Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 408
  • 751
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 035
Тета, тук ли питаше за снимки на Пакс отвътре? Ето гардероба на децата:

# 226
  • Мнения: 68 649
За отвън питах. Вътре искам два лоста само.

# 227
  • Мнения: 299
Сега гледах реклама по Кино Нова на ИКЕА, че ще има 10% отстъпка при пазаруване под формата на ваучер. Отстъпката важи за периода 21-23.09. За повече информация питайте в обслужване на клиенти, защото на сайта им няма нищо.

# 228
  • София
  • Мнения: 5 362
Лизи, мисля че е ако пазаруваш от 21-23.09, ще имаш 10% за следващото ти пазаруване.

# 229
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Тета, не съм те забравила.

Да докладвам, за интерлогистика. У наше село не пращат смс...сигурно са скъпи. Звънят 10 мин преди да дойдат да питат дали съм на адреса.
И уведомителната система на Икеа вече работи активно. УРА! Пращат мейл като получат проъчката, като я изправят и като ти я доставят. Даже и за поръчки в ЦП пращат освен СМС и мейл, че поръчката ти е в склада.
Малки поръчки, които идват с логистиката пристигат на втория ден след като сте получили мейл, че е пратена.

# 230
  • София
  • Мнения: 3 160
Има ли минимум за покупка сега или срок за следващата поръчка? Много добре ще ми дойдат 10%, след около месец ще купуваме диван.

# 231
# 232
  • Мнения: 7 106
Три поръчки имам този месец от Икеа, и трите ми пристигат за 4-5 дни, последната я пуснах в неделя вечерта и вчера сутрина беше при мен. Интерлогистика ми пускат СМС сутринта на доставката и до обяд куриер ми звъни, че тръгва към мен. Не мога да се оплача на този етап. Сега се изкушавам да пусна още една до края на месеца , че кой знае кога пак прованса ще го огрее безплатна доставка Grinning.

# 233
  • София
  • Мнения: 8 348
Нелка,  под 10% се има предвид май сътответната сума от настоящата покупка.
Тоест от вещи за 100 лв са ти 10 лв, които да ползваш като отстъпка за вбъдеще.

# 234
  • Мнения: 39 351
Днешната ми поръчка вече е изпратена, а тази от вчера- не.

# 235
  • Мнения: 299
Нелка,  под 10% се има предвид май сътответната сума от настоящата покупка.
Тоест от вещи за 100 лв са ти 10 лв, които да ползваш като отстъпка за вбъдеще.
Точно така, при покупка в периода 21-23.09. получаваш 10% отстъпка от стойността на направената покупка под формата на ваучер, който може да използваш при следващо пазаруване. До колкото разбрах ще важи и за онлайн поръчките, което ще разбера утре при поръчка през сайта им Simple Smile

# 236
  • Мнения: 5 296
На мен пак ми се обадиха, че поръчката ще я доставят в неделя. Не почиват тези хора ))).
Чакам два модула Billy с вратички в бяло
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/bookcases-shelvin … blioteka/69217714

# 237
  • София
  • Мнения: 3 160
Нелка,  под 10% се има предвид май сътответната сума от настоящата покупка.
Тоест от вещи за 100 лв са ти 10 лв, които да ползваш като отстъпка за вбъдеще.
Ехх, другояче си го представях. Жалко, абсурд да купя дивана сега - няма къде да го сложа да си чака реда.

# 238
  • Мнения: 5 296
Момичета и момчета, кой беше писал как се пазарува в Икеа през Еконт? Прелистих темата, не намиран този пост.

# 239
  • Мнения: 68 649
Идва по-скъпа доставката за големи неща...проверявах скоро.

Виж в сайта на еконт...аз там четох за услугата.

Общи условия

Активация на акаунт