Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 401
  • 751
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 326
Кой от двата скрина Малм НЕ е лъскав отпред?(резолюцията на ком. ми е гадна)
https://www.ikea.bg/rooms/bedroom/chest-of-drawers/malm-skrin-s- … medzheta/50424054
или
https://www.ikea.bg/rooms/bedroom/chest-of-drawers/malm-skrin-s- … medzheta/30403571
Мисля, че е втория/149лв/, ама да си питам.

# 346
  • Мнения: 68 647
teta75, да не ти стана крива сега пък? Mr. Green Ми, всичко си свършили хората както трябва. Peace

Нищо лично, Лабрекс..но тук коментираш моето мнение...мисля че просто коментарът ти не е на място, освен че не е и верен.

Не съм ядосана на Икея доколкото поръчките са ми изпълнени и съм си ползвала точките и др.отстъпки Wink

Аз не оспорвам твоето или на другиго лично впечатление. Не виждам защо моето трябва да бъде коментирано иронично.

# 347
  • Мнения: 5 289
Добре, а някой получи ли кода за 10%-но намаление?
Аз още не съм.

Последна редакция: пт, 27 сеп 2019, 16:57 от La_Valletta

# 348
  • Мнения: 174
Добре, а някой получили кода за 10%-но намаление?
Аз още не съм.

И аз още не съм получила кода. Писах им и ми отговориха, както са отговорили на теб.
И точките на две от поръчките ми не са отразени. Три пъти им писах досега и нищо...
Някой знае ли дали може да се използват натрупаните точки и кода едновременно?

# 349
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Вчера и днес направих две поръчки. Днес използвах 10% от миналата седмица. Имаше възможност да се използват и точки, но аз нямах достатъчно. Първо е кода, после са точките. Да се надявам, че ще получа леглото и таблата скоро.

# 350
  • Мнения: 5 289
А аз днес пак общувах с Икеа. Служителка нищо не можела да направи по въпроса с липсващи ваучери, щяла да ескалира случая и това е.
Много подвеждаща реклама.

# 351
  • Мнения: 174
Miriel , благодаря! Ти на място в магазина ли получи кода за 10% или в електронната си поща?

# 352
  • Мнения: 68 647
По спомен кода не се комбинира с точки. Ти как си успяла?

Аз не само още не съм получила поръчката от 23-ти...за ваучера пък съвсем...

# 353
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Намалението ми го дадоха физически на касова бележка на касата в магазина след покупка. Не съм успяла да комбинирам с точки , защото нямах достатъчно.

# 354
  • Мнения: 68 647
В условието изрично пишеше че подобна комбинация с точки НЕ е възможна. Няма го на сайта вече за да дам линк. Ти написа точно обратното
Вчера и днес направих две поръчки. Днес използвах 10% от миналата седмица. Имаше възможност да се използват и точки, но аз нямах достатъчно. Първо е кода, после са точките. Да се надявам, че ще получа леглото и таблата скоро.

....за това се очудих.

# 355
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
При мен, когато поръчвах, вдясно, имаше първо възможността да въведа кода на ваучера, което направих, а отдолу възможност за ползване на точки. Не съм опитвала, защото нямам достатъчно точки, които да обменя. Написала съм възможност, защото дори и сега има двете полета. Не съм пазарувала никога електронно от ИКЕА. Може това да си е така винаги.

# 356
  • Мнения: 68 647
На мен полето с точките се показва само когато и ако имам минимум 2500т. Иначе не излиза.





Не знам при теб защо е различно.

Чакам една етажерка за тераската с щорите
Тази
https://www.ikea.bg/products/garden-outdoor/outdoor-organising/o … -otkrito/30428326

И да ви питам...за Пакс рамка 100 см кои са кутиите които са на снимките за горния рафт? Не ги намирам - една цяла дълга кутия която запълва целия обем на рафта...да не са спряни?

Лампата ще поръчам с отстъпката 10% от предпоследната ми поръчка...

# 357
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Не знам. При мен сега е така. Съжалявам, ако съм подвела някой, но така ми изглежда, че и двете могат да се ползват, но явно не е за тази промоция

# 358
# 359
  • Мнения: 68 647
Вале...благодаря ти много.
Аз защо не я видях...днес два часа търсих. Излизаха ми другите кутии пак започващи със S..но не и тази Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт