Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 219 810
  • 4 489
  •   1
Отговори
# 4 395
  • Мнения: X
Щом леля Коци изкарва толкова парички от реклами, само мога да си представя Пепе по колко изкарва. Някой по-напред спомена за данъците, пък аз що си мисля, че голяма част от тия парички са давани "под масата" и изобщо не се декларират никъде. Дано не се засегне някой от думите ми, просто си развивам теории Simple Smile

# 4 396
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Yogurina,съмнявам се че не е разбрала.
Тя чете тук.Видяхме как скорострелно махна само сторито с хонорарите след показването му тук.
Така и изнася,надява се да и се размине...

И на мен мивката на Ивана ми се стори твърде малка и особено без място за отцеждане на водата. Аз мия със много вода и всичко около мен е мокро,с такава мивка ще трябва да сменям плотове всяка година...

# 4 397
  • Мнения: 1 533
И как ти като си фирма ще си оправдаеш този разход "из под масата". Ама верно такива теории се развиват понякога, че са...
Пак ще повторя, плащали сме на инфлуенЦЪР, всичко си беше съвсем легално, момчето има фирма, издава фактури, плаща му се. Нищо не е нелегално. И данъци си плаща, вероятно. За Крис Захариев иде реч.

# 4 398
  • Мнения: 3 743
Кухнята на Ивана ми харесва като стил, но нещо не мога да си я визуализирам още. Те са с доста ограничено пространство и мивката ще е неудобна, но я разбирам, че иска миялна. Къде ще стоят фурна, котлони и хладилник обаче съвсем не разбрах.

Влоговете ѝ напоследък са много мъчни за гледане. Седнала на дивана и 30мин размисли и страсти за ежедневието. После не ми навлизайте в личното пространство, нищо че аз се опитвам да ви запозная с всяка подробност от живота си. И този thumbnail с жалостива физиономия как си бърше сълзите за click bate - от зор се излага. Кой знае колко часа е позирала да докара "перфектния" кадър.

# 4 399
  • Мнения: 6 876
Не мисля, че ги дават под масата. Иначе фирмата не може да осчетоводи хорора като разход, нали?
Днес излиза първия епизод на Шейн и Джефри. Ще гледа ли някой?
На мнението на Еми съм за последния влог на Ивана. Кухнята ми хареса, комбинацията бяло и дърво е на мода в момента и аз към нея съм се ориентирала, понеже ми създава хем чувство за уют заради дървото, хем за подреденост и чистотата заради бялото. Мивката не е голяма, но като няма да се ползва за миене на тави и тигани, ми се струва достатъчна.

# 4 400
  • Мнения: 3 743
"Днес излиза първия епизод на Шейн и Джефри. Ще гледа ли някой?"

Аз! Интересно ще е, обаче от сега са ги нарочили че е щяло да е едностранно от гледна точка на Джефри (то оставаше и да не е) и пак лъскане на имидж. Предвижда се и драмагедон 3, ако вземе че пък той покаже the receipts от скандала с Джеймс, пък че и този с Мани.

# 4 401
  • Мнения: 6 876
"Днес излиза първия епизод на Шейн и Джефри. Ще гледа ли някой?"

Аз! Интересно ще е, обаче от сега са ги нарочили че е щяло да е едностранно от гледна точка на Джефри (то оставаше и да не е) и пак лъскане на имидж. Предвижда се и драмагедон 3, ако вземе че пък той покаже the receipts от скандала с Джеймс, пък че и този с Мани.

Правя си кафенце/чайче и се нагласям да гледам предстоящото шоу! Мисля, че реакциите на драма каналите и на колегите им, ще са много забавни.

# 4 402
  • Мнения: 1 456
И аз и симпатизирам на Пепе. Дано се съберат.
Като жена, по-скоро съм ядосана на нескопосния й мъж. Но за нея - прави, каквото може. Малко наивно, малко самотно, но се бори. Не разбирам целия огромен неприязън тук към нея. Може би защото всяка от нас е минавал през трудности и това 'розово' отношение малко тежеше.
Все пак, има си хора, на които им се получават лесно нещата. На нея досега й беше така. Нормално е да мисли колко е лесно всичко, нали?
Сега и Пепе ще помъдрее, но с трудностите, за съжаление.

А в един перфектен свят никоя от нас нямаше да е имала трудности, щяхме да сме си едни веселки, щастливки и наивни. Пожелавам го на всяка да си поживее на розово облаче, поне за малко. И на себе си.
Скрит текст:

# 4 403
  • Мнения: 1 870
Не разбирам целия огромен неприязън тук към нея. Може би защото всяка от нас е минавал през трудности и това 'розово' отношение малко тежеше.
Все пак, има си хора, на които им се получават лесно нещата. На нея досега й беше така. Нормално е да мисли колко е лесно всичко, нали?

Хейтът беше не защото завиждаме на розовия ѝ облак, а защото без никакъв опит зад гърба си - си позволи да назидава и да се вживява в ролята на коуч, по теми, които са ѝ абсолютно непонятни.

И ВалерИ живее на розов облак, но не дразни толкова жената - нищоправи по цял ден, само гримове и Сефори са ѝ в главата, живеее доста безцелен живот, но никъде не е тръгнала с гръмки изказвания и напътствия.

# 4 404
  • Мнения: 2 658
Аз искам да споделя как темата ме "инфлуенсна" и започнах да следя Стефи от Eat, love, make up в Инстаграм и в частност сторита й.🙈
 Аз не се интересувам от гримове ни най-малко, но тя споделя често и рецепти за десерти и това е нещото, с което ме грабна. Споделя и други неща, които харесва, далеч от гримовете. Не претендира, не поучава. Изглежда ми супер непринудена. А това е нещо, което рядко може да се види вече.
Много добро впечатление ми направи и начина, по който организира гивауейте - няма условия от рода харесай, последвай, коментирай и сподели на още 6789086 приятели в Инстаграм....
Личи си, че не си е направила профила за да изкарва пари и това да и стане професия, но ме "инфлуенсва" в пъти по-успешно от всичкия сбирщайн в тая сфера.

Леле, много съм бяла и добра днес. 😁Това сигурно ми е най-позитивния коментар във форума.

# 4 405
  • Мнения: 8 939
Аз искам да споделя как темата ме "инфлуенсна" и започнах да следя Стефи от Eat, love, make up в Инстаграм и в частност сторита й.🙈
 Аз не се интересувам от гримове ни най-малко, но тя споделя често и рецепти за десерти и това е нещото, с което ме грабна. Споделя и други неща, които харесва, далеч от гримовете. Не претендира, не поучава. Изглежда ми супер непринудена. А това е нещо, което рядко може да се види вече.
Много добро впечатление ми направи и начина, по който организира гивауейте - няма условия от рода харесай, последвай, коментирай и сподели на още 6789086 приятели в Инстаграм....
Личи си, че не си е направила профила за да изкарва пари и това да и стане професия, но ме "инфлуенсва" в пъти по-успешно от всичкия сбирщайн в тая сфера.

Леле, много съм бяла и добра днес. 😁Това сигурно ми е най-позитивния коментар във форума.
И аз от тук я видях. Харесват ми видеата й от пътуванията освен всичко, което си написала.

# 4 406
  • Мнения: 2 658
Alina, не знаех, че има травъл видеа. Ще ги погледна. Благодаря!😉

# 4 407
  • Мнения: 411
Полина е писала в стори защо не оправя издадения напред зъб. Изненадах се, че не сте го обсъдили вече. Simple Smile

Гледах и аз новото видео на Пепе - пак е отбиване на номера, може би колкото за рекламата на почистващия продукт. В първите кадри от почистването тя не беше с ръкавици, много се изненадах, после нататък се видя, че вече си е сложила. Несериозно е да пипаш всякаква смрад и гнусотия с голи ръце.

# 4 408
  • Мнения: 853
За зъба на Полина:
Скрит текст:
И малко смешка от фб:
Скрит текст:

# 4 409
  • Мнения: X
Аз пък чак сега разбрах Поля на колко години е. Не мога да повярвам, че са наборки с Пепе, може би защото Полина ми изглежда много по-зряла и адекватна от колежката ѝ.

Общи условия

Активация на акаунт