Да предпазим децата от вируси и настинки по естествен начин

  • 5 058
  • 256
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 682
Бих предпочела натурален.

# 166
  • Мнения: 5 250
Какъв витамин С предпочитате? Натурален (екстракт от шипки или друго растение) или синтетичен (аскорбилова киселина) - Разбира се, че предпочитам натурален, но когато се налага, май в повечето случаи купувам синтетичен от аптеката.

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Какъв витамин С предпочитате? Натурален (екстракт от шипки или друго растение) или синтетичен (аскорбилова киселина)? - Действащ такъв. Натуралният е за предпочитане все пак.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Натурален бих предпочела.

# 169
  • Мнения: 1 186
Предпочитам натурален

# 170
  • Мнения: 252
Предпочитам натурален- усвоява се по-добре от организма.

# 171
  • Мнения: 2 726
И аз досега съм давала само синтетичен вит. C, но разбира се, че предпочитам натурален, просто не знаех,ч е такъв съществува Simple Smile

# 172
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 584
Не знаех за натуралния екстракт, но естествено че бих предпочела Натурален (екстракт от шипки или друго растение).

# 173
  • Мнения: 998
Купувам както синтетичен, така и на прах от Ацерола.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И двата варианта ползвам, както натурален, така и синтетичен.

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Децата обичат целогодишно да пият чай с лимон. Обожават и плодовете. Но при всяко начало на вирусна инфекция започвам да давам допълнително Витамин С. Не знам дали съм си въобразила и внушила, но Витамин С на ампули действа по-добре, отколкото разните видове таблетки. И за това, винаги купувам Ампула. Сега прочетох за C-Vit Natural. Със сигурност ще ги пробваме, защото сезона на група и настинките предстои.

# 176
  • София
  • Мнения: 979
Натурален (екстракт от шипки) определено е по-добър вариант от синтетичен

# 177
  • Мнения: 1 027
Не се бях замисляла. Не знам коя форма предпочитам, защото не знам различно ли влияе аскорбиновата киселина от вит. Ц, еднакво ли се усвоява и т.н. Ако TeamPro се включат и обяснят разликата, ще съм много благодарна, защото в ползите  от Вит. Ц никой не се съмнява.

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Предпочитам натурален, разбира се. Вит. С ми е пръв помощник при първи признаци на разноляване. И аз се интересувам от разликата между двата вида, досега не съм се замисляла въобще за различните източници и тяхното усвояване от организма.

# 179
  • Мнения: 1 322
Натурален екстракт.

Общи условия

Активация на акаунт