Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 71 973
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 1 368
Новите перални вече имат самопочистване(drum clean),няма нужда и от препарат.

# 271
  • Мнения: 2 121
Да попитам - някой ползвал ли е сребърна вода за почистване на ламиниран паркет?

# 272
  • София
  • Мнения: 11 687
Да попитам - някой ползвал ли е сребърна вода за почистване на ламиниран паркет?
Защо сребърна вода??? С цел дезинфекция ли.... несериозно ми звучи , а и колко трябва да купиш, литри...??

# 273
  • Мнения: 10 347
Сребърната вода е за промиване на рани, според мен няма никакви почистващи свойства в домакинството.

# 274
  • София
  • Мнения: 12 006
Явно иска да я ползва за дезинфекция - много непрактично и скъпо. Има си прерати за тази цел, някои и антибактериални.

# 275
  • Мнения: 648
Доволна съм от препарат за баня на Блейзи ! Почиства добре,но и мнооого мирише и дори ми щипе като попадне върху кожата! Какво бихте ми препоръчали ( по- малко миризливо) за бели фуги и розови плочки ?

# 276
  • Мнения: X
Доволна съм от препарат за баня на Блейзи ! Почиства добре,но и мнооого мирише и дори ми щипе като попадне върху кожата! Какво бихте ми препоръчали ( по- малко миризливо) за бели фуги и розови плочки ?
Фаянс на Перилис
https://images.app.goo.gl/mYy4XMeS2vneaA8RA
Чисти добре и няма миризма.

# 277
  • Русе
  • Мнения: 7 055
Е, как да няма миризма Перилис?

# 278
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Полирапид-розов,но го търсете в магазин за алтернативен внос,а не тукашният.Качеството от нашият е в пъти занижен.

# 279
  • Мнения: X
Е, как да няма миризма Перилис?
Фаянс не мирише. Виж, препаратът им за петна Спот е друго нещо.

# 280
  • Русе
  • Мнения: 7 055
Е, как да няма миризма Перилис?
Фаянс не мирише. Виж, препаратът им за петна Спот е друго нещо.
На мен и препарата за фаянс ми мирише. Вярно, че не е така гадно, както препарата им за петна, но пак си има някаква гадна химическа миризма. Иначе съм доволна от него.
Сано за баня пък ми мирише на горчиви бадеми и не е чак толкова добър, колкото съм чела хвалби в други теми. Че е и 1 литър. Кога ще го изразходя? Не, че някой е питал за него, ама аз да си кажа Grinning
От Пулирапид също съм доволна. Купувам си го уж паралелен внос. Че то официален има ли? Отдавна не го продават в Кауфланд, а само там го бях виждала.

# 281
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Да,има в магазините около вкъщи,но аромата му  е ужасен и не чисти

# 282
  • Русе
  • Мнения: 11 916
Да,има в магазините около вкъщи,но аромата му  е ужасен и не чисти
За кой препараг говориш, че не мога да гадая

# 283
  • Русе
  • Мнения: 7 055
Да,има в магазините около вкъщи,но аромата му  е ужасен и не чисти
За кой препараг говориш, че не мога да гадая
Полирапид-розов,но го търсете в магазин за алтернативен внос,а не тукашният.Качеството от нашият е в пъти занижен.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт