Пазаруване от НМ, тема 35, СЕПТЕМВРИ 2019

  • 36 500
  • 810
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 10 188
Къде дават два талона? В събота в Ринг връщах, дадоха ни само един талон.
Иначе за предното питане, един талон е за една покупка/стока, не може да се натрупват два талона за един артикул.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 1 096
А ако имам 6 талона, дали ще мога да ги ползвам наведнъж? Може да имат да ми дават Stuck Out Tongue
Понякога интересни въпроси се задават в темата Simple Smile

# 437
  • Мнения: 54 473
А ако имам 6 талона, дали ще мога да ги ползвам наведнъж? Може да имат да ми дават :stuck_out_tongue:
Понякога интересни въпроси се задават в темата Simple Smile

Нали? Simple Smile

Талонът дава 15% отстъпка за 1 артикул, не е нужно да е 40+ лв. Може да се ползва и онлайн, ако е от новите, след 05.08.19.

# 438
  • Мнения: 583
Персоналния код ми хвана само на едни профил, от който съм правила миналия месец една поръчка. Вероятно и някъде другаде щеше да "ловне", но като не си записвам Stuck Out Tongue Поръчах си сутиен без банели.
Иначе днес очаквам една голяма поръчка от 9 септември с кода за детското.
Друго, което забелязах,  "дългия" лови втори път до седмица може би... Вчера пуснах втора поръчка от профил, в който съм го ползвала вече.

Edit: Получих си пратката шоково. Куриера ми подава един малък пакет. Чета друго име. Упорито търси моя, но аз виждам в буса само малки пакети (моята пратка е почти 3 кг, платена с карта, на стойност 220 лв) и той ми казва, Спокойно, ще ти намеря пратката, няма къде да иде Scream

# 439
  • на морето
  • Мнения: 1 385
И аз в събота връщах в МОЛ Галерия Бургас и ми дадоха един талон, еееее......А по принцип в една поръчка могат да се ползват до два кода, та защо да не става от два талона. Пробвайте, ако стане, стане.

# 440
  • Мнения: 1 953
Съобщението е от днес, за върнаратите дрехи, иначе и аз връщах в събота.
Един талон се използва за един артикул, може да се комбинира с друг код. Ако имате 2 артикула и 2 талона, примерно, може да ги използвате.

# 441
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
точно идвам да вестя , от физическия ми казаха днес че вече давали по 2 талона на торба

# 442
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
И ако имам код за отстъпка и код за БД къде ги въвеждам и двата...просто си питам, още нямам никакъв код. Иначе предишното ми питане беше глупаво, признавам!
Close

# 443
  • Мнения: X
В карето за въвеждане на кодове, естествено! 🙄

# 444
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
Ясно, че там. Но как се изреждат 5 кода в това каре...

# 445
  • Мнения: 47 995
Един след друг

# 446
  • Мнения: 54 473

Не.
Единият в началото, другия преди финализиране на поръчката.
Както сме правили с други кодове. Peace

# 447
  • Мнения: 47 995
Е когато са ми хващали, съм ги въвеждала така
Ама сега суша Joy

# 448
  • Мнения: 1 040
Хвана ми на три профила, в петък на два, днес преди около час на другия. Но поръчките от петък не са изпратени още, стоят си със статус обработва се. До сега не са ми бавили така!

# 449
  • Мнения: 54 473
Сега пробвах, още хваща НМ011.

Общи условия

Активация на акаунт