Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 327
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 68 580
Може направо цяла панта с механизъм да се сложи на мястото на едната..

Ето на Стува гардероба обикновена икейска панта


И с механизъм за плавно


...това беличкото е механизмът.

# 676
  • Мнения: 6 276
Може, ама да види кое е по-евтино, че нали и това й е важно на Румка, знам ли.... и трябва да са еднакви пантите /една марка и вид/, защото нейните са фабрични някакви, а между производителите има разлика, дори при един и същ вид панти ми се е случвало да преработваме леглото. Аз бих сложила самостоятелно плавно, АКО нищо не разбирам и искам просто да не ми тропа. Вариант да сбърка няма.

# 677
  • Мнения: 68 580
Стига да може да го монтира. Защото на мен ми се вижда сложно...даже не знаех че отделно от пантата се продава ..
Най-добре да разглоби едната панта и с нея в магазина за мебелен обков...конкретно да й предложат механизъмче...или цяла панта.

# 678
  • София
  • Мнения: 3 148
Да, може би снимката на целия матрак в сайта ме заблуди, изглеждат като луфтове. Ще трябва да ги видим и двете на живо, аз не държа да е сгънато леглото, но не е лоша идеята. Ще го мислим.
Ето така стои матрака:

# 679
  • Мнения: 9 853
Имаме същия матрак за средното ми дете. Ползвам голямата част +едната малка.

Не ни е проблем, обхващам го с обикновен чаршаф с ластик.

Много ви благодаря за изчерпателните отговори за пантите. Знаех си, че ще се справя и сама, а не се налага да мрънкам на мм.
Ние дамите сме голяма сила! Simple Smile

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Днес случайно забелязах, че най-накрая от сайта може да се поръчва и до центъра за поръчки в Бургас Wink Спестих си ходенето до там и метнах каквото ми трябваше по спешност Simple Smile

# 681
  • Мнения: X
Нелка, благодаря за снимката!
Ами то много добре си изглежда матрака, не знам защо на сайта са сложили такава снимка, която според мен си е чиста антиреклама Grinning
Обаче сега като го видях на твоята снимка си е екстра, нямам притеснения вече.
П.С. Виждам, че сте си взели от допълнителните парапети. Върши ли работа или не сте го тествали още?

# 682
  • Мнения: 9 853
И ние имахме парапет, върши чудесна работа

# 683
  • Мнения: 1 102
Здравейте! Колко време се пазят запазени неща в "любими" в сайта? Самоизтриват ли се след известно време или си стоят? Благодаря

# 684
  • София
  • Мнения: 3 148
Нелка, благодаря за снимката!
Ами то много добре си изглежда матрака, не знам защо на сайта са сложили такава снимка, която според мен си е чиста антиреклама Grinning
Обаче сега като го видях на твоята снимка си е екстра, нямам притеснения вече.
П.С. Виждам, че сте си взели от допълнителните парапети. Върши ли работа или не сте го тествали още?
Парапетът ни е от бебешкото легло още, чудесна работа върши. Много падания е предотвратил.

# 685
  • Мнения: 9 853
Здравейте! Колко време се пазят запазени неща в "любими" в сайта? Самоизтриват ли се след известно време или си стоят? Благодаря
като вечеря влязох да гледам за пантите, и нещата ми бяха изчезнали. Може би преди около 2 месеца си ги бях добавила.

# 686
  • Мнения: 3 096
Изръчках сайта, но не видях нещо, което да ми върши работа, но да питам и тук. Има ли модули, с максимална дълбочина 35 см и минимална 28 см, с които да постигна това: https://furnish.bg/bg/_hall_cabinets_and_hangers/hallway_set_sand.html Бестата е перфектна, но е с дълбочина 40 см и ще надстърча от касата на вратата...

# 687
  • Мнения: X
Серия EKET
https://www.ikea.com/de/de/cat/eket-serie-37556/?page=2
Бамбуковата серия SVALNÄS също има 35 см дълбочина. Например да сложиш само от горе от тях
https://www.ikea.com/de/de/p/svalnaes-schrank-mit-2-tueren-bambus-weiss-00322897/

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 13:15 от Анонимен

# 688
  • Мнения: 3 096
Благодаря, ще ги разгледам Simple Smile

# 689
  • In transit
  • Мнения: 11 777
EKET не стават да седнеш на тях. Кекави са. С Platsa можеш да направиш това, което искаш, но не знам кои са най-плитките им шкафчета. У нас нещо подобно съм направила, на това, което си показала.
Иначе Беста имат и 20см дълбочина, може да раздвижиш малко проекта и зад вратата да сложиш 20см(до там докъдето се отваря), а за сядане тези от 40см. Не съм убедена обаче, че и те са достатъчно здрави за да се сяда на тях. Вариант е да сложиш една допълнителна дъска отгоре, за да стане по-здраво.

Общи условия

Активация на акаунт