Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 184
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Само в неделя - УТРЕ, има намалени цени на някои продукти в Лидл.
Мен лично ме интересува дали някой е ползвал (естествено, да изкаже мнение) за:

Пяна за почистване на фурна и грил

Гел за почистване на канали

и

Тоаетно блокче

и

Препарат за почистване на варовик

# 376
  • Мнения: 2 878
Изключително доволна съм от гела за канали. Само него ползвам.

# 377
  • Мнения: X

Лидълския не съм ползвала. Но откакто имам печка със стъкло керамика, ползвам само този.

# 378
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Писах, че не съм виждала пастата на Heitmann в България. Ето я лидълската

# 379
  • софия
  • Мнения: 25 436
Това е лидълската. Не е задължително да е био, утре ще видя дали няма в постоянен асортимент.
Heitmann има на доста места - Фантастико, Кауфланд, Хит.

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 11:24 от zvаnchе

# 380
  • Мнения: 70
Лидълската паста я няма в постянния асортимент. Пускат я само на акциите за почистване - пролет и есен. Винаги си купувам по няколко кутийки докато ги има, за да ме изкарат до следващата акция "чистота".

# 381
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Лидълската паста я няма в постянния асортимент. Пускат я само на акциите за почистване - пролет и есен. Винаги си купувам по няколко кутийки докато ги има, за да ме изкарат до следващата акция "чистота".

Няколко пъти съм я заглеждала и все й се чудех...за всичко ли я ползвате? Керамика и т.н.? Не е ли по-абразивна от тази Hеitmann?

# 382
  • Мнения: 2 584
Само в неделя - УТРЕ, има намалени цени на някои продукти в Лидл.
Мен лично ме интересува дали някой е ползвал (естествено, да изкаже мнение) за:

Пяна за почистване на фурна и грил

Гел за почистване на канали

и

Тоаетно блокче

и

Препарат за почистване на варовик
Само препарата за канали не съм ползвала. За фурна - средна работа, а блокчетата за тоалетна и розовия спрей ги поддържам постоянно налични.

# 383
  • Мнения: 70
Лидълската паста я няма в постянния асортимент. Пускат я само на акциите за почистване - пролет и есен. Винаги си купувам по няколко кутийки докато ги има, за да ме изкарат до следващата акция "чистота".

Няколко пъти съм я заглеждала и все й се чудех...за всичко ли я ползвате? Керамика и т.н.? Не е ли по-абразивна от тази Hеitmann?
Честно казано не се сещам за нещо в дома, което подлежи на чистене и да не съм го чистила поне веднъж с пастата. Скоро не съм купувала тази на Хийтман, защото си ползвам Лидълската само, но по спомен не мисля, че е по-абразивна.

# 384
  • София
  • Мнения: 11 699
Само в неделя - УТРЕ, има намалени цени на някои продукти в Лидл.
Мен лично ме интересува дали някой е ползвал (естествено, да изкаже мнение) за:
=.......................
Не съм доволна от пяната за фурни, но съм доволна от препарата за канали, другото не съм го ползвала , ползвала съм такива, но от други супери са купувани.

# 385
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Купих аз пяна за фурна и препарат за канали, пък каквото - такова. То беше лудница в Л.

# 386
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Добре, че при нас нямаше пяна за фурна и в двата магазина, които посетих. Да не ме е яд после. Щото само групам препарати, от които не съм доволна. Пък ми свиди да ги изхвърля. Пари се е давало за тях Grinning
И в двата ни Лидл-а я няма тая паста. В третия не съм ходила, че ми е на другия край на града, но щом продавачката каза, ще я чакам след 2 месеца. Дано я пуснат, че май не всички препарати се продават всеки път на акция Блясък.

Аз да питам как мога да почистя този несесер? Захаби се от новата ми чанта. Отвътре е някякъв мъхест черен плат. Чистих с магическа гъба, с Циф, с Доместос и после несесера седя 2 часа накиснат в перилен препарат. На снимките е вече изпран Joy
Скрит текст:

# 387
  • софия
  • Мнения: 25 436
Чела съм, че мицеларната вода чистела добре бели подметки на маратонки. Може да опиташ. Знам, че не е подметка на маратонка, но аз съм експериментатор Simple Smile

# 388
  • Мнения: 2 131
Не е много по темата, но все пак е препарат и да попитам - знаете ли в кои вериги мога да намеря Глобол (препарат против хлебарки)?
Преди години съм го купувала от Метро, но сега не се предлага там.

Този:
https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s& … =1579533776009561

# 389
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Файла при мен не се отваря. Ако не намериш Глобол си купи Хлебомор. Има го в аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт