Азиатска козметика и грим 12

  • 30 473
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 179
Някой ползвал ли е THE PLANT BASE - AC Clear Magic Gel ?
Беше като подарък към THE PLANT BASE - Quesera Ceramide. Всъщност преди около месец бях поръчала и THE PLANT BASE - Waterfall Moist Balanced Hyaluronic Acid 100 та чакам да свърша ХК на Елизабека и няколко други привършващи серумчета и мисля да отворя тези два продукта на THE PLANT BASE, за да мога да видя дали ще има някакъв ефект върху кожата.

# 61
  • София
  • Мнения: 118
Искам да похваля мача маските на Juciful. Много рядко след шийт маска не ми остава лепкавост. Тези попиха идеално, направо не можех да повярвам. Съответно и кожата ми изглежда супер свежо след като я махна...Имам и Brightening маските им, но още не съм ги пробвала, чудя се сега на прополиса, ама като знам че имам на JM Solution цял пакет и се спирам...


В крайна сметка взех EGF ампулата и matcha маските, обаче ме тегли и към серамидения крем... и към цика серума... Засега успявам да се плесна през пръстите.

# 62
  • Мнения: 3 632
Скрита разпродажба на продукти за коса Lador.

# 63
  • София
  • Мнения: 118
Някой ползвал ли е тези spot patches на Elizavecca: https://m.jolse.com/product/11-elizavecca-witch-piggy-hell-pore- … y/1345/display/1/
Чудя се как са като ефикасност, примерно спрямо Cosrx-ките. Струват ми се и бая дебелички и ще сезабелязват май...но са бая като бройка и за тези пари може би си струва

# 64
  • Мнения: 262
Някой ползвал ли е THE PLANT BASE - AC Clear Magic Gel ?
Беше като подарък към THE PLANT BASE - Quesera Ceramide. Всъщност преди около месец бях поръчала и THE PLANT BASE - Waterfall Moist Balanced Hyaluronic Acid 100 та чакам да свърша ХК на Елизабека и няколко други привършващи серумчета и мисля да отворя тези два продукта на THE PLANT BASE, за да мога да видя дали ще има някакъв ефект върху кожата.

Много ви благодаря момичета за предложенията за зимни кремове! Ще разгледам и ще започна да поръчвам. То е ясно, че като е минус 30 не ходим по разходки и не се мотаме много навън, но все пак от вкъщи до колата, от колата до магазина. Някой път ми се налага да рина сняг и мога да си откарам по един час навън, но има ли сняг не е чаак толкова студено:)
Θεοδώρα аз вече го ползвах THE PLANT BASE - AC Clear Magic Gel, не знам дали правилно съм разбрала, но го изполвах само локално на една подкожна пъпка, която ми се появи. Изчезна след 2 намазвания(сутрин и вечер).
Прозрачна гелообразна консистенция..., има осезаем ментолов аромат и като го нанесеш има леко "охлаждане", според мен типично за "ментоловите" мазила.

# 65
  • Мнения: 947
Нищо не съм пробвала на Lador. Сега ще ги пробвам. Мерси, за линка, аз не получавам мейли (или се губят в спам). За лицето вече няма какво да купувам, за коса започнах.. Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 179
Аз си направих email само за корейските сайтове, супер удобно ми е.

# 67
  • Мнения: 1 795
Код за 15% в Yesstyle YSIGMATH10
Не знам до кога е активен. Важи при поръчка 49 долара.В комбинация с реферал дава общо 17% (20% при първа поръчка).
Скрит текст:
С него и отстъпка златен член есенцията на Blithe 8 боба става под 20долара.
https://www.yesstyle.com/en/blithe-vital-treatment-8-nourishing- … ml/pid.1070421843

За тези, които още нямат профил в Yesstyle - все още е активна промоция сребърен член през инстаграм.
https://www.yesstyle.com/en/elite-club.html
Скрит текст:

Не получавам никакви мейли от jolse, само нотификейшъни в приложението. Може би трябва да цъкнеш някъде, че искаш да се абонираш?

# 68
  • Мнения: 3 632
...Не получавам никакви мейли от jolse, само нотификейшъни в приложението. Може би трябва да цъкнеш някъде, че искаш да се абонираш?
И това не е. За втори път намирам в спам-папката на мейла свързан с ПейПал. В профилния мейл нямам нищо.

# 69
  • Мнения: 947
В Yesstyle зеленият стик на JMsolution, който коментирахме скоро е пет долара!

Ice съм, ако някой се чуди кой е нахлул в темата. Grinning
Моля, запознатите с малките прозрачни лепенки за пъпчици да ме светнат как се ползват? Купих Real barrier за една приятелка и си задържах едно шийтче да си имам за всеки случай, въпреки че не ми излизат пъпки. Да, ама за късмет онзи ден под презрамката на сутиена ми излезе една. Видях леко бяло връхче и й лепнах една лепенка. Ми нищо не стана. Я ми кажете кога се слага тази лепенка, сутрин или вечер? На стисната пъпчица, с връхче или без?
Аз й се ядосах на тази и като я натиснах...нищо не стана. Май само я възпалих, защото стана огромна и ме боли. Cry

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 21:05 от MaNishma🌸

# 70
  • Мнения: 1 795
Ама какво почнахте всички да се преименувате ThinkingFlowers Hibiscus
За лепенките трябва да е почистена пъпката, за да може да я "издърпа". Аз такива подкожни и тепърва излизащи, както и бели връхчета третирам с киселини, пекногенол  на ниво серум и върху крема - от каламиновите препарати.

# 71
  • Мнения: 429
Или по-грозно казано - на недоизстискани пъпки действат тия пачове. Колко лепенки похабих, докато разбера защо на едни действат, а на други не... Най-полезни са, когато си се опитал да почистиш пъпката и после лепнеш една да изсмуче остатъка. На неразчовъркани обаче, не съм видяла да има ефект. Доколкото разбирам, твоята е разчовъркана, но само подкожно, не си я "пукнала".
Това да не се приема като агитация за самообезобразяване. Да не забравяме, че принципно не е хубаво да стискаме гадинките.
А кога се слагат - кеф ти сутрин, кеф ти вечер, кеф ти и двете. Докато има бели остатъци насъбрани по лепенката, значи още има за изсмукване.

# 72
  • София
  • Мнения: 118
Да ви кажа, има случаи когато и на пъпки без връхче ми помагат тези лепенки. Просто спадат подкожните и малко по млако изчезват, но не винаги, не знам от какво зависи. Затова винаги гледам да съм заредена и пробвам наред. Различни блогъри казват, че за пъпките с връхче трябвало леко с игла да се пукнат и тогава да се сложи лепенката и тя си изсмуквала всичко, но ми малко прекалена галимация всеки път да дезинфекцирам игла и т.н. Иначе тези на cosrx от серията им за акне ми стоят супер незабележимо и даже през деня ги нося. Бях питала по-горе дали някой е пробвал тези на елизавека от 1+1, ама явно аз съм първата която ще ги пробва😀

# 73
  • Мнения: 13 274
Simple Smile И аз съм си купила два вида лепенки за пъпки, но още не ми се е удало възможност да ги пробвам.
Пробвах тази маска 2 пъти / благодаря на ивалина, че ми отсипа/.
https://www.yesstyle.com/en/su-m37-water-full-radiant-aura-mask- … ml/pid.1073412589
При нанасянето започва да  се пени като като пяна за измиване, но този момент преминава много бързо и маската попива, докато стана време да изплакна, изравнява тена и придава онзи вид на кожата, който наричат сияен. Първия път имах зачервявания  и реших, че е може so so, втория път бях със спокойно лице и на сутринта се събудих с равен тен и светещо бяло лице, направо грехота да сложиш нещо върху кожата след нея, такъв прекрасен вид. Мисля, че подходих грешно и трябваше да я ползвам сутрин, заради бенефитите от нея, а през нощта по-сериозната и агресивна грижа.
Определено ще си купя, ако я намеря в малки опаковки или мостри,направила съм си някакъв план за грижа и някак не мога да я вместя по-сериозно в нея,  но пък мисля, че заслужа да я имам за определени моменти, в които ми трябва сияен тен.

# 74
  • Мнения: 947
Разбрах как действат пачовете. А препоръки за добри такива?
Зари, сега я искам тази маска!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт