следи моята бременност.

# 8
  • Мнения: 301
Д-р Валери Гергов в болница Сердика. Уникален човек! Консултациите минаваха супер адекватно, без излишни фалшиви радостни изблици. Особняк е, но ми харесва това, че е директен. Ако трябваше пак да избирам доктор, не бих се замисляла и за секунда.
Пирнарева също е много добър специалист. С нея се срещахме в Майчин дом 2 пъти. Веднъж на скрининг и след това в едно от отделенията преди раждането (бях една седмица там). Млада е, но много внимателна и винаги знае как да успокои човек.
За раждане отново бих избрала Майчин дом и по- специално акушерката Руми, на която така и не й запомних фамилията.
Лека и спокойна бременност и живот и здраве леко раждане.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 160
Аз си избрах лекар от Майчин дом, но там проследяването е ужас, чака се много и не е особено организиран процес. Затова - в частен МЦ, лекарите са си от МД. Женската консултация ще ми е при д-р Пирнарева, защото моят лекар д-р Цанкова не води такава. Те двете ми правиха и първото секцио заедно с д-р Божилов.

# 10
  • Мнения: 103
Здравейте, аз също съм нова тук, в 9 г.с съм и досега съм минала два прегледа при доктор Лекова в ДКЦ Света София. Препоръча ми я приятелка, но винаги съществува съмнението дали съм избрала най-добрата. Двоумя се дали да потърся и второ мнение. Много дами са доволни от майчин дом, но знам,че се чака адски много. Чух много добри отзиви  за частната клиника на доктор Щерев

# 11
  • Мнения: 507
Благодаря ви за прекрасните отговори.
Аз се водя при гинеколог Пламен Миков, има частен кабинет, но не води израждане, два пъти ходих при него. Записах се при д-р Константин Ташков в МБАЛ НАДЕЖДА, хем успоредно да ме преглежда всеки месец спрямо моят гинеколог, хем д-р Ташков да води раждането ми.
Винаги търся второ мнение. Това е заради страха, защото аз от лекарска грешка не чувам. Затова винаги за всяко сериозно нещо питам за второ мнение.

Поздрави и успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт