Пазаруване от НМ, тема 35, СЕПТЕМВРИ 2019

  • 36 494
  • 810
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 159
Излиза, че не мога да ползвам два ваучера за -15% (за два различни артикула), в съчетание с кода за БД.

# 721
  • Мнения: 10 691
Излиза, че не мога да ползвам два ваучера за -15% (за два различни артикула), в съчетание с кода за БД.

А ако направиш две отделни поръчки? Би трябвало да стане.

# 722
  • Мнения: 159
Да, но всеки артикул е на стойност под 50 лева, и не мога да ползвам кода за БД.

# 723
  • Мнения: X
Знаеш гимнастиката Grinning

# 724
  • Мнения: 670
Момичета, при мен пък гимнастиката не се получи нито веднъж. Дайте съвет, че харесах две блузки за дъщеря ми. Влизам, излизам...

# 725
  • Мнения: 890
moni-m и при мен в началото беше трудно с телефона. Трих приложения ала бала. По лесно се оправих пред лаптопа и там стана.

# 726
  • Мнения: 670
И с лаптопа не става...

# 727
  • Мнения: 47 990
Май по лесно е да хакнеш сайта им, отколкото да ползваш единствената им официална промоция

# 728
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Laughing

# 729
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
На торба 1 талон ли дават? Демек 2 торби - 2 талона, а с промото 4 стават?

# 730
  • Мнения: 9 124
Да
до края на месеца е за 1 торба 2 талона
2 торби - 4 талона
преди е 1 за 1
moni-m,
Иначе излез и влез в профила си и пак пробвай с кодовете. Тета писа и пробвах, то взе че стана.
А кода за новия акаунт хваща (пробвай, в началото уж не може после се оправя и аз не знам как, само си прие, като въведох втория от торбата с талона) Направо си копирай кода и го маркирай за новия акаунт-така де.. да не се мъчиш.
Моето палто пътува още в същия ден е тръгнало. Нещо с тези промени обаче не виждам докъде е стигнало, има промяна и не му разбирам, но щом пътува...е добре. Дано палто да дойде, чеееееее  #2gunfire

# 731
  • Мнения: 3 909
Някой знае ли дали тези якета са уголемени? Инглеждат някак големички, а не ми се ходи сега да търся дали ги има в пловдивските магазини.
Скрит текст:

# 732
  • София
  • Мнения: 426
Аз онзи ден гледах в магазина ей това: https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0786920001.html
 беше огромно, а погледнах че е S. Така, че по-добре е да се мери в магазин.

# 733
  • Мнения: 2 596
Това си е оувърсайз яке. Няма как да НЕ е уголемено 😁.
Как са ви удобни тези оувърсайз дрехи за зимата. Камо ли за връхна дреха. Носила съм 1 размер по-голямо яке и хич не ми топлеше. Имах чувството, че под него вихрушки се вихрят.

# 734
  • Мнения: 68 658
Това е юрган с цип...Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт