Студенти 2021/2022

  • 55 779
  • 360
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте, у нас даже още не се знае датата за бала... Въобще не се интересува от тази тема младежът Simple Smile Дрехи ще купим за 2-3 часа, не мисля да бързаме. Има 2 магазина, в които купуваме официални дрехи за сцена за по-малкия му брат, мисля, че ще се справим там.
Роднини и той не иска, но ще видим, има време.
Подаде документи в университета по първо желание (ЕТН Zürich) и сега чака да кажат ще трябва ли да иде на изпит или не (надяваме се на второто). Много добре знае какво иска да учи от поне 2 години (физика). За общежития още не сме търсили... все ще намерим нещо (там май не е толкова трудно като в Германия). В Германия също ще подаде документи за 2-3 университета, но се надява на Цюрих.
Шофьорска книжка взе в началото на октомври, вече кара доста (все още с възрастен, освен 2 пъти сам градско). В края на октомври изкара и ковид (останалите трима, не знам как, не успяхме да се заразим - пазехме се след първите симптоми, но преди това... не знам). Миналата седмица имаше все още антитела. Но те така или иначе ще изчезнат до есента и се надявам да има вариант за ваксини (за него и за нас)...

# 121
  • Мнения: 413
Здравейте, отдавна не съм се включвала!
Гледам вече сме на вълна бал, кандидатстудентски... Порастнаха децата... 😉
Датата за бала ни е 30.05 засега, мястото е Шератон. Купихме рокля 👗, обувки и чанта... Но моята девойка си е кифла... 😉
Иначе категорично иска да учи в България. УНСС е нашето място, иска да си продължи икономика. На 06.02 е на състезание там. След това се е записала на  три предварителни изпита на 15.02,16.02 и 17.02. География, Български и История. Още не  е ориентирана каква точно специалност. 😉 Сякаш и Бългсрска филология и се учи, но имам приятелка която е даскаличка в СМГ и я разубеждава... Та ще видим до лятото какво ще измисли...
Шофьорските курсове ще ги започне след бала...

# 122
  • Мнения: 9
Здравейте, тъй като май месец е месецът на абитуриентите( дано тази година всичко да е приключило с вируса), нашето училище организира или по-точно 11 клас организира изпращане на 12. Измислили сме няколко игри, но ни трябват още, а не се сещам за такива. Ще може ли да споделите някоя идея, а пък да се надяваме, че живот и здраве изпращане ще има.

# 123
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте, не може да си намери рокля.
Тьрсенето продьлжава. Аз едвам издьржам🤣 Все ми обеснява, че ще ходи с дьнки и риза. Може ли да ми препорьчате фотограф за София, евентуално 😉 ако намерим рокля 😊 Благодаря.

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 11:34 от Syn

# 124
  • Мнения: 21 455
Решения на акредитираните висши училища относно признаването на оценките от ДЗИ в кандидатстудентската кампания през настоящата година
Обобщената информация е актуална към 22 февруари 2021 г.

Решения на висшите училища относно признаването на ДЗИ

# 125
  • София
  • Мнения: 4 025
Здравейте, не може да си намери рокля.
Тьрсенето продьлжава. Аз едвам издьржам🤣 Все ми обеснява, че ще ходи с дьнки и риза. Може ли да ми препорьчате фотограф за София, евентуално 😉 ако намерим рокля 😊 Благодаря.

Жана Жекова има чудесни рокли, виждала съм ги на живо и са наистина много красиви. Някои пътуват до Асеновград, там в булчинските ателиета предлагат много други официални рокли. Преди година-две познати ходиха до там и момичето беше с много изящна рокля с ръчно изработена бродерия и т.н, трудно е да с е опише. Моята щерка мрази да ходи по магазините, а предвид ситуацията сега - съвсем. Затова поръчахме 10 рокли от нета , мери ги в продължение на един уикенд и оставихме цели две, защото бяха намалени на половин цена по новогодишните празници. Не са нещо кой знае какво, но тя си ги избра, харесва се в тях, а това е най-важното.
За фотограф бих препоръчала - Дамаянти студио и Кеми фотографи.

# 126
  • София
  • Мнения: 9 110
Здравейте.
Извинявайте, че нахълтвам в темата ви.
Аз съм майка на осмокласник.
В осмокласната тема подготвихме писмо с искане за връщане на децата 5-12 клас към присъствено обучение.
Ако подкрепяте това искане, може да подпишете писмото тук:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkMjm4qyC_3PeAM-d7ANld … E_Xy9g4g/viewform

# 127
  • София
  • Мнения: 2 162
Здравейте, не може да си намери рокля.
Тьрсенето продьлжава. Аз едвам издьржам🤣 Все ми обеснява, че ще ходи с дьнки и риза. Може ли да ми препорьчате фотограф за София, евентуално 😉 ако намерим рокля 😊 Благодаря.

Драга Сепаревска. От БГ мамите е. Аз много харесвам как работи и успява да предразположи дори и най-срамежливите модели. А и цените й са поносими по мое виждане.

# 128
  • Мнения: 4 967
Вчера, под карантина и с лазаня и торта, посрещнахме големия рожден ден. ММ е болен, но го кара относително леко. Е, лежа 10 дни в спалнята, с главоболие и световъртеж. От вчера става и излиза по двора. Купонът е отложен за средата на април. Косьо не е празнувал с приятели от години, защото не бях съгласна да купувам алкохол на деца, за разлика от други родители. Виртуална почерпка за вас!

# 129
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Да е жив и здрав!
Само моята ли щерка е така глобално неориентирана къде ще учи. То са лутания, то са колебания. Не знае какво иска и това е. Аз пък не искам да я натискам, а времето тече.

# 130
  • Мнения: 4 967
И моят не знае какво иска. Наясно е, че трябва да учи нещо. Май на маркетинг се е спрял, вероятно в УНСС. Но то е просто така, за да учи нещо, не е осъзнат избор.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 262
Да ти е живо и здраво момчето, Betty L.
Моят син кандидатства в Дания. Срока беше 15.03, сега ще чакаме класирането в края на юли.

# 132
  • София
  • Мнения: 4 025
Бети, да ти е живо и здраво момчето!
Моята приключи с кандидатстването още миналата година, потвърди вече едната оферта. На мен като че ли ми се искаше другата, но нямам думата. Решението си е нейно и така и трябва да бъде. Сега се готви за матурата по бел на уроци, изцяло против принципите ми, но се налага. Успех на децата, дано да стане най-доброто за тях!

# 133
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Като ви чета, чак се успокоявам, че лутането между специалностите не е само при нас. Времето тече, не я притискаме, но това объркване става все по-голямо. Накрая каквото стане и това ще е!

# 134
  • България, София
  • Мнения: 638
Моят син дотолкова не знае, какво иска, че вероятно няма да учи. Против е да записва нещо, само защото трябва. Приех го ... като поработи се надявам да си смени мирогледа. Неговият живот, неговите избори. Много се изкушавах да го натисна, но няма да се получи ... ще скъсаме всякаква връзка. Та, така. Както се казва в онзи лаф - обикновено едното ти дете е магистър, а другого - да е живо и здраво.

Общи условия

Активация на акаунт