Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 504
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 8 571
Разпенването зависи и от гъбата. Има голяма разлика между по-порестите гъби и по-непорестите. Сигурно е всеизвестен факт, но аз го открих едва преди около година и срам-не срам, реших, че е по-добре да кажа - може пък да има още някой, който не знае.

# 691
  • Мнения: 12 155
Ще допълня, че една гъба, даже да е пореста, след като се захаби и амортизира, престава да разпенва препарата. Та и те искат честа подмяна.

# 692
  • София
  • Мнения: 12 006
Момичета, дайте идеи за хубаво веро, което се пени...Взех една огромна туба от Лидъл преди 3 месеца. Ужасно е...
От Пловдив съм и ще е супер, ако ми препоръчате някой магазин за вносни препарати. Видях, че до Св. Петка има един, който е много добре зареден, но все още не съм го посетила.
Pur, за гъбите вече са писали.

# 693
  • Мнения: 205
Това са препаратите,които ще купя отново. Незаменим са ми..... С първият чистя банята,огледалото и фугите светват като нови.
Вторият го ползвам за всички тави,печка и т.н...прави ги като нови. Ако обаче са силно замърсени,иска повтаряне.




# 694
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Пулирапида май и аз ще се върна към него, като ми свърши Саното в Русе и Перилиса на село. От кога ги мъча...

# 695
  • Мнения: 2 134
Преди години този Пулирапид ми остави много гадни петна върху едни масленозелени плочки. Бяха ивици от стичането на препарата по стените. Тези ивици до последно не успяха да се изчистят с нищо.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 1 378
Aз също съм много доволна от Pulirapid Anti calcare(спрей),купувам го от италиански магазин.Преди това използвах   Viakal,Klinex(от Гърция),но Pulirapid надмина очакванията ми,при нас водата е много варовита.

# 697
  • Мнения: 1 349
Аз съм доволна от верото на ДМ. Ето снимка и розовото Lovely rose, но много рядко го намирам. Има още един вид, зелен или жълт беше, но не съм го пробвала.

# 698
  • Мнения: 3 047
Аз съм доволна от верото на ДМ. Ето снимка и розовото Lovely rose, но много рядко го намирам. Има още един вид, зелен или жълт беше, но не съм го пробвала.

Аз също препоръчвам верото на ДМ - ползвам Сензитив и едно Био (прозрачно) . Ползвам порестите гъбички , но и с нормална пак прави хубава пяна. Щадящо е към кожата, което е още един плюс тъй като съм алергична. Икономично е и супер цена

# 699
  • Мнения: 1 457
Аз ползвам и съм доволна от верото на Blazy. Нямам съдомиялна и съответно всичко мия на ръка, готвя всеки ден по доста и мия доста.
Една бутилка от 450 мл ми стига за около месец и половина, според мен е икономичен. И доста се пени.

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 13:22 от _Khaleesi_

# 700
  • София
  • Мнения: 11 719
Аз съм доволна от верото на ДМ. Ето снимка ......................и розовото Lovely rose, но много рядко го намирам. Има още един вид, зелен или жълт беше, но не съм го пробвала.
Много ги харесвам тези препарати и винаги на количество се зареждам, да имам винаги под ръка, най-доброто е зеленото, но защо вече го няма... нямам никаква представа, то най-много се пени и почиства , според мен, най-добре. В момента ползвам точно лилавото и от него съм доволна, също и безцветното, само розовото не съм намирала до момента, но всички са много добри, а цена... почти никаква.

# 701
  • Мнения: 10 387
Не съм пробвала верото на ДМ, но каквито и експерименти да правя, накрая пак стигам до Феъри платинум - като че ли най-добре мие и е най-икономично - като купя една опаковка, забравям кога съм я купила, много време кара.

# 702
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
Аз пък съм много доволна от сръбския препарат за съдове Spin. На картинката е с червената капачка.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 1 378
Не съм пробвала верото на ДМ, но каквито и експерименти да правя, накрая пак стигам до Феъри платинум - като че ли най-добре мие и е най-икономично - като купя една опаковка, забравям кога съм я купила, много време кара.

Да,Феъри платинум,същото мога да кажа за таблетките им за миялна-откакто започнах да ги използвам не съм ги сменяла с други,те са перфектни.За верото им нищо не мога да кажа,защото нищо не мия на ръка.

# 704
  • Мнения: 243
Искам да похваля препарата за баня на А1. Силен е и банята светва само с напръскване, без да има нужда от търкане. Другият му плюс е, че действа бързо (за 30-40 секунди) и цената му е повече от добра - 3.10 лв за 750 мл.

Общи условия

Активация на акаунт