Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 201
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 303
Имам лош спомен от тяхно веро ли беше, течен сапун за ръце ли беше..., ама помня че нищо не миеше.  Та чак ме е страх да я пробвам тази марка отново.

# 706
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Искам да похваля препарата за баня на А1. Силен е и банята светва само с напръскване, без да има нужда от търкане. Другият му плюс е, че действа бързо (за 30-40 секунди) и цената му е повече от добра - 3.10 лв за 750 мл.
+1 и аз преди няколко месеца го похвалих невероятен е! Само че сега ми свършва и там от където го купих не го зареждат засега, вие от къде сте го купили?

# 707
# 708
  • Мнения: 24 327
Препарати на А1 се продават в Кауфланд

# 709
  • Мнения: 238
Скрит текст:
Искам да похваля препарата за баня на А1. Силен е и банята светва само с напръскване, без да има нужда от търкане. Другият му плюс е, че действа бързо (за 30-40 секунди) и цената му е повече от добра - 3.10 лв за 750 мл.
+1 и аз преди няколко месеца го похвалих невероятен е! Само че сега ми свършва и там от където го купих не го зареждат засега, вие от къде сте го купили?

Вече са ти написали, но да отговоря и аз: ако си от Пловдив, можеш да го намериш в Тракия, под ТЦ Аримаг - два магазина за паралелен внос.
Оттам си купих и ABC - турския еквивалент на Доместос, от който също съм много доволна. Върши абсолютно същото, съставът му е почти същия и струва 2.90. Прилагам снимка в скрит текст.

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 12:28 от aksnerD

# 710
# 711
# 712
  • Мнения: 2 895
Благодаря, ще го купя да го пробвам и аз Simple Smile .

# 713
  • Мнения: X
Искам да похваля препарата за баня на А1. Силен е и банята светва само с напръскване, без да има нужда от търкане. Другият му плюс е, че действа бързо (за 30-40 секунди) и цената му е повече от добра - 3.10 лв за 750 мл.
+1 и аз преди няколко месеца го похвалих невероятен е! Само че сега ми свършва и там от където го купих не го зареждат засега, вие от къде сте го купили?


А като миризма как е?

# 714
  • Мнения: 238
Искам да похваля препарата за баня на А1. Силен е и банята светва само с напръскване, без да има нужда от търкане. Другият му плюс е, че действа бързо (за 30-40 секунди) и цената му е повече от добра - 3.10 лв за 750 мл.
+1 и аз преди няколко месеца го похвалих невероятен е! Само че сега ми свършва и там от където го купих не го зареждат засега, вие от къде сте го купили?


А като миризма как е?

Силна е миризмата, но е далеч по-поносима от други препарати, които съм пробвала - Изи или Цилит бенг, например.
Всъщност най-приятно, според мен, мирише препаратът за баня на Хайтман. Той ми е любимец и няма равен и по аромат, и по действие. Единствено цената му ми идва висока и не го купувам в момента, затова пък А1 си е съвсем прилична алтернатива.

# 715
  • Мнения: 1 538
От препаратите за съдове само Апта ми понася добре на ръцете. Още един глас и за ДМ препаратите.
Може ли препоръка за препарат за под (естествен паркет) и мрамор ?

# 716
  • Мнения: 2 895
Най доволна съм от този препарат https://markita.net/sites/default/files/produkti/preparat_pronto … ademovo_maslo.jpg, с него мия и естествен паркет и ламинат.

# 717
  • Мнения: 1 359
Срещали ли сте препарат за съдове в опаковка с дозатор (помпичка)?

# 718
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Срещали ли сте препарат за съдове в опаковка с дозатор (помпичка)?
Аз съм ползвала това, Феъри има и на Ava и на разни италиански марки.Вижте по магазините за директен внос

# 719
  • Мнения: 2 895
Показаното от Рени веро е страхотно, ако не се лъжа излизаше като пяна. Kristaline, аз ползвам това и съм много доволна https://itopshop.biz/image/cache/catalog/0022/59390643_325180691 … 952_n-500x500.jpg, някои момичета споделиха, че не го харесват.

Последна редакция: вт, 21 юли 2020, 21:16 от Natt***

Общи условия

Активация на акаунт