Майски бръмбарчета 2020

  • 25 785
  • 729
  •   1
Отговори
# 135
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Веси, кога ти е термина? Аз съм те заблудила. В четвъртък ще съм 5с.+6д, термин 15.05, ти сигурно си седмица преди мен.
Моят е 08.05.Иначе как се чувстваш?Аз нямам никакво гадене,киселини или болки.Като знам предната бременност за какво повръщане и киселини сраваше въпрос,сега чак се чудя дали всичко е наред.И понеже съм добре,пуша по 4-5 цигари,просто не мога изведнъж да ги спра.

# 136
  • Мнения: 679
vesi@ и аз нямам никакви неразположения. Но ми е първа бременност и не съм наясно с нищо. Simple Smile)

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Чувствам се чудесно, нямам никакви симптоми, като изключим болезнените гърди и честото ходене до тоалетна.
Имах болки в корема около датата на менструацията за 2-3 дни, но се радвам че отминаха.
 Цигарите ги спрях преди месец, още преди да забраменея и съм много доволна от това.
Предишните ми бременности бяха леки, без гадене, повръщане и т. н. Надявам се и сега да е така.

# 138
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Значи има шанс да ме пропуснат гадните неразположения.И аз често ходя до тоалетна.Миналият път оо това време имах и отлепване на плодния сак,а сега пия утрогестан и дано не се повтори.

# 139
  • Мнения: 1 189
Момичета, мен днес рязко ми изчезнаха всички симптоми и съм много притеснена. Четох, че при мисед аборт така изчезват симптомите и направо ще се побъркам. А имам час при лекар чак на 20.09..... 😣

# 140
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета, мен днес рязко ми изчезнаха всички симптоми и съм много притеснена. Четох, че при мисед аборт така изчезват симптомите и направо ще се побъркам. А имам час при лекар чак на 20.09..... 😣
Направи си ЧХГ през 48 часа,за да видиш как се движи и ако трябва плати,за да те видят по-рано.Мен от самото начало само гърдите са ми плътни и болезнени,друго нищо.Ще видя във вторник дали всичко е наред.Аз съм и на 41,така че страхът е още по-голям.Миналата бременност по това време яко повръщах.

# 141
  • Мнения: 1 189
Момичета, мен днес рязко ми изчезнаха всички симптоми и съм много притеснена. Четох, че при мисед аборт така изчезват симптомите и направо ще се побъркам. А имам час при лекар чак на 20.09..... 😣
Направи си ЧХГ през 48 часа,за да видиш как се движи и ако трябва плати,за да те видят по-рано.Мен от самото начало само гърдите са ми плътни и болезнени,друго нищо.Ще видя във вторник дали всичко е наред.Аз съм и на 41,така че страхът е още по-голям.Миналата бременност по това време яко повръщах.


Аз вече правих 2 пъти ЧХГ в началото. И в сряда видяхме и сърдечна дейност ...

# 142
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета, мен днес рязко ми изчезнаха всички симптоми и съм много притеснена. Четох, че при мисед аборт така изчезват симптомите и направо ще се побъркам. А имам час при лекар чак на 20.09..... 😣
Направи си ЧХГ през 48 часа,за да видиш как се движи и ако трябва плати,за да те видят по-рано.Мен от самото начало само гърдите са ми плътни и болезнени,друго нищо.Ще видя във вторник дали всичко е наред.Аз съм и на 41,така че страхът е още по-голям.Миналата бременност по това време яко повръщах.


Аз вече правих 2 пъти ЧХГ в началото. И в сряда видяхме и сърдечна дейност ...
Не се шашкай тогава,де.В крайна сметка ти си бременна,не болна.Първа бременност ли ти е това?

# 143
  • Мнения: 1 189
Момичета, мен днес рязко ми изчезнаха всички симптоми и съм много притеснена. Четох, че при мисед аборт така изчезват симптомите и направо ще се побъркам. А имам час при лекар чак на 20.09..... 😣
Направи си ЧХГ през 48 часа,за да видиш как се движи и ако трябва плати,за да те видят по-рано.Мен от самото начало само гърдите са ми плътни и болезнени,друго нищо.Ще видя във вторник дали всичко е наред.Аз съм и на 41,така че страхът е още по-голям.Миналата бременност по това време яко повръщах.


Аз вече правих 2 пъти ЧХГ в началото. И в сряда видяхме и сърдечна дейност ...
Не се шашкай тогава,де.В крайна сметка ти си бременна,не болна.Първа бременност ли ти е това?


Да.
За мисед аборта пише, че признак може да е изчезването на симптомите. И мен колко ми трябва ..... да се побъркам.

# 144
  • Мнения: 19
Здравейте бъдещи мами! Simple Smile Включвам се и аз,доста плахо ама не издържам вече.
Трябваше да ми дойде на 07.09 , имам два категорично +теста. Запазих си час за АГ на 25.09 Термин според калкулаторите в нета 12.05.2020 На 30 г. съм и ми е втора бременност,сега подготвям първокласник! Simple Smile Много се радвам за темата,така хубаво звучи "майски бръмбарчета"  Simple Smile Леко бременеене на всички!:)

# 145
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен! Винаги съм си мечтала за майски бръмбар - любимият ми месец Grinning
На 29г съм и аз, живея в София. Имам близначки почти на 5г, заченати ин витро, без установен проблем. Не мога да повярвам, че третото стана естествено и толкова бързо! В петък ще ходим на преглед да видим дали всичко е наред.
Чувствам се добре. Симптомите ми са стандартни. Искам да родя със секцио отново, защото изпитвам ужас от "нормално" раждане, но е рано да го мислим отсега...
Изпратих покана и моля Елиза Николаева да ме добави към фейсбук групичката, защото там ще ми е доста по-лесно да ви следя Simple Smile

# 146
  • Мнения: 11
Момичета, някой друг приема ли утрогестан вагинално? На мен АГ ми изписа 2х3 сутрин и вечер да си слагам. Вечер хубаво, ама сутрин проклетото нещо изтича. Чудя се дали няма да е по-полезно сутрешната доза да я пия...

# 147
  • Мнения: 4
Момичета, някой друг приема ли утрогестан вагинално? На мен АГ ми изписа 2х3 сутрин и вечер да си слагам. Вечер хубаво, ама сутрин проклетото нещо изтича. Чудя се дали няма да е по-полезно сутрешната доза да я пия...

През първата бременност го приемах няколко месеца, защото без него нямаше как да се задържат ембрионите. Течението беше силно, но при орален прием ефектът от лекарството е по-слаб, затова се препоръчва вагинално . При естествена бременност се взима, ако маточната стена е тънка и има нужда от удебеляване, също при отлепване на плацентата. Лекарят ли ти го изписа?

# 148
  • Мнения: 11
Момичета, някой друг приема ли утрогестан вагинално? На мен АГ ми изписа 2х3 сутрин и вечер да си слагам. Вечер хубаво, ама сутрин проклетото нещо изтича. Чудя се дали няма да е по-полезно сутрешната доза да я пия...

През първата бременност го приемах няколко месеца, защото без него нямаше как да се задържат ембрионите. Течението беше силно, но при орален прием ефектът от лекарството е по-слаб, затова се препоръчва вагинално . При естествена бременност се взима, ако маточната стена е тънка и има нужда от удебеляване, също при отлепване на плацентата. Лекарят ли ти го изписа?

Да, от лекарката ми е. Имам някакво насъбиране на кръв, което каза, че е възможно да е от отлепяне. Дискомфортът не ме притеснява, по-скоро, че като изтича ефектът му ще е много малък. Но щом е по-добър отколкото при орално взимане ще си остана така.

# 149
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Моят лекар ми каза,че ако не ми става лошо да си пия Утрогестана и аз така правя.Миналата бременност повръщах и го слагах вагинално.

Общи условия

Активация на акаунт