Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 427
  • 751
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 39 380
Тета, аз четох условията за играта. Най- общо да имаш поръчка над 50 кинта, да си разрешила получаването на рекламни материали поне на мейл и смс. Да имаш спалня/детска стая иначе няма награда. Май към 4-10 окт. е тегленето.

# 421
  • Мнения: 68 659
А те ли информират или спечелилия трябва нещо да подава - ей тези подробности ме вълнуват, да не се изпусне някакъв срок....

Имаме си спалня, то кой няма...да не сме клошари/бездомници...божеее, да им имам условието. На място ли ще дойдат да мe проверят, да се стягам за гости Simple Smile

# 422
  • Мнения: 39 380
Май те. Или на сайта ще ги обявят. Не си спомням. Но ще има изтеглени и допълнителни, ако печелившите не отговарят на условията.

# 423
  • Мнения: 290
В условията пише, че не приемат сглобени неща. Обаче видях един път една дама да връща няколко стола, така че се зачудих.

Чекмеджето е супер удобно и просторно и всичко му е чудесно, но за да го изтегля, трябва да отворя широко и двете врати /не знам защо не го съобразих това изначално.../ И усещам, че това започва да ме дразни... Simple Smile)
Вместо него, искам да взема от разделителите и да сложа чекмеджета от двете им страни и един изтеглящ се рафт, защото са мега удобни Simple Smile
Ето така, само че без лявата горна страна.
https://m2.ikea.com/pt/en/p/komplement-divider-for-frames-white- … -effect-60246419/

# 424
  • Мнения: 68 659
Аха...ясно. Между другото, аз имах същото притеснение - поръчала съм рамка 100 см., чудих се на цяло чекмедже 100 см широко, но реших първо да видя на живо как ще е с вратите, и после да поръчвам евентуално. Всъщност аз гардероба го искам да е само с лостове на два реда - горе и долу...но се чудих за едно чекмедже долу ниско все пак....

Може ли снимчица на лично да ми пратиш, ако е удобно...как е с чекмеджето?

Предложение - може да сложиш от етажерките с чекмеджета телени, но в средата на гардероба-аз нещо таков мислех по едно време, но не знам как ще е...по-назад качвахме снимки...

# 425
  • София
  • Мнения: 3 160
Сушилник за съдове връщах, нямаше проблем. Ако имаш как да го занесеш, едва ли ще го върнат, но за разопаковани/сглобени неща дават само ваучер, не пари.

# 426
  • Мнения: 290
Аха...ясно. Между другото, аз имах същото притеснение - поръчала съм рамка 100 см., чудих се на цяло чекмедже 100 см широко, но реших първо да видя на живо как ще е с вратите, и после да поръчвам евентуално. Всъщност аз гардероба го искам да е само с лостове на два реда - горе и долу...но се чудих за едно чекмедже долу ниско все пак....

Може ли снимчица на лично да ми пратиш, ако е удобно...как е с чекмеджето?

Предложение - може да сложиш от етажерките с чекмеджета телени, но в средата на гардероба-аз нещо таков мислех по едно време, но не знам как ще е...по-назад качвахме снимки...

Нямам в момента снимка. Неудобството е, че трябва да отвориш и двете врати широко, за да го изтеглиш. Ние сме с такива на панти - не исках плъзгащи нарочно. Все едната не е напълно отворена и я удрям. Та това му е минусът.

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 409
teta, това е пакс-а с чекмеджета, но аз няма да му слагам врати.
 
Скрит текст:

 Печелившите от играта ще бъдат изтеглени и обявени на 8.10.2019. Ще се публикуват техните инициали и част от номерата на ИКЕА Family карта на адрес: www.ikea.bg/offers/dream-bedroom. В 5 работни дни от обявавяването на спечелилите, всеки един от тях трябва да изпрати потвърждение за получаване на наградата на ел. поща ikeafamily@ikea.bg

# 428
  • Мнения: 68 659
Благодаря за снимката и за изчерпателното инфо за играта!! 😊

# 429
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Супер за играта Simple Smile

Получих обаждане от транспортна фирма. Утре ми карат ми една от поръчките.

# 430
  • Мнения: 1 326
Аз също получих обаждане от фирма- в събота ми карат леглото. Обаче на мен никой не ми е писал, както на Тета, че ще участвам в играта( а имам и спалня и детска за обзавеждане😁). Трябва ли да ми пишат/ обадят, че участвам?

# 431
  • Мнения: 68 659
СМС имам аз



Ох...нито обаждане..нито нищо при мен. Пусната 24.09...7 дни минаха..нямам и желание да звъня и да ме прехвърлят само. Уморих се 😑😩😩😩

# 432
  • Мнения: 1 326
Всички ли получават смс?   Да не би пък, защото имам уж само електронен  вариант на карта. То верно че имаше само 200 точки в нея, ама все пак. Мисля че съм изпълнила всички условия по играта. Ще им звънкам утре да питам.

# 433
  • София
  • Мнения: 1 890
Завивките и възглавниците се правят от фирма Калинел - Троян и Червен бряг. В Троян имат и фирмен магазин, имам доста техни неща. Дървените им играчки, доколкото знам, се правят в Пазарджик.

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Дойде ми спалнята Songesand.  Днес тръгваме да я сглабяме и установявам, че няма греда в средата, а мислех че е в комплект със спалнята. Днес я поръчах, дано дойде бързо.
Абе тая спалня мн паянтова ми се вижда. Дали ще издържи тоя тежък матрак (Екон) и нас?!? Направо ме е страх.

Общи условия

Активация на акаунт