Студенти 2021/2022

  • 56 000
  • 360
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 970
При нас - Първа английска - утре ще раздават бележките. За дипломите в Школо ни писаха това: Зрелостниците от випуск 2021г. , техните преподаватели, родители и приятели ще отбележат тържествено завършването на Първа АЕГ на 22 юни с официалното раздаване на дипломите за завършено средно образование. Допълнително ще се публикува информация за тържеството.

# 181
  • Варна
  • Мнения: 262
Утре ще дават бележките при нас. А за връчване на дипломите нищо не са казали. До 7 юни ще трябва да излязат резултатите от матурите и предполагам, че ще е след 15 юни сигурно. Погледнах на брат му преди две години на 19-ти са я връчвали. Дано не се проточи, че до 5 юли трябва да дипломата преведена и легализирана да е изпратена в Дания. Още не съм наясно съвсем с процеса, ще проучвам тепърва.

# 182
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
При нас сьщо тьржеството за завьршване ще е в края на юни, но от друго място ми казаха, че до 14 юни трябвло да си получат дипломите.
Става бьрзо  превода и
легализацията.

# 183
  • Варна
  • Мнения: 262
Бележката е връчена. Знае се вече разпределението по училища и стаи. Понеже е писал и трета матура по желание, ако реши да не се яви няма някакви последствия, нали?
С големия бях по в час, с този малкия карам малко през просото.Simple Smile

# 184
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Няма проблем за третата матура, ако не се яви. Дьщеря ми и тя мисли да не ходи на третата матура. Аз даже вече пробвах системата дали работи за резултата😊 и всичко е наред за сега. Много е изнервена само дано всичко да е наред. Успех на децата 🍀

# 185
  • столицата
  • Мнения: 3 822
Хей, успех на 12-класниците утре! Най-вече да са спокойни, за да могат да покажат реалните знания и да получат резултатите, за които са се готвили и които заслужават!

# 186
  • Мнения: 413
Успех на всички наборчета на утрешните матури! Дано са спокойни и покажат най-доброто от себе си!

# 187
  • София
  • Мнения: 5 167
Успех на всички зрелостници! Нека бъдат благословени със здраве,  ясна мисъл и да покажат всичко,  което могат!

# 188
  • Мнения: 4 970
Успех на порасналите ни деца!

# 189
  • Мнения: 7 309
Успех, момичета и момчета! Вие знаете и можете!

# 190
  • София
  • Мнения: 3 817
Успех на децата ни! Спокойствие, увереност и късмет! Flowers Four Leaf Clover

# 191
  • Мнения: 96
Успех на децата ни!

# 192
  • София
  • Мнения: 1 228
Успех на всички! Да са спокойни и уверени Simple Smile

# 193
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 871
Успех на децата и късмет!

# 194
  • София
  • Мнения: 5 203
Успех на всички деца! Спокойствие и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт