Съвет за приятелка

  • 9 978
  • 334
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
DonJon, не бой се за мен, аз правя каквото си искам и спа с когото и когато си искам, а се бой от празния тиган в ръцете на жена ти, защото ти нямаш моите възможности Simple Smile

# 106
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Скрит текст:
Абе и да създаваш едни впечатления, а после истината да се оказва друга, никак не е нормално поведение или такова на неманипулативен човек.
Не видях такова нещо. По-скоро ми прилича на много кофти комуникация, гарнирана със скандал.
Е, как? За мен това си е контраст в отношението:

Първият месец всичко е било точно, той я е търсел, излиза ли са почти всеки ден, абе като приказка, както тя ми го описва, запознал я е с техните и така. Но идва момент, в който, ако тя не го потърси той може и цял ден да не се сети. При зададен въпрос, той я контрирал с "Винаги ли аз трябва да те търся първи?" 

След още около половин месец и заявил,  че има нужда и от лично пространство и иска да има 2-3 дни в седмицата за него си.

Когато са заедно всичко е цветя и рози, но остане ли сам забравял съществуването и. При скандал тя му казала, че не иска да го вижда повече, при което той казал добре. Също така и казал, че и сам си прекарва добре времето, секса не му е толкова важен, преди нея правел 2,3 пъти в годината...

Много е важно, когато срещне следващият си приятел, да даде малко време на отношенията им, на опознаването. Няма сила на земята, която да ме убеди, че ако го е наблюдавала малко преди да скочи във връзка с него, е нямало да забележи всичко, което би я притеснило занапред. Или му се е метнала на врата на третия ден, или просто от самото начало игнорира всичко, което би я направило нещастна.

# 107
  • Мнения: 3 186
Не четох мненията много-много, само ги прелистих. Хюман дизайн може да даде някои отговори. Има профили, които черпят идентичност спрямо хората, с които се свързват. Тоест, държим се различно спрямо хората, на които попадаме.  И процъфтяваме, ако намерим подходящите хора. Няма смисъл да обвиняваме себе си за нещо, което би трябвало да се случи във връзката.
Адски тъпо е да насилваш, да натискаш и да очакваш от партньора си, нещо, което е носпособен да ти даде.

# 108
  • Мнения: 5 300
Жал ми е за нея, защото е много добър човек с чисто сърце, но лесно се оставя да я използват. Повечето и приятелства са приключили именно защото се раздава, помага, дава пари, които така не и се връщат, а тя прекалено късно го осъзнава. Не мога да отреча и на мен е помагала финансово в период, в който 3 месеца бях без работа, но аз и се издължих де. 😂 Момчето изглеждаше свястно и на мен така ми се стори, но май няма да се получат нещата.

# 109
  • Мнения: X
Елунария, нали разбираш, че трябва да мине малко време, за да видят как ще се нагодят нещата и тогава да слагат някакви рамки. 3 месеца с редовни вижданки е нормален период за равносметка. Сега ако от първата среща някой вземе оставя рамки и условия, май няма да има втора Simple Smile

# 110
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Ами аз какво пиша? Същото.
С тази разлика, че аз поне, нямам нужда да съм вече във връзка с някой за да разбера дали сме един за друг. И тя ще се научи.

# 111
  • Мнения: X
Елунария, както аз го виждам, е едностранчиво представяне. Запознала се е с майката на момъка и вече се е видяла в бялата рокля и почнала да изисква - така ми звучи. Еми..

# 112
  • Мнения: X
Ами аз какво пиша? Същото.
С тази разлика, че аз поне, нямам нужда да съм вече във връзка с някой за да разбера дали сме един за друг. И тя ще се научи.
Имах предвид този ти коментар:
Абе и да създаваш едни впечатления, а после истината да се оказва друга, никак не е нормално поведение или такова на неманипулативен човек

# 113
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Ами аз какво пиша? Същото.
С тази разлика, че аз поне, нямам нужда да съм вече във връзка с някой за да разбера дали сме един за друг. И тя ще се научи.
Имах предвид този ти коментар:
Абе и да създаваш едни впечатления, а после истината да се оказва друга, никак не е нормално поведение или такова на неманипулативен човек

Кое младо момиче няма да си направи изводи след като я търсят всеки ден и я запознават с родителите?

# 114
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Vermilion, мъжа донякъде  деликатно иска да се дистанцира. Заявил и е, че няма нещо, което да го ангажира или мотивира. Хората трябва да приемат, че не винаги и с всеки могат да изградят отношения. Може да пламне страстта от една нощ, а може да е мираж и след години, семеен живот. Ергенският режим си има специфики. Но при взаимно харесване се стиковате. Попадаш в кръга приятели, следва одобрение. Ако са няколко кръга, става интересно. Научаваш интересни детайли за ухажване, манипулиране и анализ на женския свят. Понякога си спестявах излишни спорове и опити за приземяване, спрямо женските потребности и реални мисли. JoyПри мъжки разговори няма табута, интерпретации в стил рибари, специалисти - да. Ергенът решава дали да  се отдаде на любовта или го устройва старото статукво. Ако е с характер , няма да се повлияе от "дпброжелателни" мнения, че мацката ще му изяде душата и ще го захвърли в ада. Не става с убеждения, ултиматуми или сценарии, отношения се развиват постепенно и непрекъснато. Мъжът ще желае инициира срещи, с жена, която му харесва. Може да се конфронтира с критици, стресира от неочаквания обрат, но ще я търси . Всяко вманиачаване, принуда и натиск към нечий личен живот, водят до обратния ефект на противопоставяне.

# 115
  • Мнения: 18 298
Свободното време е ценно. Някога много обичах да ходя на кино. Ходех си и сама, ядях си пуканки и си гледах любими филми. Така си почивах от работата. Имам ли сега време за това? Не. Къде ти свободни цели 2-3 часа за кино. Sad Тъй че девойката да си гледа живота и развлеченията, докато има време за това.

# 116
  • Мнения: 3 186
DonJon, не бой се за мен, аз правя каквото си искам и спа с когото и когато си искам, а се бой от празния тиган в ръцете на жена ти, защото ти нямаш моите възможности Simple Smile

Само пълен идиот от мъжки пол може да стои все още тука и да обяснява ... какво? братане, по-зле си и от даскалка вече. Съвземи се, брате.

# 117
  • Мнения: 6 166
Кое младо момиче няма да си направи изводи след като я търсят всеки ден и я запознават с родителите?

Умното момиче. Наивното ще си помисли, че нещата са сериозни след един месец. Умното ще види, че това гаджето й да я запознае с родителите си е много сериозна стъпка, която гаджето й прави без да има това тежест. Утре ще го направи с друга. Може би за да се покаже, че има някоя, а не, че има някакви сериозни намерения към вкусът на деня.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 21:11 от Елфичка

# 118
  • Мнения: X
cамо пълен идиот от мъжки пол може да стои все още тука и да обяснява ... какво? братане, по-зле си и от даскалка вече. Съвземи се, брате.

Леле каква си досада си, репликираш ме във всяка тема където пиша. Ще взема да ти приложа един stonewalling 😅

# 119
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
tainichka, DonJon получи отговор, подобаващ на поста, който пусна. Ти нещо негов адвокат ли се пробваш да го играеш?

Общи условия

Активация на акаунт