Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 473
  • 751
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 69 046
Според мен го разглобете и върнете к нарушена опаковка - така поне ваучер ще ви дадат май. Да го ползвате за друго / за разделителя да речем/...

# 451
  • Мнения: 11 744
По телефона ми казаха, че не мога да върна сглобеното пакс чекмедже... не че не го знаех, но все пак беше обезкуражаващо. Чудя се дали да пробвам директно и в магазина, да видя какво ще стане...
Идете в магазина и ще ви го сменят или върнат парите. Оставете ги тези от телефона.

# 452
  • Мнения: 69
Новите лампи за детска стая. Интересен профил в инстаграм на един от дизайнерите на икеа. https://www.instagram.com/p/B26MA2Li1iw/?utm_source=ig_web_copy_link

# 453
  • Мнения: 416
За Тета... Малко късно, но да споделя за текстилните кутии от 100 см за пакса. Имам пакс 200 см, една рамка от 100 см и две по 50 см. Първо купих голямата кутия  и се оказа, че след като добре я  напълня с каквото мога малко неудобно е да я вкараш на голяма височина както исках. За това я оставих за рафта под лоста , а за горния рафт, който е на ниво над два метра и се качвам на стълба купих две по 50 см. Та не знам къде искаш да я позиционираш твоята кутия, но имай предвид, че трудно се вдига на по- голяма височина тази от 100 см.

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 03:26 от deivi

# 454
  • Мнения: 69 046
Не е късно хич...аз не съм ги поръчвала. По-натам ще ги купувам...в обозримо бъдеще 😄😄

Да...и аз това се замислих за голямата кутия. Освен това в две по 50 може в едната да речем само панталони да се приберат..а в другата зимните якета, тоест да са разделени по видове..а не всичко и различно в една кутия.
Та благодаря много за споделеното...помага ми 😊

Иначе аз си имам столче-стълбичка...с него ще се катеря...😆

# 455
  • Варна
  • Мнения: 1 205
Да ви запитам, за тези завеси, размера е за едното или за двете общо:
https://www.ikea.bg/products/textiles-curtains-rugs/curtains-bli … k-t-2-br/50447263

# 456
  • Мнения: 290
Всяка е по 145 х 300 см

# 457
  • Мнения: 416
Тета, и аз имам икейска стълба-столче, голям помощник ми е. В пакса съм сложила 2 лоста, горния е доста високо, но ние в нашата къща сме високи. Долният го използвам по-рядко, за по-къси неща предимно лятото. И като се смени сезона пренареждам гардероба, вадя от кутиите едните дрехи и прибирам другите...И съм сложила два рафта, един горе и един под лостовете, на горния и под долния държа кутиите.

# 458
  • Мнения: 5 313
Момичета, получих си аксесоари за гардеробната. Рафтове са пристигнали опаковани само с едно тънко фолио. Съответно няколко рафта са с отчупени ъгълчета. Това за пръв път ми се случва. Тъпото  е, че меките неща са ги опаковали с аерофолио, а рафтове - не. Дали ще мога да ги върна в Пловдивска Икеа и да ми ги заменят?

# 459
  • Мнения: 69 046
Ако са очукани..са за рекламация!
Носиш им ги без свян и искаш замяна с това което се поръчала..тоест НЕочукани рафтове.

# 460
  • Мнения: 5 313
Благодаря, Тета! Така ще направя. Не очаквах такава опаковка.

# 461
  • In transit
  • Мнения: 11 917
La Valetta, можеш, само, че няма да ти ги заменят, а ще ти върнат парите. И следващите, които ти пратят пак ще са така опаковани, но има шанс да не са счупени.
Забелязала съм, че всички рафтове пристигат само във фабричното им фолио опаковани - винаги. Независимо дали са Пакс, Беста или други. Два от моите рафтове на Пакс също имаха дернато, но не съм ги сменяла, защото ги видях, след като ММ ги беше разпечатал.

# 462
  • Мнения: 5 313
Mikkey, рафтове на библиотека Били поне са опаковани в кашон, но без горната част - пак тънко фолио отгоре. Къде им излиза сметката на тези хора? Все ще е по-евтино да опаковат в картон, отколкото да им връщат рафтове на Пакс. Отделно в огромен празен кашон на дъното са сложили 4-ри лоста ))).

# 463
  • Мнения: 8
Здравейте!
Дали продават в ИКЕА таванни простори?

# 464
  • софия
  • Мнения: 25 648
Здравейте!
Дали продават в ИКЕА таванни простори?
Не съм виждала. Има прибиращ се за монтиране на стена.

Общи условия

Активация на акаунт