Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 219 875
  • 4 489
  •   1
Отговори
# 4 380
  • Мнения: 125
Чий са тези несъразмерни крачета?

На Гера предполагам, как кои? 😃😃
На Гера Гучито,  кой би си купил стоки,  на които да си личи с надпис най-отгоре коя е марката.
Геро, най-класните и богати хора, които си купуват такива, че и по-скъпи марки постоянно никога не избират моделите, на които е изписано името на бранда. Проява на лош вкус е. Брандираните тениски и обувчици са за такива девойки, които събират от закуски, за да си вземат едни патъци и едно чанте.

Така е, аз също имам скъпи марки, е, не Гучи и Прада, но винаги гледам логото да е незабележимо, или в краен случай съвсем минимално. Това за мен е показност и избиване на комплекси, в случая сръдливото Герче, което блокира наред, ако не ръсим суперлативи за нея.

# 4 381
  • Някъде там
  • Мнения: 16 080
На Гери-скъпото са да. 😊

Въпросчета, които ще останат без отговор предполагам.
Та не само ние тук нищим живота пепин.

# 4 382
  • Мнения: 139
https://www.youtube.com/user/shallonlester открих един интересен канал, които анализира звездите, тяхната психология и взаимоотношенията им.

# 4 383
  • Мнения: 1 695
Гера комплекса писала в стори “напишете коментар 🔥, ако имате розови дрехи в гардероба.” Не търсете логика, Гера просто иска да е огън момиче.

# 4 384
  • Мнения: 4 717
Все пак явно Филип и Антоанета са запазили добрите си отношения, щеше ли иначе да го взема от летището, да го настанява в тях... Странна история, вероятно са се разделили "по взаимно съгласие", както се казва.

Аз не виждам нищо лошо в това да отиде и да го вземе, все пак имат деца заедно, а той е чужденец.
Само не видях датската баба на партито, а тя спомена точно как щяла да прави курсове да ги извозва понеже имала детски столчета отзад. Те тия столчета сякаш не се махат, там са залепени.

# 4 385
  • Мнения: 2 990
Гледам, че сте коментирали, че Валери е отбелязала къпането като дейност. Спомнете си, че все пак ни беше показвала сухи шампоани и продукти за отмиването им

# 4 386
  • Мнения: 5 998
Обикновено на хора в депресия им се струва голямо постижение да се изкъпят, сготвят и прочие ежедневни дейности. Валерие се вписва в шаблона "разглезена депресарка".

# 4 387
  • Мнения: 179
Гледах преди малко сторита на sen sen bg и дъщеря й Изи, която изглежда ще учи в НБУ но нещо ми се струва, че ще е вид рекама на вуза това учене.

# 4 388
  • Мнения: 6 930
Малко странно, че майка, чиято професия е влогър да не снима първият рожден ден на детето си, защото била много заета с преместването. Поне за спомен да беше направила кадър..

Eee, чакай малко, нали трябва да има отделен подробно рекламен пост за парти центъра. В следващото видео! Сега имаше за Fairy, с отвратния провалачен wanna-be-cool voice over ѝ фалшиво загрижена интонация Tired Face. Не че не е правила видеа и с 3 реклами на едно клипче, но явно ще трябва подробно да ги отрази спонсорите. Абсолютно хаотичен влог и Болшой театър. Фичко като някакъв статист го показа и после само АЗ АЗ АЗ... организираМ парти, местЯ се, ремонтираМ. Пепке, има слон в стъкларския магазин, а се правиш на ударена!?
Зорница  - къдрица може би и тя е чела тук, защото най-накрая излезе от банята и вече не ѝ гледаме маркучите на бойлера, само в една малка част на видеото ги видях Joy Сега май е в детската стая.

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 10:55 от tuali

# 4 389
  • Мнения: 1 487
Sen sen ми беше супер интересна в началото. Сега, обаче, не чак толкова, защото и тя показва едно и също. Дъщерите й как пеят и клуба, в който играе.

А Снежана наистина ми е малко като мрънкало или сърдито детенце, на което дават "по-малко бонбони". Винаги говори за това колко е различна и как тя е най-извисена от колежките си. Само че, с това мрънкане и натякване как си по-права от тях - не ставаш по-харесвана, ама изобщо. Една лека злоба се усеща и само някакви си намеци. Като имаш нещо да кажеш, кажи го в прав текст, не с намеци тип "на 5 съм и тя има по-хубава кукла от мен".

Има едни много грозни отношения между всички тях, не са искрени - нито между тях си, нито с аудиторията си, нито с хората, които показват във видеата си.

Защо не се показват с компетенциите си в дадени области? Защото просто нямат ... Grinning (Твърде генерално мнение, но за последните 2 години никоя не поговори за разни курсове, за езици, които знае, за образованието си ..) Снежана беше писала как годи на курсове и семинари, защото прочела в книга за организация на бюджета, че трябва да инвенстираш в себе си .. Еми по-тъпа причина не съм чувала, честно. Значи по тази логика, ако не го пише в книгата - няма да го направиш, така ли?

На мен ми е много интересно такъв тип видеа за усъвършенстване на себе си. Още повече, че ги гледат много деца и това е добър начин да им покажеш, че е важно не да имат диплома просто, а знания, от които да се възползват.

Ето, например, тази Флора .. да, забавна ми е, обаче аз вече съм със завършено образование и съм наясно с живота си. Показвайки как сипеш обиди наляво и надясно и колко са тъпи учители и т.н. какво показваш на децата, които те гледат?

Да си инфлуенсър не е лесно и за мен няма такъв, в момента, който да се справя. За съжаление са еднотипни, монотонни, скучни и комерсиални. затова и не ги гледам. Grinning Само Мария Андреева и dessy talks.

# 4 390
  • Някъде там
  • Мнения: 16 080
За мен Деси си остава най-доброто което е имало в ютуб-инфлуенсър бг среди.Жалко че сега рядко се включва и то само в иг.
Липсва осезаемо. Дано някога реши отново да снима.

Константина как си мълчи обаче.
Дума не обелва за гафа си.
Колежките защитнички и те мълчат,защо не излязат сега да я нападнат нея, че прави хората на маймунки с "искрено" мнение?

# 4 391
  • Мнения: 6 930
Ох, Ивана като изпадне в някакви подробности и размишления, край няма. Направо не мога да си я представя, когато проимат дете, каква драма ще е да му взимат кръвни и други изследвания, щом за котката го преживя толкова тежко... Видяхте ли каква мивка са им сложили? За мен е ужас, не мога да си представя да имам такава мижава мивка в кухнята, това ще е перманентно опръскано и мокро наоколо. Твърди, че това единствения начин да имат миялна. Все си мисля, че мивката се ползва доста по-често от миялна и за мен лично би било приоритет тя да ми е удобна, НООО.. Да Joy размишлявам си Joy

# 4 392
  • Мнения: X
Ужасна мивка на Ивана, друго няма какво да кажа.

# 4 393
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
За мен Деси си остава най-доброто което е имало в ютуб-инфлуенсър бг среди.Жалко че сега рядко се включва и то само в иг.
Липсва осезаемо. Дано някога реши отново да снима.

Константина как си мълчи обаче.
Дума не обелва за гафа си.
Колежките защитнички и те мълчат,защо не излязат сега да я нападнат нея, че прави хората на маймунки с "искрено" мнение?

Леля Коцка може и да не е разбрала въобще, нали е блокирала профила. Само ако марките ѝ скръцнат със зъби, тях отбелязахме.

# 4 394
  • Мнения: X
Разбира се, че ще ги вземе от летището, оставаше и такси да си викнат. Защо са сега тези изказвания за бившите й, че са се отървали, едва ли не. Пепе все едно е някакво чудовище. Аз си им пожелавам да се разберат, съберат и всичко да им е наред - и на тях, и на децата. Както хората сме различни, така и връзките са. Не казвам, че всичко изглежда нормално или правилно, точно обратното, но в живота не всичко е такова, каквото изглежда. Нито проблеми, нито раздяла са обявили, всичко са наши хипотези. Мъчно ми е чак като казва децата ми, ремонтирам, премествам, организирам и т.н., но очевидно ситуацията е особена и не е времето да споделя със света.

Общи условия

Активация на акаунт