Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 376
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 159
Някой с Vimle?  Малко диванче ни трябва, и да се разгъва за гости от дъжд на вятър. Вимлето ни пасва като размер, но цената е малко уау. Матракът включен ли е или се купува отделно?

# 736
  • Мнения: 949
Здравейте, искам да попитам някой дали има опит с тази вратичка Беста


Искам да я сложа на шкафа



за да скрия всички устройства и Xboxа, но ме притеснява дали ще хващат дистанционните и джойстика? 🙄
Някой с опит? Благодаря

# 737
  • Мнения: 24 331
Спечели бляскава Коледа
https://www.ikea.bg/koledaudoma

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Уф, на 27-ми поръчвах и платих с Мастъркард, те от първи ще пуснат акция... Мрън!

# 739
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Здравейте, искам да попитам дали някоя от вас е използвала тъмния байц на Икеа върху детския комплект маса и столчета LATT.
Искам да го везем, но в оригиналния цвят хич не ме устройва, та обмислям да го байцна, какво ще кажете? 😏

# 740
  • Мнения: 5 094
Има ли вариант за гръб към тази закачалка за шапки и дрехи https://www.ikea.bg/rooms/hallway/wardrobes/clothes-organisers/c … ki-byalo/60243798
Аз взех такава и пейка от Лидъл. Скоро ще монтираме и ще снимам.

Vilizarka монтирахте ли закачалката и пейката да ги видим в комплект. Моята закачалка дойде и я отворих само да погледна уж е бяло, но някак ми излежда една идея по-жълто, интересно ми е до бялата пейка дали ще се различават и също и с шкафа за обувки hemnes.

# 741
  • Мнения: 68 644
Пейката е снежно бяла.

# 742
  • Мнения: 5 094
Пейката е снежно бяла.

И на мен така ми се вижда по интернет, но искам да ги видя нагледно как ще са.

# 743
  • Мнения: 1 401
Дали се продават резервни дървени ламели на бройка Satisfied за кушетката Brimnes?
Мъжът ми (около 100 кг), в опит да пренесе спящото ни дете на кушетката, счупил единият ламел с коляно...

# 744
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Дали се продават резервни дървени ламели на бройка Satisfied за кушетката Brimnes?
Мъжът ми (около 100 кг), в опит да пренесе спящото ни дете на кушетката, счупил единият ламел с коляно...
Една приятелка на дъщеря ми се метна и счупи едната дъска. Аз взех счупената ламела и с нея в Икеа, дадоха ми нова. Но това в Англия. Ако не ти дадат нова, напомни им, че в другите Икеи сменят без проблеми. Даже ми се извиниха, случвало се.

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 495
Има ли вариант за гръб към тази закачалка за шапки и дрехи https://www.ikea.bg/rooms/hallway/wardrobes/clothes-organisers/c … ki-byalo/60243798
Аз взех такава и пейка от Лидъл. Скоро ще монтираме и ще снимам.

Vilizarka монтирахте ли закачалката и пейката да ги видим в комплект. Моята закачалка дойде и я отворих само да погледна уж е бяло, но някак ми излежда една идея по-жълто, интересно ми е до бялата пейка дали ще се различават и също и с шкафа за обувки hemnes.
Все още не сме монтирали. Надявам се до няколко дни и ще снимам.

# 746
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Дали се продават резервни дървени ламели на бройка Satisfied за кушетката Brimnes?
Мъжът ми (около 100 кг), в опит да пренесе спящото ни дете на кушетката, счупил единият ламел с коляно...

Ние отидохме със счупената ламела в Икеа и веднага ни дадоха нова. Това е в Германия, надявам се да спазват същата политика и гърците в българската Икеа.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Опитвам се да избера нощно шкафче, за детска стая към единично легло Malm. Вариант е малкото скринче с две чекмеджета.
В стаята имам и от модулите на Екет, та си мисля и за такъв вариант, но ме спира това, че е статично и е твърде ниско.

# 748
  • Бургас
  • Мнения: 1 454
Дали се продават резервни дървени ламели на бройка Satisfied за кушетката Brimnes?
Мъжът ми (около 100 кг), в опит да пренесе спящото ни дете на кушетката, счупил единият ламел с коляно...

Ние отидохме със счупената ламела в Икеа и веднага ни дадоха нова. Това е в Германия, надявам се да спазват същата политика и гърците в българската Икеа.

Аз отидох в центъра в Бургас, поръчаха от София и ми дадоха нова. Даже 2 броя. Безплатно.

# 749
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Браво! Много хубаво, че няма различен стандарт в различните страни, явно стрикто си спазват политиката на ИКЕА.

Общи условия

Активация на акаунт