Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 047
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 64
Момичета помагайте, бели фуги в тоалетна, как да ги изчистя - пробвах белина Аче, пробвах Циф  - няма полза. Малкия не улучва тоалетната чинията и съм ги изтървала - пожълтяха. Този препарат на Сано за който пишете, ще помогне ли.

# 511
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Момичета помагайте, бели фуги в тоалетна, как да ги изчистя - пробвах белина Аче, пробвах Циф  - няма полза. Малкия не улучва тоалетната чинията и съм ги изтървала - пожълтяха. Този препарат на Сано за който пишете, ще помогне ли.
Опитай с белина или доместос.

# 512
  • София
  • Мнения: 3 948
Излиза ми реклама на препарат за сухо почистване на дамаски и пр. Daily Shark, дали някой може да изкаже впечатления?

# 513
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Бихте ли ме насочили какъв препарат да взема за премахване на ръжда от тоалетната чиния?
Не е много, една ивица е, опитах с белина, Доместос, Пулирапид ,  но без ефект.

# 514
  • Мнения: 10 351
Изтъркай с Циф или някакъв друг абразив

# 515
  • Мнения: 2 161
С кислол става за секунди.

# 516
  • Мнения: 1 893
Благодаря на всички!
Не съм се сетила за Cif.
Утре ще пробвам с него  Ако не се получи,  ще купя Кислол

# 517
  • Мнения: 44
Здравейте, доволни ли сте от препаратите  Astonish?

# 518
  • русе
  • Мнения: 1 316
Чисти мухъл без проблем

# 519
  • Мнения: X
Аз съм много доволна от Астониш за дамаски. Само прахосмукачка ти трябва под ръка.

# 520
  • Мнения: 1 359
Момичета, бързам да споделя, че съм супер впечатлена от българския препарат за санитария на Изи. Може би си спомняте, че преди време оревах света, търсейки препарат, който със сигурност ще изчисти батерии Грое от зверски варовик без да ги увреди. Е, този се справи и то точно за 3 секунди, макар на опаковката да пише, че се изчаква 3- 4 минути. Активна пяна е, нанесох с мека гъбичка на едно ъгълче първо и веднага изтрих, за да се уверя, че не е потъмнил гланца на батерията. Не само, че не беше потъмнил, а беше разградил варовика и с микрофибърна кърпа светнаха като нови. Междудугото, пише че премахва и ръжда от фаянс. Цената е смешна.. под 3 лева.
Дано не се приеме като реклама, просто винаги, когато улуча нещо българско и качествено съм свръх доволна, на фона на стотиците левове за препарати, които си стоят в шкафа, тази марка ми става приоритет.

# 521
  • София
  • Мнения: 11 466
Препаратът им, който чисти петна - Тайфун - също е много добър.
Прах за бяло пране също съм взимала, и от него съм доволна.
Никак не са им лоши нещата, а са наистина на смешни цени.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 11:26 от miamim

# 522
  • Мнения: 1 893
Kristaline, може ли линк или снимка на препарата на Изи?

# 523
  • русе
  • Мнения: 1 316
https://izi-bg.com/shop/
https://izi-bg.com/produkt/тайфун-препарат-против-петна-500-мл/

# 524

Общи условия

Активация на акаунт