Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 429
  • 751
  •   1
Отговори
# 435
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 817
Недей така, че ще започна да се филмирам и аз за това, а спалнята още не е пристигнала Simple Smile Чакам BRIMNES

# 436
  • Мнения: 22 867
С тия неокомплектовани напълно артикули направо ме отказват понякога, защото се чудя какво ще получа.
Miriel, при BRIMNES има включена междинна греда, а чекмеджетата допълнително ли се поръчват или са в комплекта?

# 437
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 817
Със сигурност включва гредата, две подматрачни и се надявам 4 чекмеджета Simple Smile В описанието пише в чекмедже, единствено число, и леко се притесних. В магазина ми казаха, че включва четири броя. Утре ще разбера. Били шест пакета.

# 438
  • Мнения: 5 297
На мен днес ми се обадиха куриерите, че доставката ще е в събота. Чакам пълнежа за гардеробната.

# 439
  • Мнения: 518
Имам път към Троян, ще мина да задължително през магазина, много любопитно ми стана, дали ще са същите модели като икейските, че съм набелязала няколко от по-скъпите им въглавници.

# 440
  • Мнения: 1 106
Колко бързо доставят мебелите от икеа? Чака ли се много?

# 441
  • София
  • Мнения: 82
ние преди години си купихме Brimnes спалня с матрак от пяна,много сме доволни! Подматрачните взехме отделно. В комплекта си имаше всичко, четири чекмеджета и всичко останало. Сглобихме я лесно, но за няколко часа понеже има много елементи. Взехме си и таблата, абсолютно пълен комплект. Не скърца и много лесно се поддържа, само минаваш с мокър парцал и е чисто!

# 442
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 817
Таблата ми ще пристигне сигурно следващата седмица. Нашата е тази с няколко етажерки.

# 443
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Аз взех такова за гардероба на дъщеря ми, без горната лява страна, най-трудното икейско нещо, което съм сглобявала, два дни се мъчих, едната дъска се пукна, ходих да ми я сменят, и накрая едва го натъманих с подръчни средства.

# 444
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
И аз поръчах спалнята Brimnes, очакваме я в събота да дойде и нямам търпение. Само матрак нямаме но и него ще вземем, че от Икеа не харесах а и са ни над бюджета. Иначе и подматрачната рамка и таблата поръчахме, само матрак липсва!

# 445
  • Мнения: 68 666
Писах им....ни вест, ни кост от гардероба ми.

# 446
  • Мнения: 290
По телефона ми казаха, че не мога да върна сглобеното пакс чекмедже... не че не го знаех, но все пак беше обезкуражаващо. Чудя се дали да пробвам директно и в магазина, да видя какво ще стане...

# 447
  • Мнения: 3 841
Няма смисъл и в магазина. Ето тук са описани условията за връщане на закупени стоки:
https://www.ikea.bg/customer-support/return-policy/

И извадка:
Ако сте размислили или не сте съвсем доволни от покупката си, в рамките на допълнителни 26 дни след изтичане на четиринадесетдневния законоустановен срок за отказ от договора от разстояние, можете да върнете или замените неизползваната стока с касовата бележка. Ако е в оригиналната опаковка, ще ви възстановим реално заплатената сума. Ако целостта на опаковката е нарушена, ще получите ваучер за покупки в магазина на стойност, равна на реално заплатената сума, който ваучер е валиден 40 дни от датата на издаването му.  Не приемаме връщане на електроуреди, електрически крушки, батерии, саксийни растения, отрязани платове, специални поръчки (като разкроени плотове), сглобени и монтирани артикули и артикули с изменен външен вид, покупки от зона „Намалени стоки“, мостри, ваучери за подарък, продукти за домашни любимци, разопакован текстил за спалня (спално бельо, завивки, възглавници, протектори за матраци) и разопаковани топ матраци, детски матраци от отдел „ИКЕА за деца“ и матрак JOMNA.

# 448
  • Мнения: 290
Да, и аз така знам. Обаче съм виждала хората да връщат какво ли не, включително сглобени столове...

# 449
  • София
  • Мнения: 23 165
няма ли как да го разглобите?

Общи условия

Активация на акаунт