Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 13

  • 52 496
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета,здравейте!Влизам само да ви дам кураж,че и след 40 чудото може да се случи.На 41 точно на шестият месец опити забременях естествено,вчера чух и сърчицето на моето бебе.Докторът каза,че засега всичко е наред.Аз самата се чувствам много добре,нямам изобщо гадене и повръщане,единствено напрегнатите гърди и лесната умора ми напомнят,че съм бременна.Силно се надявм и занапред нещата да се развиват по този начин,утре влизам в седма седмица.
Стискам палци и вярвам,че всяка от вас скиро ще види своето чудо.

# 92
  • In transit
  • Мнения: 11 817
vesi@ честито!

# 93
  • Мнения: 36
Vesi, чудесна новина. Честито! Може ли да кажеш какви са ти последните стойности на изследвания, които си правила. Аз съм от тези, които се надяват единствено на естествено зачеване и също съм на 40, но фсх все повече се увеличава и губя всякакви надежди. Пиши как е било твоето последния път.

# 94
  • Мнения: 6 035
Честито, vesi. Hug Нека се чувстваш така добре чак до раждането. Flowers Four Leaf Clover Никога не трябва да спираме да вярваме в чудесата. Hug

# 95
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Скрит текст:
Моята пункция мина днес - 4 читави Я + 3 лутенизирани. Сега ще пия хапчета и ще чакам обаждане от ембриолозите как се развиват нещата и дали/кога ще е трансфера.
Момичета Док. иска да трансферира всичко.... т.е. ако се оплодят и развият нормално и четирите - Какво е вашето мнение? Не са ли много? ...... Това ме навежда на мисълта, че може би не очаква да се захване нещо, но въпреки всичко знае ли човек.
Момичета, моята работа стана малко, като "да сложиш тигана на котлона преди да си хванал рибата" ......
От 4те яйцеклетки се оплоди само 1, днес втори ден казаха, че се развива добре и утре /3ти ден/ следобед съм на трансфер. Съдбата ще покаже какво ми е писано Flowers Four Leaf Clover

# 96
  • Мнения: 1 845
Скрит текст:
Моята пункция мина днес - 4 читави Я + 3 лутенизирани. Сега ще пия хапчета и ще чакам обаждане от ембриолозите как се развиват нещата и дали/кога ще е трансфера.
Момичета Док. иска да трансферира всичко.... т.е. ако се оплодят и развият нормално и четирите - Какво е вашето мнение? Не са ли много? ...... Това ме навежда на мисълта, че може би не очаква да се захване нещо, но въпреки всичко знае ли човек.
Момичета, моята работа стана малко, като "да сложиш тигана на котлона преди да си хванал рибата" ......
От 4те яйцеклетки се оплоди само 1, днес втори ден казаха, че се развива добре и утре /3ти ден/ следобед съм на трансфер. Съдбата ще покаже какво ми е писано Flowers Four Leaf Clover

Вярвай силно,че именно този борец е твоето бебче🤞🍀♥

# 97
  • Мнения: 5 072
Скрит текст:
Моята пункция мина днес - 4 читави Я + 3 лутенизирани. Сега ще пия хапчета и ще чакам обаждане от ембриолозите как се развиват нещата и дали/кога ще е трансфера.
Момичета Док. иска да трансферира всичко.... т.е. ако се оплодят и развият нормално и четирите - Какво е вашето мнение? Не са ли много? ...... Това ме навежда на мисълта, че може би не очаква да се захване нещо, но въпреки всичко знае ли човек.
Момичета, моята работа стана малко, като "да сложиш тигана на котлона преди да си хванал рибата" ......
От 4те яйцеклетки се оплоди само 1, днес втори ден казаха, че се развива добре и утре /3ти ден/ следобед съм на трансфер. Съдбата ще покаже какво ми е писано Flowers Four Leaf Clover
Успешен трансфер и чакаме положителни новини скоро Hug

# 98
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Vesi, чудесна новина. Честито! Може ли да кажеш какви са ти последните стойности на изследвания, които си правила. Аз съм от тези, които се надяват единствено на естествено зачеване и също съм на 40, но фсх все повече се увеличава и губя всякакви надежди. Пиши как е било твоето последния път.
Не мога да намеря издледванията,ще търся пак.Всичко ми беше в норма.АМХ и Инхибин Б не съм изследвала изобщо.Явно,че имам запас от яйцеклетки.Сега въпросът е да няма нещо хромозомно,моля се всичко да е наред.

# 99
  • Мнения: 183
Скрит текст:
Vesi, чудесна новина. Честито! Може ли да кажеш какви са ти последните стойности на изследвания, които си правила. Аз съм от тези, които се надяват единствено на естествено зачеване и също съм на 40, но фсх все повече се увеличава и губя всякакви надежди. Пиши как е било твоето последния път.
Не мога да намеря издледванията,ще търся пак.Всичко ми беше в норма.АМХ и Инхибин Б не съм изследвала изобщо.Явно,че имам запас от яйцеклетки.Сега въпросът е да няма нещо хромозомно,моля се всичко да е наред.
[/spoiler]
Веси, много стиснати палчета от мен. Вярвай, че всичко е наред, за да е наред! Не трябва да се тревожиш! За успокоение можеш да си направиш пренатален тест в 9-10 седмица.

# 100
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Скрит текст:
Vesi, чудесна новина. Честито! Може ли да кажеш какви са ти последните стойности на изследвания, които си правила. Аз съм от тези, които се надяват единствено на естествено зачеване и също съм на 40, но фсх все повече се увеличава и губя всякакви надежди. Пиши как е било твоето последния път.
Не мога да намеря издледванията,ще търся пак.Всичко ми беше в норма.АМХ и Инхибин Б не съм изследвала изобщо.Явно,че имам запас от яйцеклетки.Сега въпросът е да няма нещо хромозомно,моля се всичко да е наред.
[/spoiler]
Веси, много стиснати палчета от мен. Вярвай, че всичко е наред, за да е наред! Не трябва да се тревожиш! За успокоение можеш да си направиш пренатален тест в 9-10 седмица.
Благодаря,Деси!Ще си направя пренатслен тест,да.Но мислех да е след първата ФМ или бъркам.

# 101
  • Мнения: 36

Не мога да намеря издледванията,ще търся пак.Всичко ми беше в норма.АМХ и Инхибин Б не съм изследвала изобщо.Явно,че имам запас от яйцеклетки.Сега въпросът е да няма нещо хромозомно,моля се всичко да е наред.
[/quote]

Всичко ще бъде наред, ти само се успокой и остави нещата да се наредят.

# 102
  • Мнения: 1 751
Момичетата с изписван прогестерон след пункция (не за трансфер, а за цикъл) - колко дни пиете? Док (по заместване) каза 7-10 дни. Та днес беше седмия. Хем искам да го спирам и по-бързо да идва МЦ, хем се чудя дали да не си отпусна още 2-3 дни с медикаменти и добавки за баланс. Ако има някакво значение, лигавицата вървеше идеална.
Колко жалко звучи да се надявам с 2-3 дни повече да подобря нещата...

# 103
  • Мнения: 1 278
На мен досега при пункциите, в които няма трансфер, а те са доста.. никога не ми е изписван прогестерон. Последните няколко пъти изрично питах и  казаха  нищо да не взимам...не съм сигурна, че е правилно. Вчера ми дойде цикъл 12 дни след пункцията и ми е адски обилен.

# 104
  • Мнения: 1 751
Сега си погледнах графиките да си припомня - след първата пункция (без дуфастон след нея) имах задържани фоликули и пих ОК. Може би затова се застраховат и вече 2 пъти изписват прог.

Общи условия

Активация на акаунт