Азиатска козметика и грим 12

  • 30 503
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 370
Отдавна не съм писала, че нямам какво да кажа, само чета.

Вече съм си от две(?) седмици само с къшъна на iOPE, за който бях писала, и определено  стоя зад думите си - Миша ряпа да ядат в сравнение с тях, невероятно добър, абсолютен бетон.

Друго, което започнах, е нощната маска на COSRX с прополис. Харесва ми по-малко от Joseon и като усещане и като ефект. Гелообразна е, изключително лека и някак една...мижава като че ли. Попива светкавично бързо. Не знам дали я усещам така, заради гъстата и плътна консистенция на Joseon, на която бях свикнала дълго време, или заради нещо друго, но Joseon си ми остава фаворит засега. Иначе си върши работата съвсем прилично - хидратира, разбира се добре с останалите продукти от рутината, но го няма онзи ефект на уау кожа, който даваше Joseon при мен и който ме караше да не искам да си мия лицето сутрин.

И последно, моля за малко насоки - поръчах мостричките на whoo за майка ми, както и серум с 0;2% ретинол, който да ползва (не е корейски, че не можах да намеря какъв да ѝ купя.). Ще води яка атака срещу бръчките.  Grinning
Въпросът ми е как да я почне. Whoo съчетава ли с ретинол? И тия 0,2% как да започне да ги въвежда - веднъж, два пъти седмично, всеки ден?
За слънцезащитата няма нужда да напомняте, аз лично ще ѝ изяда главата от мърморене.

# 676
  • Мнения: 4 734
Catalano, благодаря ти, аз за това искам тестери, за да пробвам кое ми харесва и кое не. Проблема при мен е, че очите ми са много чувствителни и сълзят и парят от много околоочни продукти. а си имам фини линии, които искам да боря. В последно време понеже чета до късно и виждам и леки тъмни кръгове, та искам да поръчам няколко вида грижа и да редувам... Smile
Между другото харесвам корейска козметика, последно ползвах поръчан от амазона този крем и ми харесваше... Също малки опаковки на IOPE съм поръчвала преди...

# 677
  • Мнения: 947
Този околоочен на Етюд Хаус ми беше много добре си спомням! Blush
Да ви призная от доста време не ползвам околоочен крем. На The Whoo интензивният крем доста често и на Sulwhasoo един околоочен серум, който никак не е лош. Но него рядко.

# 678
  • Мнения: X
И аз съм ползвала този околоочен крем на етюд хаус. Доста гъст и мазен, но попиваше без проблем, хидратираше отлично.

# 679
  • Мнения: 1 980
lunna pateka, нанасяш околоочния крем само по костта и се стараеш да не се поддаваш на изкушението да омажеш хубаво окото Simple Smile Корейските околоочни от високия клас са силно концентрирани и наблъскани с всякакви чудодейни съставки, които биха могли да дадат реакция.

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 19:52 от Catalano

# 680
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Скрит текст:
Ще правя поръчка на тестери от ebay, гледам всички поръчвате май от продавача style2030. Някой да е поръчвал от asiaholic?
Един тестер достатъчен ли е за едно нанасяне?
За сега ще взема The history of Whoo Intensive Wrinkle Concentrate, как се нанася, на цялото лице преди крема ли, през деня или вечер?
Също ми трябва околоочен и се колебая между The history of Whoo Qi & Jin Eye Cream, Sulwhasoo Timetreasure Invigorating Eye Cream и The history of Whoo Jinyulhyang Jinyul Eye Cream. Моля, който ги е ползвал да каже разликите като консистенция и ефект... Не намирам пачове за очи от тези продавачи, някой вземал ли е да даде линк...
The history of Whoo Qi & Jin Eye Cream - мазен, подхранващ, предпочитам го вечер. The history of Whoo Jinyulhyang Jinyul Eye Cream - стягащ, плътен, идеален за под грим. Sulwhasoo Timetreasure Invigorating Eye Cream - с този не се разбрах, седи на повърхността на кожата и прави кир ефект.
Много харесвам и The History of WHOO Cheongidan Hwa Hyun Eye Cream, който уплътнява и озарява околоочната зона.
Околоочните тестери ползвам около 5 пъти.
The history of Whoo Intensive Wrinkle Concentrate го ползвам според нуждите - и около очи и на цяло лице. Предпочитам вечер заради мазното усещане, но и вместо база сутрин за суха кожа не е зле.
Всичко е относително, трябват си проби.

От asiaholic пазарувам доста и нямам забележки. Jolse мисля, че е iamlove-shop.
Мерси, Catalano!

# 681
  • Мнения: 947
Момичета, тази вечер забелязах, че има разминаване в две от маските ми на Sulwhasoo. На пълноразмерната пише Overnight Vitalizing mask, а на малката същото с ex накрая. Разлика имат ли? Изглеждат и миришат еднакво, за мен са едни и същи. Не намирам информация в нета..

# 682
  • Мнения: 62
Момичета, с питане за продуктите за коса на Lador, някоя от вас да е забелязала засилен косопад от тях. Много съм доволна, но косата започна много да капе, сега не знам от есента ли е или от козметиката ? Май ще пробвам тези на Doori.

# 683
  • Мнения: 1 795
MaNishma, от къде е купувана голямата маска? Може ли да снимаш цялата опаковка? Имам спомен, че си пишеше EX на моята.
Редактирам се- дишай спокойно Simple Smile EX е реформулираната и обновена версия на маската (въпреки, че надписът ми изглежда странно- трябва да е на 2 реда). Ето инфо от Fiddy Snails
https://fiftyshadesofsnail.com/2016/10/15/do-you-need-actives-pa … -a-double-review/

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 22:49 от Viola Tarakanova

# 684
  • Мнения: 267
EX е последната версия, но и на тази без  EX нищо и няма.👌

# 685
  • Мнения: 947
Ох, сега се притесних защо надписа не е на два реда!!! И двете са от един и същ търговец в ибей. Реално разлика не намирам между двете, ама знам ли... Опаковката на голямата съм я изхвърлила отдавна, но на малката имам, защото съм я оставила за пътувания.

Редактирам се. Забелязах и, че на моята най-долният символ е златен и потърсих в Гугъл за нещо подобно. Намерих това.
https://koreabeautylab.com/products/sulwhasoo-overnight-vitalizi … othing-regenerate
Ако може да се вярва на сайта ми е ок маската. Уф.. Relieved
Има и други разлики в опаковките, например моята е от изчистените туби, но има и на някакви фигури в долната част. Сега си давам сметка колко видове опаковки има тази маска и недоумявам защо го правят толкова сложно!

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 23:08 от MaNishma🌸

# 686
  • Мнения: 1 795
Постоянно променят, защото има много ментета Simple Smile

# 687
  • Мнения: 947
По принцип не ми трябва много да ме загризе съмнението. Реших да не я ползвам повече. Или поне не на лицето. Възможно е да е под влияние, но започнах да си мисля, че маската няма такъв ефект както преди. Дори и да не е така не ми се рискува. Имам даже чувството, че лицето ми пари и се измих. Joy

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Не се филмирай излишно, скъпа, ползвай си я. Щом пък е и от един търговец. Simple Smile

# 689
  • София
  • Мнения: 939
Подаръкът днес в Yesstyle.

Общи условия

Активация на акаунт