Мнения за неелитни училища след седми клас в София- Тема 5

  • 64 683
  • 759
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 028
Здравейте и добре дошли в тема № 5 за неелитните гимназии в София. Искрено се надявам всеки да намери тук информацията, която му е нужна.
Успех на всички кандидатстващи седмокласници и дано всички деца накрая останат доволни от избора, който са направили.

Тема № 1

https://www.bg-mamma.com/?topic=1091033

Тема № 2

https://www.bg-mamma.com/?topic=1127101

Тема № 3

https://www.bg-mamma.com/?topic=1237628.735

Тема № 4

https://www.bg-mamma.com/?topic=1350297

п.п. Не забравяйте, че има чудесни училища, прекрасни преподаватели и добра среда, и в училищата, които са извън елита Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 014
Здравейте! Имате ли мнения за 51-во СОУ, паралелката със Софтуер и хардуер? Дали обучението по информационни технологии е на ниво и изобщо цялото обучение, има ли дисциплина и организация?
Обикновено това училище го свързвам с изявите на директора им по телевизията и че е за спортно ориентирани деца, както и с рисуване, та се чудя, дали тази паралелка не е само отбиване на номера.
Весели празници!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 549
Като гледам как се развива седмокласната одисея при нас т.е. никак, се записвам тук да следя темата.

Иначе девойката има уклон към биологията, но мързелът е в повече.

# 3
  • ИЛИНДЕН
  • Мнения: 94
Здравейте, интересувам се къде в София може да се изучава "интериорен дизайн" след 7-ми клас ? В кое училище има и дали обучението е на ниво ?
Моля за Вашето мнение .

# 4
  • София
  • Мнения: 14 443
Здравейте, интересувам се къде в София може да се изучава "интериорен дизайн" след 7-ми клас ? В кое училище има и дали обучението е на ниво ?
Моля за Вашето мнение .
Най-добро е несъмнено Националната гимназия по приложни изкуства, но там приемът е с отделен изпит по рисуване, за който си трябва подготовка.
Другото място - прием само с резултатите от НВО е Професионална гимназия по дизайн "Елисавета Вазова".

# 5
  • Мнения: 1 372
Като гледам как се развива седмокласната одисея при нас т.е. никак, се записвам тук да следя темата.

Иначе девойката има уклон към биологията, но мързелът е в повече.
ves, то хубаво се записваш, ама преди да минат няколко ПИ и родителите да разберем какви са реалните шансове на децата...ще си кукуваме тук 5човека 😂😂😂
Добре, че са старите пушки 🤗 Да черпим опит 😜 Ама и те ще се откажат от нас, че никой не пие (или не признава 🤣)
По темата: Ако момата не стигне до Елисавета Вазова... Ще я пратя в Горно Нанадолнище 🍹

# 6
  • София
  • Мнения: 3 463
Аз ще следя за мнения за паралелки със СХН. Положителни и отрицателни.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 549
irchick, когато, тогава. Simple Smile

Моята мина едни пробни и по мат, и по бел. За съжаление, предположенията ми бяха сравнително точни. Та усещам, че баш тук трябва да стоя, да се ослушвам за мнения и да мисля как да редя паралелките.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 014
irchick, когато, тогава. Simple Smile

Моята мина едни пробни и по мат, и по бел. За съжаление, предположенията ми бяха сравнително точни. Та усещам, че баш тук трябва да стоя, да се ослушвам за мнения и да мисля как да редя паралелките.

Към кой център бяха пробните изпити?

# 9
  • София
  • Мнения: 4 549
denizara, смг имаха пробни изпити онлайн.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 014
denizara, смг имаха пробни изпити онлайн.

Благодаря! Ще се огледам и аз за по-натам.

# 11
  • Мнения: 1 372
Валя, ако имаш време прегледай предишните 2 теми ✌️Знам, че имаше коментирани паралелки, но за нас не са интерес и не помня кой-какво споделял.

# 12
  • Мнения: 12
Здравейте, знаете ли в кои училища се изучава италиански език (интензивно или разширено)?

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 16:18 от temmuz

# 13
  • София
  • Мнения: 3 463
irchick следя темата от 5 години, че имам по-голямо дете и ми беше интересно. Не съм луда, която още от яслата пита за престижни университети за детето, ако може известни и мнооого платени.
Но нещата се променят - обикновено със смяната на директора на училището. Затова ще си чакам актуални новини. Дано някоя с по-голямо дете да сподели.

# 14
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 847
Здравейте, знаете ли в кои училища се изучава италиански език (интензивно или разширено)?

105 СУ и 23 СОУ.

Общи условия

Активация на акаунт