Съвет за приятелка

  • 9 958
  • 334
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 28 513
Скрит текст:
той казал добре. Също така и казал, че и сам си прекарва добре времето, секса не му е толкова важен, преди нея правел 2,3 пъти в годината...На другия ден тя поискала да се съберат, защото решила, че явно много го притиска. В момента уж са добре, но тя си има своите съмнения в себе си,

Твоята приятелка е попаднала на мъж, а не на путьо Simple Smile Сега ще го обесня. Човека си има добре нареден живот, щастлив е и жената за него не е номер 1 приоритет. Може би е на трето или четвърто място в приоритетите му. Това за малката госпоцица, вероятно е проблем, защото тя е свикнала да е център на вселенета. Сега тя е попаднала в капан, защото нито може да мине към следващия мъж .. нито да изманипулира този. Това е идално условие за стабилност. Кажи ѝ, да не се притенсява - връзката им ще продължи вовеки!
Хаха надявам се това да е шега
, ако връзка не ти е приоритет не влизаш в такава,
Скрит текст:
това е причината аз да не съм, някой пита по-нагоре.
Защо, какво пречи да имаш връзка, която не ти е приоритет? По време на следването буквално всичките ми бяха такива – неприоритетни.

# 61
  • Мнения: 5 300
Аз мнението ми съм и го казала, но на нея не и харесва много, много. Не е чак толкова и лош, бяха на море заедно, отваря и вратата, носи и чантите, горе долу е грижовен, прави някакви планове за бъдеще, но от друга страна са и тези неща, които казах плюс това, че критикува и тялото и, тя си е слаба, но не е спортна натура, карал я да ходи на фитнес да се стегне, но тя няма желание. Не знам, аз лично не бих го търпяла.

# 62
  • Мнения: X
Излизаме, но аз не мога всеки път, хобита има дотолкова, че да чете книги. За приятелите му и аз не разбирам, при положение, че живее с него на квартира и са всеки ден заедно, но различни хора, различни интереси.

Чакай, чакай...., че нещо не разбирам...те живеят заедно в една квартира, така ли?

# 63
  • София
  • Мнения: 28 513
Аз мнението ми съм и го казала, но на нея не и харесва много, много. Не е чак толкова и лош, бяха на море заедно, отваря и вратата, носи и чантите, горе долу е грижовен, но от друга страна са и тези неща, които казах плюс това, че критикува и тялото и, тя си е слаба, но не е спортна натура, карал я да ходи на фитнес да се стегне, но тя няма желание. Не знам, аз лично не бих го търпяла.
А, ето това е голяма черна точка за него според мен. Той колко конкурса за красота е спечелил?

# 64
  • Мнения: 5 300
Излизаме, но аз не мога всеки път, хобита има дотолкова, че да чете книги. За приятелите му и аз не разбирам, при положение, че живее с него на квартира и са всеки ден заедно, но различни хора, различни интереси.

Чакай, чакай...., че нещо не разбирам...те живеят заедно в една квартира, така ли?


Живее на квартира с приятел, с който излиза, когато има нужда от лично пространство.

# 65
  • Мнения: 2 990
Аз мноо се чудя на тия наивни момичета
Ама мноо

# 66
  • Мнения: 19 835
Ами, момъкът явно е ергенче и не смята да променя това. Критики на тялото ѝ, излизания с приятелчета, малко мачо му се иска да го раздава. Шефче. Поне показва кое му е приоритет. Не бих имала големи очаквания към него. Ако ѝ е забавно и не иска дълбоки ангажименти – ок. Иначе, по живо, по здраво.

# 67
  • INFJ
  • Мнения: 9 337
Колко още простотии трябва да се случат докато разбере, че не е за нея? Значи той не иска да имат връзка, която е поне близо до нейните разбирания, не ще секс, не ще да се чуват или виждат всеки ден, обаче тръгнал да критикува външният й вид?
А тя още колко шамара трябва да я изяде докато се събуди?

На коментарът, че бил мъж, а не п., мога само да се усмихна.

# 68
  • София
  • Мнения: 12 006
Живее на квартира с приятел, с който излиза, когато има нужда от лично пространство.
А дали не е бисексуален или прикрит гей, а този негов съквартирант - истинската му лИбоф ? SatisfiedSatisfiedSatisfied Иначе за пред мама и тати - твоята приятелка /странно че ги е запознал преди той самия да я опознае/.

# 69
  • Мнения: 25 586
Не е полезно за една жена да търчи след някой мъж. Колкото и да се вкопчва в него, колкото и време да го задържи, все някой ден ще плаче.
Мъжът трябва да тича след жената, не обратното.

Тя сама му се е вързала в кърпичка, няма никакви интереси... Нормално е да му е скучно с нея и да иска да ограничи контактите. Я да усети, че не е единствена опция и че тя спокойно може да живее и да се забавлява без него, току-виж му се събудил интересът.

# 70
  • Мнения: 174
За мен и двете момичета сте много наивни. Пича си е абсолютно нормален, даже ми се струва, че е по-скоро амбициозен и прогресивен човек.

Мъжът трябва да тича след жената, не обратното.

Айде, бг-мама моралистко изказване. Всичко в реалността трябва да се случва според вашите очаквания.

Мъжете тичат след жени, който са изкусителни и манипулативни. Подбрали са си жертвата и са я прелъстили както трябва. 

# 71
  • Мнения: 5 300
Живее на квартира с приятел, с който излиза, когато има нужда от лично пространство.
А дали не е бисексуален или прикрит гей, а този негов съквартирант - истинската му лИбоф ? SatisfiedSatisfiedSatisfied Иначе за пред мама и тати - твоята приятелка /странно че ги е запознал преди той самия да я опознае/.
Е не вярвам, другото момче също има приятелка, освен и двамата да се прикриват Grinning Питала го е, какво иска, отговорът е бил "Ами чакай де, че ние сме отскоро заедно, не се познаваме достатъчно, но виждам бъдеще с теб и искам да съм с теб." Ей, това днешните мъже са по-зле от жените, как да не си стои човек сам. Grinning

# 72
  • Мнения: X
Авторке, ти да не си си харесала гаджето на приятелката и да се допитваш до стрейшините на форума дали ще ги бъде или не, та да си направиш сметката Simple Smile Моренца, носи чанти, грижовен, много ги знаеш нещата хихи

# 73
  • Мнения: 25 586
За мен и двете момичета сте много наивни. Пича си е абсолютно нормален, даже ми се струва, че е по-скоро амбициозен и прогресивен човек.

Мъжът трябва да тича след жената, не обратното.

Айде, бг-мама моралистко изказване. Всичко в реалността трябва да се случва според вашите очаквания.

Мъжете тичат след жени, който са изкусителни и манипулативни. Подбрали са си жертвата и са я прелъстили както трябва.  

Много грешиш. Мъжете тичат след жена, която им е интересна, която харесват и обичат. От лепките бягат.
Това за търчането съм го чувала още като младо-зелено от мъж на годините на баща ми – чисто бащински съвет ми даде човекът. И през всичките тези години оттогава, с всички тези връзки и бракове, които видяха очите ми, постоянно се убеждавам колко е бил прав.
Никой не цени лесните победи, ценни са трудните, тези, за които човек е положил някакви усилия.

# 74
  • Мнения: 5 300
Авторке, ти да не си си харесала гаджето на приятелката и да се допитваш до стрейшините на форума дали ще ги бъде или не, та да си направиш сметката Simple Smile Моренца, носи чанти, грижовен, много ги знаеш нещата хихи
Да, влюбена съм направо...

Общи условия

Активация на акаунт