Да предпазим децата от вируси и настинки по естествен начин

  • 5 061
  • 256
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9
Определено предпочитам натурален.

# 181
  • Мнения: 4
Натурален.

Интересен продукт сте разработили. Каква схема на прием препоръчвате за оптимален ефект?

Здравейте,
Благодарим Ви за интереса към продукта ни. Препоръчителният прием на C-Vit Natural за
възрастни е по една ампула на ден. За деца под 6 г., приемът е половин ампула дневно, в случай
че вече са приемали пчелни продукти и нямат установени алергични реакции.

Екипът на Тийм Про

# 182
  • Мнения: 717
Предпочитам натурален екстракт!

# 183
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Натурален, разбира се. Едва ли някой ще каже, че предпочита синтетичния вариант ...

# 184
  • Мнения: 2 614
И аз сега разбирам, че има два вида вит. Ц. Естествено, предпочитам натурален, както за детето, така и за мен!

# 185
  • Мнения: 39 384
Веднага бих избрала натуралния продукт.

# 186
  • Мнения: X
Натурален екстракт.

# 187
  • Мнения: 1 938
Аз винаги избирам натуралните продукти и в този случай бих избрала натурален витамин С с екстракт от шипки или друго растение.

# 188
  • Мнения: 464
Бих предпочела натурален екстракт

# 189
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Натуралното винаги е за предпочитане.

# 190
  • Мнения: 3 020
Предпочитам натурален, аз лично в момента приемам витамин C на прах, защото когато започнах да го пия не съм знаела, а може и да не е съществувал C-Vit Natural. За децата определено бих предпочела натуралния, имат нужда, паднаха температурите и веднага единия е с хрема и кашлица.

# 191
  • Мнения: 1 000
Предпочитам натурален, макар че сме ползвали вкъщи често и синтетичен.

# 192
  • Мнения: 806
Предпочитам натурален.

# 193
  • Мнения: 1 100
Нашето семейство предпочита натурален vit.C, за предобиване на естествен имунитет.

# 194
  • Мнения: 427
Естествено, че предпочитаме натуралния витамин С-екстракт от шипка, лимони и т. н., които приемаме целогодишно. Но през зимният сезон или, когато са болни,  допълнително даваме и синтетичен.

Общи условия

Активация на акаунт